NL100 TT, flopi otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    NL100 TT, flopi otsus

    Cap on 30$
    Mis oleks õige liin siin? Kas pigem PF allin? Vastase statsid 18/18/0,5 38 kätt

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Kas open shove oleks väga vale?
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #2
    Re: NL100 TT, flopi otsus

    Ma ei näe kätt, mis on tema 3bet ranges ja millest sa sellised flopil ees oled. Samuti ei usu, et ta sellise PF actioni juures sellel flopil QQ või KK maha paneks, seega ei ole sul ilmselt mingit fold equityt. Check/foldiks. PF kas shove või fold, pigem viimane.

    Soovitus põhineb readil, et vastas on mõtlev mängija.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: NL100 TT, flopi otsus

      oot, kui cap on 30, sa callid PF!!!!:D

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: NL100 TT, flopi otsus

        kui vastane on võimeline 3bet bluffima siis ship it.

        edit: pres obv. kui ei ole siis foldi pres.

        Comment

        • lambiain
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 101

          #5
          Re: NL100 TT, flopi otsus

          OOP TT CAP mängus callimine ei tee muud, kui paneb meid postflop väga halba olukorda. Nagu praegu. Imho sellises olukorras TT sisse panemine enam väga halb ei ole, kuid siis pigem juba c/r kui openshove. Tuleb siiski arvestada, et BTN peal on suuremal osal mängijatest range laiem kui AK ning JJ+.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL100 TT, flopi otsus

            Hea oleks teada tema 3bet %. Aga kui cap 30 ja 3bet % somewhat high (ala 8@btn) siis on suht hea spot kus TT-ga shippida pre imo. Correct me if im wrong

            Comment

            Working...