Live 50/50 SEK @ Cosmopol

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1

    Live 50/50 SEK @ Cosmopol

    Lauas 6kesi, blindid 50/50

    Hero ca 4k SEK
    MP 3k (paistis rohkem lõbu pärast mängivat, limpis palju ja callis lightilt)
    UTG katab (tundus solid tüüp, stäkk ka ca 3 max buy-ini)

    Hero ärkab buttonil AT

    UTG avab 200, MP Call, Hero 3betib 700, 2 calli.

    FLOP 2100, Herol ca 3500 alles.
    QJ9

    UTG donkab 1000, MP Callib, Hero?
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

    Minu meelest täiesti standard shove. Sul on nut flush ja straight draw, üle 50% tuleb kokku riveriks. Fold equity on nullilähedane, aga sul on väga selgelt pot odds siin shoveda.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

      mega superez allin IMO. või ma ei saa pointile pihta? miks sa seda üldse küsid?

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

        Standard shove. Foldida ei saa, aga kui callid ja turni missid, siis sul on pmst oddsid ta all-in callida.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #5
          Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

          Võimalik, et liiga results oriented küsimus sel juhul.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NLHE fish obv :D

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

            Shove on igal juhul optimaalne. Kindlasti oli mõnel vastasel mingi made hand käes. Mis tähendab, et ka neil oli pot odds callida (2500 panna 11,100 potti, kus suvalisel paaril on 40-45% equityt ehk EV ca. 4500). Vastased tegid foldides vea ja sina said sellest kasu.

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #7
              Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

              Shove on siin parim lahendus. Equityt on sul piisavalt iga käe vastu.
              Ja veel: sul on küll pot equity suur, aga käsi ise on siiski A high hetkel. A highga on aga suht võimatu korralikku valuet võtta - järelikult oled sa rahul ka siis, kui nad foldivad oma pot equity ära siin lihtsalt. Sisuliselt mis iganes neil käes oli, nad tegid foldides siin suurema vea kui callides.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: Live 50/50 SEK @ Cosmopol

                Jep. Kui sa said foldi, siis võitsid 3100, aga kui sind callitud oleks, siis selle spoti EV ei ole ligilähedanegi 3100-le. Seega sa tahtsidki foldi.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                Working...