25nl AA, turnis saab raise.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    25nl AA, turnis saab raise.

    villain 5. käsi lauas, no info
    KK, 99, KJ jätaks rangest välja, eeldades et villain on solid player? KUIGI pole üldse infot vastase kohta.
    JJ call pre tunduks reaalne, aga ever ei tohi teda nii tight range peale panna imo ja callisin ära.

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 835404
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $25.70
    Hero (SB): $27.49
    BB: $25.00
    UTG: $25.67
    MP: $25.00
    CO: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A A
    1 fold, MP raises to $0.75, 2 folds, Hero raises to $2.25, 1 fold, MP calls $1.50

    Flop: ($4.75) K 9 J (2 players)
    Hero bets $2.50, MP calls $2.50

    Turn: ($9.75) 8 (2 players)
    Hero bets $6, MP raises to $15.12, Hero requests TIME, Hero raises to $22.74 all in, MP calls $5.13 all in

    River: ($50.25) 5 (2 players - 2 are all in)
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #2
    Re: 25nl AA, turnis saab raise.

    Aga turnis tõmbas liiga drawiseks ära boardi, et kas seal poleks mõttekam checkida, et pot madalana hoida kuna on väga palju käsi mis meid biidib ning kuna infi pole vastase kohta siis ei saa teda range peale ka panna. Kui vastane agressiivsust näitab ja nuppe sisse tahta, visata talle raise ning nupud sisse?
    Last edited by KristjanRawk; 02.08.10, 18:59.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: 25nl AA, turnis saab raise.

      Mina sellist floppi väga ei cbetikski. Ainult väga nitise vastase vastu vbl aga mitte loose mängija vastu.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: 25nl AA, turnis saab raise.

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Mina sellist floppi väga ei cbetikski. Ainult väga nitise vastase vastu vbl aga mitte loose mängija vastu.
        3bet pot ju.

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #5
          Re: 25nl AA, turnis saab raise.

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Mina sellist floppi väga ei cbetikski. Ainult väga nitise vastase vastu vbl aga mitte loose mängija vastu.
          Mismõttes? Seal on VÄGA palju meist nõrgemaid kaarte kes meid ära callivad, aga checkiks järgi, seega value jääb saamata.

          Comment

          • Poku
            Bännitud
            • Mar 2010
            • 295

            #6
            Re: 25nl AA, turnis saab raise.

            Algselt postitas onuark
            why not.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Natuke erineva ülesehitusega käed ju???
            ühes oop, teises ip

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: 25nl AA, turnis saab raise.

              Algselt postitas Poku Vaata postitust
              Natuke erineva ülesehitusega käed ju???
              ühes oop, teises ip
              päevikusse pidin käe panema, mitte siia.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                Vbl olen ma NL25s kogu aeg valesti mänginud, aga mis värk on, et 3bet potis hakatakse AA-ga mõtlema, et mida teha? Eriti tundmatu vastase vastu. Raise it up a bit more PF kui tahad flopil lihtsamini raha sisse saada - ta on nagunii ju tundmatu ja seega sa telle ei anna. Flopil sama teema - võid ju rohkem kui pool poti panna.

                Olen väsinud, aga tihti silma jäänud mingid sellised käed stiilis 3bet pot AA/KK overpair, mida teha. Teate mida teha? 95% ajast mängige stackide peale.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                  Tuleb Pahvakuga nõustuda. Gay 3-bet sizing antud limiidi kohta...Pre paneks $3.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #10
                    Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                    no ma ei tea, ei näe siiski põhjus 3beti sizingut muuta ja 4x teha seda, too much imo.
                    MIKS NL25s 3bet 4x ja nl50s 3x? stupid imo
                    igalpool soovitaks ma 3x.
                    aga abi polnud vaja 3bet sizingus vaid oli huvi kas keegi turnis foldi leiaks, mina ei suutnud

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                      Algselt postitas onuark Vaata postitust
                      no ma ei tea, ei näe siiski põhjus 3beti sizingut muuta ja 4x teha seda, too much imo.
                      MIKS NL25s 3bet 4x ja nl50s 3x? stupid imo
                      igalpool soovitaks ma 3x.
                      Sest NL25 on veel timmilt fishine ja enamus lükkeid on value peale. Kuna vastane veel tundmatu ka, siis seda enam.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                        Algselt postitas onuark Vaata postitust
                        no ma ei tea, ei näe siiski põhjus 3beti sizingut muuta ja 4x teha seda, too much imo.
                        MIKS NL25s 3bet 4x ja nl50s 3x? stupid imo
                        igalpool soovitaks ma 3x.
                        aga abi polnud vaja 3bet sizingus vaid oli huvi kas keegi turnis foldi leiaks, mina ei suutnud
                        This is very bad. Miski 3x ja 4x unusta ära.
                        Loeb see kas oled IP või OOP, kas on fish või reg, kas squeezid regi ja fishi või fishi ja regi ...

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #13
                          Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                          This is very bad. Miski 3x ja 4x unusta ära.
                          Loeb see kas oled IP või OOP, kas on fish või reg, kas squeezid regi ja fishi või fishi ja regi ...
                          +1
                          Tahtsin just sama öelda. OOP kindlasti rohkem, IP tee mis tahad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Mina sellist floppi väga ei cbetikski. Ainult väga nitise vastase vastu vbl aga mitte loose mängija vastu.
                            Hull oled w?

                            Shove nüüd.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: 25nl AA, turnis saab raise.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Hull oled w?

                              Shove nüüd.
                              Sellise boardiga mulle ei meeldi shoveda.
                              It's a bad shove in my book

                              Comment

                              Working...