NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

    Mõlemad vastased üsna tundmatud, aga väikse sample põhjal head muljet nad pole jätnud.

    Stäki suurusega ärge nussige.

    1. Mida teeksid donkbeti ja raise peale?
    2. Mida teeksid shove peale?
    3. Miks just nii?

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 747625
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $16.30
    SB: $22.55
    BB: $9.40
    Hero (UTG): $49.00
    MP: $5.75
    CO: $47.05

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with J J
    Hero raises to $1.50, 3 folds, SB calls $1.25, BB calls $1

    Flop: ($4.50) T Q 9 (3 players)
    SB bets $1.00, BB raises to $4, Hero calls $4, SB raises to $21.05, BB calls $3.90 all in
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #2
    Re: NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

    Kuna ma olen nit, siis foldiks nii antud olukorras kui kohe shove peale. Esialgne call flopil on fine.

    Miks? Parimalt juhul on sul 8 outi, AA/KK/QQ vastu (mida mängitakse ka vahel fishide poolt nii) veel vähem. Lisaks võid olla madalama seti vastas jne. Nii et isegi parimal juhul ei ole oddse callida (sry, ei viitsi täpselt arvutada, võibolla oleks 8 oudi puhul BE olukord aga kokkuvõttes siiski kerge fold). Heaks indikaatoriks on ka see, et nii SB kui BB näitavad flopil agressiivstust.

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #3
      Re: NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

      mina foldiks re-raise peal ära, kuna see näitab imo, et sa praegu küll es ei ole(madehandi või hea draw vastu)

      Pealegi on sinu draw väga halb...sul on pmst 6 outi ja siis ei tea ka veel, kas sul on parim käsi( võib olla mingi AJ kellegil)
      Oddse sa ka häis ei saa ja kui hitid oma 8 (mis oleks parim) siis ei usu, et sa makstud ka väga hästi saad...J on suht obv kaart, mis 3 way potis kellegil olla võiks:)

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

        Fold oleks targem Liialt drawine + Q on laual Ja mitmel puhul on seal juba made hand... Anan alla ja teinekord saad endale Odavam on uskuda

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #5
          Re: NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

          Kui nüüd järgi mõelda, siis targem oleks tõesti kohe alguses flopis alla anda ja see 4$ ka alles jätta.

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #6
            Re: NL-50 JJ ja tõmbed-tõmbed vs flopi action

            Fold flop, parimal juhul tõmbad splitti või ei maksta välja 4 straight boardil väiksemate handide poolt. Ühesõnaga reverse implied odds sul seal.

            Comment

            Working...