25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

    26/19/1.7 50kätt
    et asi selge oleks, flopi CBET usually 1.25, aga oli kerge misclick
    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 804587
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $29.85
    BTN: $8.95
    Hero (SB): $32.68
    BB: $47.27
    UTG: $26.47

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A A
    3 folds, Hero raises to $0.75, BB calls $0.50

    Flop: ($1.50) 5 2 J (2 players)
    Hero bets $0.75, BB calls $0.75

    Turn: ($3.00) 3 (2 players)
    Hero bets $2, BB raises to $7, Hero ???
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

    foldiks ilmselt. shippida ei tahaks sellisel boardil olles 130bb deep. Callil ei näe pointi, sest riveriks on väga palju meile halbu kaarte, mis teevad seal c-c väga raskeks.

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #3
      Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

      Raske koht tõesti,palju drawe ja rida completes... villainil laias ranges A4s ka sees,callides peaksid ilmselt riveris ka mingi 13-15 callima. ise tahaks hirmsasti callida ja riveri ära näha, kui tuleb hea kaart siis c-calliks ka riveri beti
      Kuid tahaks kuulda asjatundjate arvamusi
      e: kui ma väga mööda ei pannud kiiruga siis stove näitab umbes 90% equityt
      Last edited by isenseven; 16.07.10, 09:48.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

        Imo on ainus asi, millest me ees oleme antud hetkel ruutu draw mis meile otsa otsustas panna ja random jx. Kumbki on väga vähe tõenäoline.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

          Ma isegi check calliks turni hoiaks potti väiksena. Ilmselt c/c ka riveri. drawsid on palju. Made hande suhteliselt vähe.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

            Ainuke asi mis kohale tuli on 46 ja A4. Risti draw ja ruutu on veel tulemata ju?

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #7
              Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

              Käte arv väike ja imo on see easy fold.

              Comment

              • eyestabber
                Grinder
                • Feb 2010
                • 505

                #8
                Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                sir goose, äkki seletad lahti miks see easy fold on?

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #9
                  Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                  see ei ole üldse easy fold. Villaini range on palju laiem kui set, rida ja draw.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                    antnx, seleta mulle kui teeme c-c turnis ja riverisse tuleb halb kaart, siis mille järgi otsustad, et kas callida või mitte? + kui checkime turni, siis anname talle tihti lihtsalt tasuta kaardi, mis IMO sellisel boardil pole üldse hea idee, sest tõesti made hande pole seal palju, aga drawsid on seal rämedalt.


                    ning mis sa paned villiani rangeks millega ta meid turnis üle tõstab siis?

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #11
                      Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                      Algselt postitas antnx Vaata postitust
                      see ei ole üldse easy fold. Villaini range on palju laiem kui set, rida ja draw.
                      Ära vaata neid statse, käte arv on olematu ju. Kui vastane oleks täiesti ilma statsideta, mida sa teeksid?

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                        Ma ei vaatagi statse. Kui statse pole siis, seda enam ei saa siin insta muckida. Kui oleks teada, et villain mingi ülipassiivne või üliagro oleks ju otsus lihtne või ma eksin? Muidugi flopi pool potti bet on liiga väike ja kõik drawd saavad odavamalt turni näha ja hero saab ka vähem valuet. As played ma calliks turni raise

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                          nojah aga ikkagi c-c turnis....mai tea. Kas me mitte ei taha, et sellisel boardil vastane just maksaks meile oma draw-dega, mitte ei pane ennast halba olukorda, kus riveris seisame raskema otsuse ees + laseme vastasel võimalusel tasuta kaardi võtta.

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #14
                            Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Käte arv väike ja imo on see easy fold.
                            Olen nõus.

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #15
                              Re: 25NL ÄSSAD, villane paneb PÖÖRDEL otsa.

                              ma ise ka ei tahaks väga check/call liini võtta, pigem juba bet/fold?

                              Comment

                              Working...