NL4, AA-ga flopi action

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL4, AA-ga flopi action

    vastane millegi erilisega silma pole jäänud
    19/7/∞ 50 kätt


    €0.02/€0.04 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Ogarrr (€4.06)
    UTG+1 duvil2 (€3.39)
    CO Hero (€4.25)
    BTN wew_wew (€4)
    SB Worlddrinker (€4.03)
    BB noma12 (€0.94)

    Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is CO A A
    1 fold, duvil2 calls €0.04, Hero raises to €0.22, 1 fold, Worlddrinker calls €0.20, noma12 calls €0.18, duvil2 folds

    Flop: 8 K J (€0.70, 3 players)
    Worlddrinker bets €0.45, noma12 folds, Hero raises to €1.20, Worlddrinker raises to €2.81, [color="#0000cc"] Hero?

    call? raise? fold? milline tegevus siin kõige parem/õigem oleks ?
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL4, AA-ga flopi action

    shove, sest väga paljud halvemad Kx käed, Jx mingisuguse drawiga ja igasugu straight drawid callivad ära (kuigi ma ei ole väga kindel, kas draw oma kätt nii agressiivselt mängiks, aga sellises limiidis mine tea)ja ärtu võib actioni tappa. teine võimalus on callida ja iga sobiva turn kaardi juures rahad sisse saada (8 / 8 oleks perfect nt, aga ka igausugsed muud kaardid, mis ei ole K/J/Q/T/9.

    // ja sinu flopi reraise võiks olla 1,5$ vähemalt.
    Last edited by kardaanirist; 22.07.10, 14:56.

    Comment

    • zuckerman286
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 83

      #3
      Re: NL4, AA-ga flopi action

      Algselt postitas rainer Vaata postitust
      vastane millegi erilisega silma pole jäänud
      19/7/∞ 50 kätt


      €0.02/€0.04 No Limit Holdem
      Prima
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Ogarrr (€4.06)
      UTG+1 duvil2 (€3.39)
      CO Hero (€4.25)
      BTN wew_wew (€4)
      SB Worlddrinker (€4.03)
      BB noma12 (€0.94)

      Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is CO A A
      1 fold, duvil2 calls €0.04, Hero raises to €0.22, 1 fold, Worlddrinker calls €0.20, noma12 calls €0.18, duvil2 folds

      Flop: 8 K J (€0.70, 3 players)
      Worlddrinker bets €0.45, noma12 folds, Hero raises to €1.20, Worlddrinker raises to €2.81, [color="#0000cc"] Hero?

      call? raise? fold? milline tegevus siin kõige parem/õigem oleks ?
      sinu käes olev ärtu A võtab suure osa mastitõmbeid villase käte ulatusest välja, sinu käes olevad ässad ka paljud TPTK käed välja. Kätest, mida biidid, on seal sees veel flopatud TPGK. põhimõtteliselt on fold nupp reaalselt olemas, kui riidi pole
      edit: + villase betsizing on rocksolid
      Last edited by zuckerman286; 22.07.10, 17:21.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #4
        Re: NL4, AA-ga flopi action

        19/7 tegelane võiks teada juba midagi pokkerist.
        Kas ta juba selle on selgeks saanud, et OOP pocketiga callimine on -EV, seda ei tea aga karjub väga 88 järgi
        Seal võib olla once-in-a-blue-moon ka mingi combodraw nagu QThh või T9hh aga kas mitte sellisel limiidil ei peaks lihtsamates olukordades raha saama?

        Comment

        • rainer
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 383

          #5
          Re: NL4, AA-ga flopi action

          seda minagi, et on lihtsamaid võimalusi...
          see mulle veits keeruline olukord jah... tihti on nii, et satun ülepaariga flopis või turnis raske otsuse ette. Nii palju kui ma mänginud olen, siis tavaliselt, kui ainult järgi callitakse , siis olen üldjuhul ees, kui check-raisevad või lihtsalt raisevad - on kahtlane kas alati ees olen, üldjuhul on vastasel siis tugev käsi, set vms. kuid on ka olukordi kus drawdega ja top-paaridega lähevad hulluks.

          antud villaini kohta ei oska midagi välja lugeda, 19/7 erit ei ütle suurt midagi.. 50 kätt ka aint.

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #6
            Re: NL4, AA-ga flopi action

            njah, igatahes ma viskasin mucki

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #7
              Re: NL4, AA-ga flopi action

              Mainiks seda, et see sinu flopi raise tähendab seda, et sa tahad stacke sisse saada. Pärast raise foldida on VÄGA halb. Kui sa kardad seda, et vennal võib kj vms olla, siis calli maha lihtsalt. Ei pea flopis insta reraisema ja ainult flopi mängima. Main money tuleb turnist ja riverist, sest keegi ei taju noid streete mängida.

              edu!

              Comment

              Working...