Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

    vastane reg ja 27/22/3.1 ja 486 kätt 3bet on 7%. kuna raises mu check-raise'i, siis panin ta vähemalt top pairi peale... lihtsalt jääb küsimus kas flippame?


    €0.10/€0.20 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Hero (€31.86)
    CO tortelini (€4)
    BTN GauchoBez (€20.67)
    SB Mazur (€28.76)
    BB Vitiayyyy (€20)

    Pre-Flop: (€0.30, 5 players) Hero is UTG 5 A
    Hero calls €0.20, 1 fold, GauchoBez raises to €0.80, 2 folds, Hero calls €0.60

    Flop: 3 J K (€1.90, 2 players)
    Hero checks, GauchoBez bets €1.40, Hero raises to €3.40, GauchoBez raises to €7.20, HERO ???
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

    Olen ise sellises kohas flipanud, aga enam ei teeks seda.
    FD-ga on mõtet shoveda, kui on lootust ka fold saada, siin seda eriti pole.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

      mängin samuti micro SH, ja olen täheldanud et taolistes olukordades on regidel enamasti kaks paari või set. AK vastu oleks ka üksnes flushi oudid, nii et mina foldiks siin.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #4
        Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

        Minupoolt samuti fold.

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #5
          Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

          Eks ma ainuke kes lükkab nut FD flopis enamasti silmad kinni AI, k see flop ja situatsioon ehk isegi foldiks, aga pole ka täiesti kindel:D tean et enamuskordi oleme siin flipis või taga, aga kui regi vastu siis aegajalt tuleb teha -ev otsuseid et tulevikus saaks rohkem +ev otsuseid (image, teinekord maksab kergemini su setid jms kinni). Aga jah see situatsioon üldiselt fold imo.

          Comment

          • Skyline
            Grinder
            • Dec 2008
            • 510

            #6
            Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

            Algselt postitas Poku Vaata postitust
            Eks ma ainuke kes lükkab nut FD flopis enamasti silmad kinni AI, k see flop ja situatsioon ehk isegi foldiks, aga pole ka täiesti kindel:D tean et enamuskordi oleme siin flipis või taga, aga kui regi vastu siis aegajalt tuleb teha -ev otsuseid et tulevikus saaks rohkem +ev otsuseid (image, teinekord maksab kergemini su setid jms kinni). Aga jah see situatsioon üldiselt fold imo.

            Lükkasin ka sisse FD-ga flopil ning ei leidnud foldi. Vastas oli fish 56/25 vms. ning oli näitand end varem any2-ga mängimas. Enam ei flippa :D

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

              Mis callil viga on? Kui callime on meil vaja 23,3% kordadest hittida. FD hittimise tõenäosus on 16% või 18% (3 ei pruugi alati out olla). Lisaks sellele on vastasel 12 euri veel taga ehk kui callides saame talt terve stacki on vaja hittida ca 13%.

              Üleüldse, miks check-raised kui midagi teha pärast ei oska?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                Proovi vahest selliseid situatsioone donkbettida.
                Hetkel kui Check-raiseme ja saame 3beti otsa, siis oleme anyway kõvasti taga, sest vastase ranges ei ole enam nutfd, kuna meil As käes.
                Et meil oleks shove kasumlik, võiks meil olla ka fold equity, kuid hetkel kui oleme villainilt 3beti flopil saanud, siis minu silmis fold equity pmst puudub.

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #9
                  Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                  - miks sa UTG limbid?
                  - kuna sa limp-callid pre, siis flopil sa esindad valuekätest ainult 33 oma CRiga, s.t kui ma villain oleks, siis ma jätkaks isegi Jx kätega.
                  - flopil peaks vältima olukordi, kus sul on 30+% pot equityt, oled 20% oma stäkist juba sisse pannud ja tahad foldida.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #10
                    Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                    täpselt, tdx'i-ga sama küsimus.
                    MIKS KURAT SA UTG LIMP/CALLID seal? kui tõsta ei taha seal siis foldi juba ära, mina muidugi tõstaks. (pre)

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #11
                      Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                      MIS KURADI REEGEL SEE ON ET UTG EI VÕI LIMP/CALLIDA?

                      antud olukorras vastane 3bettis @ BTN juba paar korda sessi jooksul mind, LIMP/call oli odavam viis nähe floppi ja arvestades, et kui hitin midagi lähevad nupud tema poolt lightilt sisse (kui ta ka hitib).
                      Last edited by farik666; 30.08.10, 13:31.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                        No mida sa loodad hittida, et nuppe sisse ajada? FD on enamvähem parim asi, mida hittida, kuna 2pair ja tripsid ei tule üldse nii tihti kui sa arvad.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #13
                          Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                          MIS KURADI REEGEL SEE ON ET UTG EI VÕI LIMP/CALLIDA?

                          antud olukorras vastane 3bettis @ BTN juba paar korda sessi jooksul mind, LIMP/call oli odavam viis nähe floppi ja arvestades, et kui hitin midagi lähevad nupud tema poolt lightilt sisse (kui ta ka hitib).
                          Kõigil lähevad nupud light sisse kui hitivad ju.

                          Sa hakkasid seda kätt mängima juba ideega et kui hitid lähevad nupud sisse, sa hittisidki ju, lootsid hittida mono floppi? 0.8% kordadest hitid selle, sa panid sisse 0.8 preflopis, ma ei tea, aga pakun et see on efektiivsetest stäkkidest siis umbes 4%, seega sa tegid -ev liigutuse kui nutfd drawiga pole nõus nuppe sisse panema. Jah utg limp-call on ok liigutus vägaväga aggro donkide vastu, aga no 7% 3bet küll mingi ime agro nüüd ei ole. Teiseks sa oled OOP, isegi kui hitid on sul raske saada nupe sisse. Igatepidi -ev mäng, vaata kuidas tahad.

                          Paar korda sessi jooksul 3bettida pole mingi suur näitaja et nüüd utg hakkad limp callima.

                          Edit: noh 2 paari hitid sa 2% kordadest ja tripsi hitid sa 1.3% kordadest, ma võin nüüd natuke pusse panna selle loogikaga, aga jah 4.1% kordadest sa hitid midagi tugevat millega sa oled nõus nuppe panema, ja 4% stäkist pead sellejaoks maksma, way kui ta igakord absoluutselt end ära stäkib, alles siis on see +ev mäng. Igakord ei stäki seal isegi 100/100 3bet 100 vend vast.

                          Edit2: Kui vastane 3betib palju siis OOP on parem lahendus kas fold või 4bet, mitte 3bet callida või limp callida, need on lihtsalt nii halvad otsused kui olla saavad. NL20 mängides võiks juba teada positsiooni eeliseid ja kui sitt/võimatu on korralikult mängida OOP ilma initsatiivita agresiivse vastase vastu.
                          Last edited by Poku; 30.08.10, 13:54.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                            Ära nüüd kurjaks muutu aitajate vastu. Limp-call sobib küll, kui teed seda aeg-ajalt kogu rangega. Mitte, et lähed poolpasa käega hittima....

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #15
                              Re: Nut flush tõmme, flopil saame reraise, kas nupud?

                              tänud adekvaatse vastuse eest poku

                              Comment

                              Working...