PL10 6-max,Turni raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #1

    PL10 6-max,Turni raise

    Erilisi riide pole, alles istusin lauda.
    Kas easy fold? Või callime?


    €0.05/€0.10 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Lugdunums4 (€6.13)
    UTG+1 bigjimbob (€7.83)
    CO vinsang95 (€10.24)
    BTN griiiinch (€9.24)
    SB jtherkildsen (€13.35)
    BB Hero (€11.01)

    Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is BB 3 8
    Lugdunums4 calls €0.10, bigjimbob calls €0.10, vinsang95 calls €0.10, griiiinch calls €0.10, jtherkildsen calls €0.05, Hero checks

    Flop: 8 10 8 (€0.60, 6 players)
    jtherkildsen checks, Hero bets €0.60, 2 folds, vinsang95 calls €0.60, 1 fold, jtherkildsen calls €0.60

    Turn: 7 (€2.40, 3 players)
    jtherkildsen checks, Hero bets €2.40, vinsang95 calls €2.40, jtherkildsen raises to €12

    Final Pot: €19.20

    Hero??
    Last edited by J0kker; 08.06.10, 21:56.
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #2
    Re: PL10 6-max,Turni raise

    pole pot limit ju , calliks

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #3
      Re: PL10 6-max,Turni raise

      On küll, converter ei muutnud ära.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: PL10 6-max,Turni raise

        Algselt postitas nalg Vaata postitust
        pole pot limit ju , calliks
        Miks?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: PL10 6-max,Turni raise

          7 on natuke kehva kaart vs 2 opponents. ja su kicker pole teab mis vapustav. Niiet väga me ei biidi midagi.

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #6
            Re: PL10 6-max,Turni raise

            samas ma olen eelneva postitusega ka nõus, aga ma ei tea, kas ma suudaks foldida siin. samas võib tal lihtsalt kõrge kümme või T7 või ainult mastitõmme.

            kuid samas selle teise tüübi turni call on väga kahtlane, vb callib mingi A8 vms nt...kurat keeruline

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #7
              Re: PL10 6-max,Turni raise

              mul jäi endal ka kripeldama, aga pigem arvaks rida kui 8-at.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: PL10 6-max,Turni raise

                Algselt postitas nalg Vaata postitust
                samas ma olen eelneva postitusega ka nõus, aga ma ei tea, kas ma suudaks foldida siin. samas võib tal lihtsalt kõrge kümme või T7 või ainult mastitõmme.

                kuid samas selle teise tüübi turni call on väga kahtlane, vb callib mingi A8 vms nt...kurat keeruline
                Teine kord katsu siis asjad natukene läbi mõelda enne postitamist.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: PL10 6-max,Turni raise

                  Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                  mul jäi endal ka kripeldama, aga pigem arvaks rida kui 8-at.
                  Ma kalduks foldi poole. Kikker sakib ja sügavalt kahtlen, kas vastane T-ga siin sellise liini võtab. Samuti igati loogiline J9 sai oma rea kätte ja 96 ka võimalik siin.

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #10
                    Re: PL10 6-max,Turni raise

                    miks peaks sellise pasaga sb-lt limpima.?

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #11
                      Re: PL10 6-max,Turni raise

                      Sest see on potlimit ja kahjuks/õnneks ei foldi seal peaaegu mitte keegi isegi mitte su 4x raise preflop.

                      Comment

                      Working...