NL10, 3betitud potis flopil donkbet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bJako
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 114

    #1

    NL10, 3betitud potis flopil donkbet

    Vastane 32/5/1,5
    preflop call 3bet 83%
    flopis agr 1,64 ehk 31%

    Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($11.63)
    SB ($10)
    BB ($3)
    UTG ($6.88)
    Hero (MP) ($8)
    CO ($10)

    Preflop: Hero is MP with K, A
    UTG bets $0.30, Hero raises to $0.95, 4 folds, UTG calls $0.65

    Flop: ($2.05) 9, 3, K (2 players)
    UTG bets $2.25, Hero ???
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #2
    Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

    shoveks insta või mõtled, et äkki bluffib ja foldib shove peale, callid flopi ja lased tal turnis uuesti bluffida? ise pushiks flopis mina. sind biidiks praegu 4 reaalset kätt 99, 33, K9, AA. ässad suht välistaks, pigem mingi nõrgem kunn äkki..
    mina pushiks.

    no KK kaa, aga KK/AA peale sellisel liinil ikka ei paneks
    Last edited by harryahven; 09.07.10, 00:25.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

      3bet veidi suurem. Samas pole väga hullu.
      Foldi mina siin ei leia. Imo on call ja raise AI turn veidi parem.
      Peaaegu mitte kunagi pole siin vastasel kätt.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

        3betted potis on sellisel boardil toptop nuts.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

          Ei shoveks insta. Standard raise & get it in.

          Comment

          • bJako
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 114

            #6
            Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

            Minu häda ongi selles, et selline käe areng on suht võrdselt kas bluff või nuts (suhtes 50:60 nutsi kasuks :-)

            St vaadates jaotusi üle, on sarnane asjade käik vahel mulle calli või AI puhul raha sisse toonud või siis olen vastupidi kolmiku vastu kaotanud.

            Ega vist donkide puhul ei saagi eristada ega kindel olla kumb variant seekord...

            Sest mida kurat ta pushib overbeti kolmikuga? On tal nii suur valu mind potist välja saada?! no pole ju loogiline.

            K9 ega muid kaks paari kaarte küll tema ranges pole (UTG avas ju ja PFR on tal 5%)
            Hmm, AK temal annaks vast teatava loogika.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

              Miks gaystack? Kui ta nii palju 3bete callib, siis ju eriti easy shove, sest Kx ta ranges siis ju parajalt. Kuna nii kuiv flop kah, siis võib flopi callida ja turnis shoveda samuti.

              Comment

              • bJako
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 114

                #8
                Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Miks gaystack? Kui ta nii palju 3bete callib, siis ju eriti easy shove, sest Kx ta ranges siis ju parajalt. Kuna nii kuiv flop kah, siis võib flopi callida ja turnis shoveda samuti.
                Mul väike stack? Tal ju väiksem, see ei loe hetkel.

                Pokerstove ütleb, et 5% on 88+,AJs+,KQs,AKo, seega KQ jääb sisse, muud Kx käed mitte.

                Tegelikult oli tal muidugi 99. Ja mina surusin flopis AI :-( Aga ega see donkbet tal eriti loogiline ei olnud.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                  Algselt postitas bJako Vaata postitust
                  Mul väike stack? Tal ju väiksem, see ei loe hetkel.

                  Pokerstove ütleb, et 5% on 88+,AJs+,KQs,AKo, seega KQ jääb sisse, muud Kx käed mitte.

                  Tegelikult oli tal muidugi 99. Ja mina surusin flopis AI :-( Aga ega see donkbet tal eriti loogiline ei olnud.
                  Imo ebaoluline! Note kirja, siis tead karta.
                  Üldjuhul oma nutsi nii ei mängita, seega tegid õigesti.

                  Comment

                  • Kosmonaut
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 584

                    #10
                    Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                    Ei foldiks igaljuhul. Küsimus pigem kas call või shove. Ma arvan et võid rahulikult shoveda siin. Ta ranges on kõik setid aga samas igast muud jama.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                      Flopis on ainult üks valik - call.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Flopis on ainult üks valik - call.
                        Väga super, et sellise limiidi teemades abi jagad! Siiralt! 10 points! Sedakorda väike "aga" - kui palju on kasu sellisest postist sinu arvates, kui paneksid end algajast küsija rolli...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                          Vastas passiivne fish, pank on 3betitud ja seepärast fold ei tule enam küsimärgi alla. Siin põhiargumendid oleksid - fish, 3betted pot, meil kõrgem paar kõrgeima kikkeriga. Biidivad meid ainult AA, KK, 99, 33 aga passiivne vend ei pruugi tõstagi 99 ega 33-ega (muidugi ka kaks paarid aga nendega ta ei tõsta ammugi enne flopi). Rõhutan veelkord - FOLD ei tule kõne alla.

                          Jäävad järgi raise ja call. Kuna flopike on kuiv kui kõrb, meie selle tauni ajudesse tungida ei suuda, sest ahvikesed võivad siin vabalt teha info bette QQ-ga ning kui callime isis arvavad, et on siiani ees ning seega slowplay on siin imeline variant. Calliks ja laseks potuil suureks kasvada, fish ei mõista ju seda, et turniks on peale sinu calli pot räige, tal stack minimaalne ning isegi kui ta siin tegi infobeti näiteks JJ-QQ-ga siis turnil avastba, et oi mul enamus stäkki sees, e tei saa foldida.

                          Raise ei ole ka halb aga call tundub parim.

                          Üleüldse suht braindead kohake ju, sest mõlemad variandid on head aga callil suurem EV.

                          Kordaisn mitu korda mõtet aga suva see.

                          PS! Infobetti ei ole olemas aga fishikesed seda teevad.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                            Nice Ranka. Teema võib vist lukku panna peale viimast posti :). Ilma naljata!

                            Comment

                            • Blackbirds
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 206

                              #15
                              Re: NL10, 3betitud potis flopil donkbet

                              flop easy call, las ta bluffib kui tahab. Call any turn siis obv. Kui cooler, siis on suht whatever.

                              Comment

                              Working...