NL10 - set vs set vs set flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bJako
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 114

    #1

    NL10 - set vs set vs set flopis

    Vastased kõik normaalsed regularid ~23/18
    NB! PokerTracker konverdib nüüd ise foorumi jaoks käe ära, pole vaja konvertereid!!!

    Cereus Network - $0.10 NL - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $10.82
    SB: $10.00
    Hero (BB): $10.10
    UTG: $19.49
    CO: $4.92

    SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

    Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has 2 2

    fold, fold, BTN raises to $0.35, SB calls $0.30, Hero calls $0.25

    Flop: ($1.05, 3 players) 5 2 Q
    SB checks, Hero checks, BTN bets $0.62, SB raises to $1.54, Hero raises to $6.29, BTN raises to $10.47, SB calls $8.11, Hero calls $3.46

    Turn: ($30.20, 3 players) 7

    River: ($30.20, 3 players) T

    BTN shows Q Q (Three of a Kind, Queens)
    SB shows 5 5 (Three of a Kind, Fives)
    Hero shows 2 2 (Three of a Kind, Twos)
    BTN wins $28.69

    Küsimusi kolm:
    1) kas postflop OK, st kas oleks pidanud foldi nupu leidma või kõik ok?
    2) kas preflop oleks olnud hea koht squeeze jaoks (teisi kaarte teadmata)
    3) kas BTN peaks squeeze korral callima või raisima (ja kas AI?) oma QQ-ga?
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL10 - set vs set vs set flopis

    Nice Setup, aga palju neid set vs set olukordi ikka on.

    1) Pärast su enda raise´i pole enam midagi teha!
    2) Kui squeezeda meeldib, siis miks mitte. Mulle isiklikult väikesed pocketid ei meeldi.
    3) See on nii vastaste põhine, et seda raske öelda, teatud olukorras on kõik 3 varianti mõeldavad, ka fold.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: NL10 - set vs set vs set flopis

      1. Klassikaline vastus on, et setti ei foldita flopis kunagi.
      2. Minule ei meeldi BB-lt squeezeda.
      3. Kuna positsioonis, siis oleks squeeze'i callinud ja flopis edasi vaadanud.

      (olen FR regular, mitte 6max)

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: NL10 - set vs set vs set flopis

        Nice hand. Hea setup ja ship for QQ villain.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: NL10 - set vs set vs set flopis

          Algselt postitas bJako Vaata postitust
          Küsimusi kolm:
          1) kas postflop OK, st kas oleks pidanud foldi nupu leidma või kõik ok?
          2) kas preflop oleks olnud hea koht squeeze jaoks (teisi kaarte teadmata)
          3) kas BTN peaks squeeze korral callima või raisima (ja kas AI?) oma QQ-ga?
          1)Võib leida küll, eriti pärast checkminraiset 3way potis.
          2)Ei, 22 näeb ainult "sitte floppe" juhul kui calli peaks saama.
          3)Mina callin, et hoida squeezeja range lai. 4beti puhul saad parimal juhul coinflipi for stacks või võidad väikese poti. Calli EV on kõvasti suurem.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: NL10 - set vs set vs set flopis

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            1)Võib leida küll, eriti pärast checkminraiset 3way potis.
            No mille pealt siin foldi leiab? c/min3bet ei pruugi midagi tähendada, sellist nalja tehakse ka ülepaariga ja tihti ka suvasitaga.

            Matemaatikud arvutagu, aga mina panen puusalt, et siin foldimine on -EV. Vastas võib olla ka TP+mõni tõmme, FD+OESD... buttonil võib ka ülepaar olla.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #7
              Re: NL10 - set vs set vs set flopis

              Math is idiotic. Loevad readid. Ma ütlesin, et võib leida foldi, mis ei tähenda, et see on fold iga kord. Tuimalt iga kord bottom set sisse kütta ei ole tark. Long runnis võib see +EV olla, aga on ka erandeid. Hea mängija teeb sama hästi hero folde kui hero calle.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                Math is idiotic. Loevad readid. Ma ütlesin, et võib leida foldi, mis ei tähenda, et see on fold iga kord. Tuimalt iga kord bottom set sisse kütta ei ole tark. Long runnis võib see +EV olla, aga on ka erandeid. Hea mängija teeb sama hästi hero folde kui hero calle.
                Ma täis! Ütlen kohe ära!

                Aga imo on võimalus overcallida, et vaadata mis edasi saab! Minu arust rohkem +ev, kui siin otsa panna! Siis saame foldida veel.
                Parandage! Ok, setti ei foldi, ag see iganend teema!

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                  muidugi, readid loevad, aga siin ei olnud mingit readi, seega peab mathiga arvestama.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                    Ja kui me overcallime, siis see anyway mega tugevus! Nagu mega!

                    Comment

                    • Kloonike
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 898

                      #11
                      Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      muidugi, readid loevad, aga siin ei olnud mingit readi, seega peab mathiga arvestama.
                      On öeldud, et 23/18 mängivad. Järelikult on mingi sample ja kindlasti leiaks midagi, mis annab otsust ühele- või teisele poole kallutada.

                      PS! Kuidas sul matemaatika korraliku vastuse annab kui sul ei ole vastaste kohta reade. Lampi mõtleks ranged välja, mis meile sobivad ja siis lähme all in? See on täpselt sama nagu fish paneb kellegi käele, mida ta beadib ja siis vajutab call nuppu.
                      Last edited by Kloonike; 15.08.10, 06:54.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #12
                        Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                        selleks võiks ikka konkreetsem read olla kui pelgalt statsides sobramine

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #13
                          Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          selleks võiks ikka konkreetsem read olla kui pelgalt statsides sobramine
                          Ma tahan öelda seda, et palju sul on konkreetseid riide! Kui mingi 4 tabled ja viitsid jälgida, siis jah! Aga tänapäeval on pokkeris niivõrd palju standard kohti, et mingeid erilisi riide ei saagi olla, eriti regide puhul. Ok, midagi kindlasti, kui metat teha. Aga iga kuramuse riidi kohta saab ka piisava sample puhul stattide põhjal teha.
                          Lükake ümber?
                          Paljud teist kirjutavad mitmeid ridu riide?

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #14
                            Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                            Muidugi on pokkeris palju standardkohti, minu väide ongi, et antud käsi on standard ja foldimõtet ei peaks pähegi tulema.

                            Kui keegi teeb näiteks c/min3beti mulle ja asi läheb SD-le, siis ma küll panen tavaliselt note, millega ta seda tegi.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: NL10 - set vs set vs set flopis

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              Muidugi on pokkeris palju standardkohti, minu väide ongi, et antud käsi on standard ja foldimõtet ei peaks pähegi tulema.

                              Kui keegi teeb näiteks c/min3beti mulle ja asi läheb SD-le, siis ma küll panen tavaliselt note, millega ta seda tegi.
                              Antud juhul ja never ei foldiks ilmselt!
                              Aga on olnud mõned spotid (vb viimase 3-4 kuu kohta paar kolm) kus kuival flopil 3beti saad solid regi käest. Obv ma ei ole foldinud oma bottom sette, aga sisetunne ja kõik see ütleb ära, et ega seis hea pole!
                              Jah, sellised imelikud lined panen mina ka kirja, aga neid pigem donkide puhul, regide puhul ka, kui tuleb juhus, aga ilmselt on teatud taseme regid suutelised ka adjustima, seega....

                              Comment

                              Working...