mind pani see raise mõtlema kuna vastane 13/11 umbes 100kätt ,küll aga suur AF 4,x ,kui ma flopil nüüd nupud surun siis milline kehvem käsi mind seal calliks ?
või callime ja laseme tal turnil ka panustada ,et hoiame mingid blufikäed sees ? aga board on nii drawine...
või callime ja laseme tal turnil ka panustada ,et hoiame mingid blufikäed sees ? aga board on nii drawine...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, J
, 4
T
Comment