NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($8.65)
    UTG ($22.21)
    MP ($26.18) 18/9 over 85 hands , flopis ja turnis on suure AF-ga , muud ei oskagi öelda : /
    Button ($8.91)
    Hero (SB) ($10.46)

    Või mängib keegi juba flopis teisiti ?

    Preflop: Hero is SB with 5, 5
    1 fold, MP bets $0.30, 1 fold, Hero calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($0.70) 6, 5, 7 (2 players)
    Hero checks, MP bets $0.60, Hero raises $1.80, MP calls $1.20

    Turn: ($4.30) 9 (2 players)
    Hero
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #2
    Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

    88 on vist ainuke käsi mis sind beatib, paremate settidaga oleks ta flopi boardi põhjal juba tõstnud. Seega lead out mingi 2/3 poti ehk? Pole küll kõige pädevam nõu andma, aga eks kuuleb mis targemad ütlevad.

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #3
      Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

      Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
      88 on vist ainuke käsi mis sind beatib, paremate settidaga oleks ta flopi boardi põhjal juba tõstnud. Seega lead out mingi 2/3 poti ehk? Pole küll kõige pädevam nõu andma, aga eks kuuleb mis targemad ütlevad.
      Ja kui nii teeme ning vastane keevitab nupud sisse?

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

        Checkiks ja calliks ka potsize beti vastaselt. Kui välja leadime, siis villain raiseb nii value kui bluffiga ja me ei tee vahet. Kui villain on rea kokku saanud, siis on meil 10 outi improveda. Kui improveme, siis saame vastaselt tavaliselt stacki.

        Quadsi või full house kokku saades leadiks all-in betiga riveri välja, seal ei pane fish pea kunagi rida/masti maha.

        Kui riverisse mast kokku ei tule, siis võtaks time banki ja checkiks. Sõltuvalt villaini panusest kas c/c või c/f.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #5
          Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Checkiks ja calliks ka potsize beti vastaselt. Kui välja leadime, siis villain raiseb nii value kui bluffiga ja me ei tee vahet. Kui villain on rea kokku saanud, siis on meil 10 outi improveda. Kui improveme, siis saame vastaselt tavaliselt stacki.

          Quadsi või full house kokku saades leadiks all-in betiga riveri välja, seal ei pane fish pea kunagi rida/masti maha.

          Kui riverisse mast kokku ei tule, siis võtaks time banki ja checkiks. Sõltuvalt villaini panusest kas c/c või c/f.
          Kui ta turnis poti betiks, siis mis suurust sa riveris näha loodad? Mul on mingi 4$ alles , pot selleks ajaks 12+ , alla shove sealt vaevalt tuleb.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
            Kui ta turnis poti betiks, siis mis suurust sa riveris näha loodad? Mul on mingi 4$ alles , pot selleks ajaks 12+ , alla shove sealt vaevalt tuleb.
            My bad. Ma miskipärast vaatasin, et NL25 ja sul on villain covered. Ignoreeri eelmist postitust.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #7
              Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

              Checkfoldin, sest ta hakkab kartma, et sa said nüüd enda tõmbe kokku ja kui sul tõmmet ei olnud, siis ta teab, et sul on 2+ paari vms ja sa ei ole tõenäoliselt suuteline seda foldima ning ta ei blufi sind (99% kindlusega vähemalt mitte piisavalt tihti, et siin foldimine -EV oleks). Ise bettimisel ma ei näe samuti valuet, välja arvatud flush draw, aga selle võib ta ka vabalt foldida.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                ma raiseks flopis isegi rohkem. 2.10 oleks excellent size

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #9
                  Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  88 on vist ainuke käsi mis sind beatib, paremate settidaga oleks ta flopi boardi põhjal juba tõstnud. Seega lead out mingi 2/3 poti ehk? Pole küll kõige pädevam nõu andma, aga eks kuuleb mis targemad ütlevad.
                  aga 99?

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                    Turn on check ja fold.

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #11
                      Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                      Algselt postitas Poku Vaata postitust
                      aga 99?
                      Jah, ma tõesti ei tea miks ma seda oma postitusse ei mahutanud, kuigi mõtlesin sellele.

                      Comment

                      • ilikeu
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 73

                        #12
                        Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        ma raiseks flopis isegi rohkem. 2.10 oleks excellent size
                        veel rohkem, isegi 4x raise on tal otsesed oddsid callida kõikide flushdraw'de ja asjadega, kuna hero range on nii tugev ning stackid lähevad hittides sisse.
                        raise piisavalt, et turnis saaks PSB shoveda.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #13
                          Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                          Selle väitega olen samuti nõus.

                          Comment

                          • EestiMats
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 625

                            #14
                            Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                            Tänan !

                            Comment

                            • kaardimaja
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 281

                              #15
                              Re: NL10 Setiga turniks eriti rõve laud

                              aga kui turn tuleb check, check? riverisse langeb poti 2
                              mis nüüd?

                              Comment

                              Working...