25NL QQ saab 3bet potis raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    25NL QQ saab 3bet potis raise

    16/13/1.7 500 kätt, raise cbet 0

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 813465
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $37.63
    SB: $26.76
    Hero (BB): $35.51
    UTG: $24.11
    MP: $35.41
    CO: $48.98

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q Q
    3 folds, BTN raises to $1, 1 fold, Hero raises to $3, BTN calls $2

    Flop: ($6.10) 6 J T (2 players)
    Hero bets $3, BTN raises to $7.50, Hero??
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: 25NL QQ saab 3bet potis raise

    Kuna nii palju drawsid maas, siis foldi ma küll ei näe.
    See on tegelt väga paha koht, kus passiivse poisi käest raise saada, aga ma usually siin ei foldi!

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #3
      Re: 25NL QQ saab 3bet potis raise

      Parimal juhul saad AK FD vastu. Ma foldiks

      E: ah tra see 6max. Ei jaga 6maxi nii et nvm
      Last edited by g00000se; 20.07.10, 19:45.

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4
        Re: 25NL QQ saab 3bet potis raise

        500 käe peale peaks juba oluliselt midagi rohkemat olema, kui ainult statse. minule ei ütle kunagi ntks see 16/13 mitte midagi. kõik oleneb pigem, mis ta fold to 3b on ja btn open %. need oleks siin vajalikumad. see on 3b pot ja potis on nii palju dead money, et foldida ma küll ei tahaks.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: 25NL QQ saab 3bet potis raise

          Põhimõtteliselt võime hetkel vaadata vastast standard nitti. raise cbet palju ei näita aga kui ta seda kordagi pole teinud, siis võib arvata et iga suvalise käega ta ei tõsta. 3bet pottides callitakse tihti kätega nagu AK, QQ, JJ, TT, ka madalamate PPdega ja usun, et selline ei calli piisavalt tihti mingite 89s või JTs kätega. Minu arvamus siin oleks fold. Ta võib ka callida vahel KK ja AA, mis sugugi meie equitit ei paranda.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: 25NL QQ saab 3bet potis raise

            Algselt postitas qjet Vaata postitust
            500 käe peale peaks juba oluliselt midagi rohkemat olema, kui ainult statse. minule ei ütle kunagi ntks see 16/13 mitte midagi. kõik oleneb pigem, mis ta fold to 3b on ja btn open %. need oleks siin vajalikumad. see on 3b pot ja potis on nii palju dead money, et foldida ma küll ei tahaks.
            Mõtlen ka, et pane fold to 3bet ja 3bet poti statsid oleks ka sobivad.
            Kuigi ma arvan et siin on suht 50-50 kas odav bluff või set!

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: 25NL QQ saab 3bet potis raise

              kuna meil on redraw võimalusi ja neid lausa 2tk, siis isegi OOP ma ilmselt calliks antud käes ja turni kaardist, panusest sõltuks, et kuidas edasi käitun.

              Comment

              Working...