NL10 squeeze preflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #1

    NL10 squeeze preflop

    CO: $5.00 20/15/1.71
    BTN: $6.39
    Hero (SB): $14.94
    BB: $13.62
    UTG: $6.66
    MP: $10.85 11/11/1.5

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with Q 7
    1 fold, MP raises to $0.30, CO calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.70, 3 folds

    Final Pot: $1.00
    Hero mucks Q 7
    Hero wins $1.00

    MP on tightass ja tõstab 11% kätest. Eeldan, et ta reraiseb mind AA, KK, mis tal on omakorda sellest 10% juhtudel. CO pärast ma ei muretse.

    Seega selline squeeze peaks olema väga kasumlik?
    Investeerin 1.70, et võita 0.70, riskides kaotada 10% (mitte üle 20%) juhtudest.
    Shortide vastu pigem sellist nalja ei teeks?
    Last edited by peete82; 12.07.10, 11:28.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL10 squeeze preflop

    CO pärast ma muretsen kõige rohkem, kuna ta on kahtlase stackiga ja üpriski loose. Üldiselt mulle see mäng ei meeldi, kuna käsi on pask (sa mängid ainult kolme oudi peale) ja commited oma stäki liialt ära, kui saad calli/shove.

    MP vastu põhjus on hea, CO vastu ei ole -- tahaks, et ta oleks täisstäkk või/ja ka tight regular.

    EDIT: 10NL kindlalt ei ole nii raske, et lighsqueezeda aga loov mäng on alati tore.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #3
      Re: NL10 squeeze preflop

      milleks ajada NL10 mängu nii keeruliseks,saaks veel aru kui suitedconnectorid vms,fold ja next hand ja profit liigub UP:)

      Comment

      • Blackbirds
        FPP Pro
        • May 2010
        • 206

        #4
        Re: NL10 squeeze preflop

        see ei ole väga hea sqeeze koht. 11PFR ja MP raise=suht strong. Fold to 3bet stat loeb ka siin.
        Last edited by Blackbirds; 12.07.10, 16:46.

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #5
          Re: NL10 squeeze preflop

          sellist vägistamis mängu võid sa kõrgemal teha ja üldjuhul tehakse seda button, mitte oop ja totaalse rääbisega.. 1.50 ajaks siin samuti asja ära.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL10 squeeze preflop

            positisioon siin küll tähtsust ei oma v.a. kätega QK, QJ, A9+ jne

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #7
              Re: NL10 squeeze preflop

              Algselt postitas qjet Vaata postitust
              sellist vägistamis mängu võid sa kõrgemal teha ja üldjuhul tehakse seda button, mitte oop ja totaalse rääbisega.. 1.50 ajaks siin samuti asja ära.
              1,3$ ajab asja ära. Alguses sizingut ei märganudki. 1.7$ oleks insta häirekellad mulle(et midagi on fishy), kui ma oleks seal näiteks callinud behind või siis ise preflop raiser.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: NL10 squeeze preflop

                Squeezi kätega millel on mingit valuet kah, see ei ole siin väga kasumlik koht, heal juhul korra läheb läbi, pole mõtet end halba kohta panna sellise rääbisega.

                Comment

                Working...