NL50 nuts facing donk overbet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    NL50 nuts facing donk overbet

    Pole ammu foorumis käinud, aga mõtlesin et panen ühe käe siia nuputamiseks kuidas seda oleks best way to play. Vastased kõik fishid - mängivad kuidas jumal juhatab või kõhutunne soosib.


    €0.25/€0.50 No Limit Holdem
    Prima
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG sadjes (€22.50)
    CO Hero (€99.78)
    BTN esma66 (€97.05)
    SB Stephys (€62.38)
    BB petrsh (€66.28)

    Pre-Flop: (€0.75, 5 players) Hero is CO 5 8
    1 fold, Hero raises to €1.50, 1 fold, Stephys calls €1.25, 1 fold

    Flop: 7 Q 9 (€3.50, 2 players)
    Stephys bets €5.50
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: NL50 nuts facing donk overbet

    Nut draw võiks ikka nutsi asemel pealkirjas olla.

    Mina foldiks, selge et ees sa fishist ei ole, ja ei näe ühtegi kätt, mida fish siin loobuma hakkaks, kui 3betid. Kui callid ja kolmas ruutu tuleb, siis on kas temal suurem mast või kardab sinu oma ja enam ei maksa. Ainuke reaalne võimalus stack kätte saada oleks siis üks neljast kuuest, ja oddse imo selle tõmbamiseks ei ole:)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL50 nuts facing donk overbet

      Ehh, ma küll calliks. Tal pole piisavalt tihti kõrgem FD ja pealegi enamus fishe ei pane overbete drawidega, vaid made handidega, mis võivad olla ka Qx tüüpi käed. Pealegi on meil positsioon, mida kasutada ja stackid natuke isegi üle 100bb sügavad (implied oddside tarvis).

      Raisega on see asi, et ilmselt FE-d väga pole ja saad flipi.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #4
        Re: NL50 nuts facing donk overbet

        This is a call.

        Comment

        • VinQbator
          FPP Pro
          • Dec 2008
          • 214

          #5
          Re: NL50 nuts facing donk overbet

          Suht vahet pole vist väga kas call või raise/shove. Peaasi, et ära ära foldi.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #6
            Re: NL50 nuts facing donk overbet

            Ok ma arvan, et sellises olukorras fishi vastu ei ole isegi vahet kas callida või üle tõsta, aga foldima indeed ei hakka, anyway mida teha blank/sobiva turni korral kui soovituste kohaselt flop callida? :)

            Comment

            • lenn17
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 163

              #7
              Re: NL50 nuts facing donk overbet

              Kui sa temaga flopis allinni ei lähe ning turn on blank, siis sõltub mida fish teeb. Palju maksma sunnib või allinn läheb on fold. Eriti põhjusel, et meil võib vastas olla +2p ning fishil võib olla suurem masti ost või reaost ja miks mitte TJs.

              Et raskeid otsuseid turnis ja riveris vältida lükkan ma fishi siin ikkagi flopis allinni, sest mis floppi me veel hittida tahtsime fishi vastu sellise käega?!

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: NL50 nuts facing donk overbet

                Algselt postitas lenn17 Vaata postitust

                Et raskeid otsuseid turnis ja riveris vältida lükkan ma fishi siin ikkagi flopis allinni, sest mis floppi me veel hittida tahtsime fishi vastu sellise käega?!
                Jep, seda tegin minagi :)

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: NL50 nuts facing donk overbet

                  ma siin mõtlen parem, et kui vastased on fishid, siis 58s pole just väga käsi millega stealima minna. või on?

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #10
                    Re: NL50 nuts facing donk overbet

                    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                    ma siin mõtlen parem, et kui vastased on fishid, siis 58s pole just väga käsi millega stealima minna. või on?
                    No nad on sellised standard nl50 weaktight reg-fishid, kelle vastu tuleb polariseerida oma range ja imo väga ilus käsi see 58s, eriti veel kui vastased postflop nõrgad on.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: NL50 nuts facing donk overbet

                      Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                      Vastased kõik fishid - mängivad kuidas jumal juhatab või kõhutunne soosib.
                      Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                      No nad on sellised standard nl50 weaktight reg-fishid, kelle vastu tuleb polariseerida oma range ja imo väga ilus käsi see 58s, eriti veel kui vastased postflop nõrgad on.
                      Vastuoluline jutt. Weak-tight reg-fish ja jumala juhatusel mängiv fish on ikka kaks eri asja...

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: NL50 nuts facing donk overbet

                        Ainuke võimalus on call.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: NL50 nuts facing donk overbet

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Vastuoluline jutt. Weak-tight reg-fish ja jumala juhatusel mängiv fish on ikka kaks eri asja...
                          No nad mängivadki postflop kuidas kõhutunne soosib, kord foldivad ülepaari ja näitavad, kord teevad lambist veidrad bluffe ja kord mängivad str-foward, üldiselt sellest ka selline arvamus, et tüübid laksavad kuidas kõhutunne soosib. :)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: NL50 nuts facing donk overbet

                            Weak-tight reg ei tee veidraid bluffe. Ta mängib straightforward, nitiselt, näeb kapi all koletisi ja raha laob sisse nutsiga, TPTK on tal pigem check-call.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #15
                              Re: NL50 nuts facing donk overbet

                              mkay, mu mõisted on natukene valed siis :/
                              ei pane rohkem käsi, mis segadusse ajavad.

                              Comment

                              Working...