NL25 AQ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    NL25 AQ

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($25)
    UTG ($28.79)
    Hero (MP) ($26.52)
    CO ($28.49)
    Button ($23.45)
    SB ($33.70)

    Vastane on random, PTR mingi 1 käsi ja lauas ple veel midagi tegemas näinud. Kuidas mängiksite flopist ?

    Preflop: Hero is MP with Q, A
    1 fold, Hero bets $0.75, 2 folds, SB calls $0.65, 1 fold

    Flop: ($1.75) 10, 5, Q (2 players)
    SB bets $1.75, Hero calls $1.75

    Turn: ($5.25) 2 (2 players)
    SB bets $5.25, Hero calls $5.25

    River: ($15.75) 3 (2 players)
    SB bets $15.75, Hero ??

    Total pot: $xx.xx
    Last edited by EestiMats; 25.09.10, 17:40.
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL25 AQ

    kui sa juba callisid turnis pot beti, siis arvesta sellega, et riveris tuleb veel järjekordne all in/pot bet selliste tüüpide poolt ja river kaart ei muuda mitte midagi. mina üldjuhul donk betile ei anna kunagi respecti, eriti veel tundmatu vastu. mängisid väga normaalselt ju, lased vastasel ennast lolliks bluffida.
    kui oled beat, siis note ja korras.

    Comment

    • Öökull
      Räme Fish
      • May 2010
      • 8

      #3
      Re: NL25 AQ

      Nii tugevalt võidakse vahel paugutada ka tõmmetega. Kui juba turni callisid, siis võiks ka riveri callida.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL25 AQ

        Kui otsustasid c/call liini võtta, siis on river kindlasti call. Midagi ei tulnud kokku ja oled ees ka tema valuehandidest.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: NL25 AQ

          ma calliks

          Comment

          • KeRRRt
            Grinder
            • May 2009
            • 774

            #6
            Re: NL25 AQ

            vastas tundub jah olevat tüüpiline "minu kord vä? POTTTTTTTT". call ka minu poolt

            Comment

            Working...