NL10 JJ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    NL10 JJ

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Teadsin, et ta mängib flopis agressiivset mängu ning veel agressiivsemat kui näeb nõrkust, sellest ka flopi check ja pealegi ta f to cbet oli 5/6 . Kuid pole näinud ennem nii barreldamas.

    Hero (MP) ($54.58)
    CO ($10.97) 34/30 AF 6 over ca 80 hands
    Button ($27.90)
    SB ($10)
    BB ($11.36)
    UTG ($24.69)

    Preflop: Hero is MP with J, J
    1 fold, Hero bets $0.38, CO calls $0.40, 3 folds

    Flop: ($0.93) 7, 4, 6 (2 players)
    Hero checks, CO bets $1.30, Hero calls $1.30

    Turn: ($3.53) 6 (2 players)
    Hero checks, CO bets $3, Hero ??
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #2
    Re: NL10 JJ

    las mängib agressiivselt. ma oleks ikkagi flopis liidima hakanud ja $0.75 pannud, kui reisib siis calliks, hiljemalt turnis üritaks rahad sisse saada sellise maniaki vastu

    aga nii nagu sina mängisid siis lükkaks turnis all in

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #3
      Re: NL10 JJ

      flop tahab darwiseks minna, c-r oleks parem liin arvatavasti

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4
        Re: NL10 JJ

        sellisel flopil ma küll c/c liini ei taha võtta. c/b flop ja c/r turn. praegu aga shoveks turnis, sest riveris tuleb liialt palju kaarte, mida sa näha ei taha ning pead riveris hakkama hero calle tegema või foldima.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: NL10 JJ

          Cbet flop, bet turn.
          Flopi tekstuur pole just ilus aga mis sa kardad, et ta ranges on 58 või? 67 või 98 on küll ta ranges aga see on kõigest väike osa sellest, mis tal olla võib. IMO ainuke reaalne asi mida siin tasub karta, et tal võib 67 olla aga kuidas sa tema range kitsamaks teed kui sa oma agressiooniga flopis ei jätkanud? Kui ma mingil põhjusel peaksin sellisesse olukorda sattuma, siis ma ilmselt calliks maha lihtsalt või siis foldiks. Niimoodi callida lihtsalt on puhas spew imo ja calliks ma ka pigem sellepärast, et mingi note saada, et millega ta siis betib antud olukorras.
          Edit: muidugi ta betib seda boardi nüüd ka lisaks oma ranges olevatele 6-le ka veel millega iganes, sest sa checkisid kaks tänavat. Haa ja ta võib ka rahulikult flopis oma gutshotte ja mida iganes bettida ja sa lihtsalt callid. APPI.
          Last edited by Vandalar; 26.07.10, 10:23.

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #6
            Re: NL10 JJ

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Cbet flop, bet turn.
            Flopi tekstuur pole just ilus aga mis sa kardad, et ta ranges on 58 või? 67 või 98 on küll ta ranges aga see on kõigest väike osa sellest, mis tal olla võib. IMO ainuke reaalne asi mida siin tasub karta, et tal võib 67 olla aga kuidas sa tema range kitsamaks teed kui sa oma agressiooniga flopis ei jätkanud? Kui ma mingil põhjusel peaksin sellisesse olukorda sattuma, siis ma ilmselt calliks maha lihtsalt või siis foldiks. Niimoodi callida lihtsalt on puhas spew imo ja calliks ma ka pigem sellepärast, et mingi note saada, et millega ta siis betib antud olukorras.
            Edit: muidugi ta betib seda boardi nüüd ka lisaks oma ranges olevatele 6-le ka veel millega iganes, sest sa checkisid kaks tänavat. Haa ja ta võib ka rahulikult flopis oma gutshotte ja mida iganes bettida ja sa lihtsalt callid. APPI.
            Okei, ma checkisin flopis, teades , et ta betib välja ja turni ma ei läinud plaaniga edasi callida.
            Kui ta oma gutteriga overbeti paneb, siis palju õnne ju, ma cbetiks palju vähem kui 1.3 ning siis ta saaks oma gutterit veel odavamalt drawida?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: NL10 JJ

              Siis võid ju rõõmsalt maha callida. Ma calliks riverini. See on sinu gameplan.

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #8
                Re: NL10 JJ

                Äkki vastasel võib siin olla 88-TT ning kui callime turni, siis riveris võib olla palju kaarte mis tapavad actioni? Selle peale pole keegi mõelnud?
                Vandalar : kui sul on soulread, et tal siin gutter on, siis sa ei saa talt riveril actionit ikka enam kui ta oma gutterit ära ei hiti ju. Gutteri võiks üldjuhul mängust välja jätta.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #9
                  Re: NL10 JJ

                  Miks peab asja keeruliseks ajama? Cbet flop ja kogu lugu. Turn suht hea kaart ning bet raise või c/r turn ja asi vask. Villaini range on väga väga lai , ning käe peale panna väga raske. Sul on overpair ja statside järgi üpris agro villain. Kui flopi checkisid ja turnis checkisid, et temalt bet välja meelitada siis on ju see easy raise turn ja get it in. Ma ei näe, mida see turni 6 muudab.

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #10
                    Re: NL10 JJ

                    Nojamh, oleks pidanud vist ainult flopi panema, kus käik oli minu teha ning kirjutada vastavad riidid, et siis näha kuidas te oleks mänginud.
                    Ise tegin siis turnis c/r AI.

                    Comment

                    Working...