NL20 TPTK Kas näeme foldi?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaardimaja
    FPP Pro
    • May 2010
    • 281

    #1

    NL20 TPTK Kas näeme foldi?

    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG ($20)
    MP ($21.88)
    CO ($22.72)
    Button ($21.86)
    Hero (SB) ($32.19)
    BB ($23.82)

    Preflop: Hero is SB with A, K
    2 folds, CO bets $1, 1 fold, Hero raises $3.30, 1 fold, CO calls $2.40

    Flop: ($7) 8, K, 3 (2 players)
    Hero bets $4.40, CO raises $8.80, Hero???

    vastane 38/10 300kätt
    flop aggr. 2,5

    kasmängisin siiamaani õigesti? Mis edasi?
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: NL20 TPTK Kas näeme foldi?

    38/10 tavaliselt tõmbeid ei raise ja võibolla ei beti pre isegi mitte 33 pocketit. Nüüd sõltub sellest kui donk ta postflopis on. Ja kas NL 20-s avatakse tihti 5BB? Aabitsad pole ka välistatud.

    Tegelikult mängu ajal ma nii ei mõtle. Mängu ajal on mõtteviis selline, et oh - 3 bet pot ja ma hittisin üle keskmise - nupud.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL20 TPTK Kas näeme foldi?

      mina foldi ei näe, kuigi CO repib kangesti seti. aga jah, 3bet pot ja siin ei suudaks oma TPTK maha panna. a muidu bettides seda flopi, paneksin ise 5 - 5,5$.

      Comment

      • lennuk
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 298

        #4
        Re: NL20 TPTK Kas näeme foldi?

        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
        38/10 tavaliselt tõmbeid ei raise ja võibolla ei beti pre isegi mitte 33 pocketit. Nüüd sõltub sellest kui donk ta postflopis on. Ja kas NL 20-s avatakse tihti 5BB? Aabitsad pole ka välistatud.

        Tegelikult mängu ajal ma nii ei mõtle. Mängu ajal on mõtteviis selline, et oh - 3 bet pot ja ma hittisin üle keskmise - nupud.
        nõustun ,flop on kena meie jaoks ja seal peaks suruma ,kui mul note ei ole et callib 3bette 22/33/44 siis bustoks ja korras ,kui note oleks siis mõtleksin natuke ja vist ikka läheks. aga see 5BB avang on küll huvitav ,see vihjaks justkui AA/AK
        siin nüüd peaks küsima kas variatsooni talud või ei ? sest ma ei näe halba siin ka respekti andes ja foldides

        Comment

        • Blackbirds
          FPP Pro
          • May 2010
          • 206

          #5
          Re: NL20 TPTK Kas näeme foldi?

          foldi ei näe iial, sest 3bet pot. call flop ja call any turn, aga samas kuna flush draw, siis shove flop ei ole ka väga hull. Vist suht vähe on behind? väga täpselt ei arvutanud.

          Comment

          • kaardimaja
            FPP Pro
            • May 2010
            • 281

            #6
            Re: NL20 TPTK Kas näeme foldi?

            5bb avang nl20 on suht haruldane, aga kindlat readi selle peale ei ole .. olen näinud seal (aga mitte tema puhul) selliseid käsi nagu JJ ja TT mida raske mängida neil ilmselt...seepärast panevadki rohkem.

            ise ei leidnud ka foldi siin tema vastu:/
            Donkil oli aga one of the million käsi - KK ja mina vaatasin suu ammuli:D

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL20 TPTK Kas näeme foldi?

              Minraisele ei anna never respecti, sest seda võivad teha sitemad kunnid ja random PP-d

              Comment

              Working...