NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

    See on tegelikult standardolukord, aga igaks juhuks kirjutan siia lahti, et saada kinnitust, kas ma mõtlen õigesti, ma teinekord kahtlen üleliia oma otsustes.

    Mingit readi vastase kohta polnud, paarkümmend kätt vast mängitud. Agronoomi muljet ei olnud jätnud, eeldasin, et decent mängija.

    IMHO on siin kaks optsiooni, fold või shove, kuna board on väga wet ja turni kaart tuleb kas blank või teeb seisu pigem halvemaks kui paremaks.
    Button callib PF väga laia rangega, sinna mahuvad paarid kuni TT, igasugu connectorid ja broadwayd. Millega võiks ta flopis otsa panna? Biidime kümnesetti (JJ oleks PF 3bettinud), 2 paari, tõmbeid ja combotõmbeid, paar+tõmbeid, valmis rea või flushi vastu on meil 35% võiduvõimalus.

    Kui 4bettida, siis foldida nagunii enam ei saa. Selle arutelu järgi oleks nagu snapshove?
    Ja juhul, kui sama board oleks tulnud two tone ja/või meil oleks mitte-top set - kas see muudaks midagi otsustes? Mulle tundub, et mitte, turni nägemine tuleb ikka maksimaalselt kalliks teha.

    am i right or am i right?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    CakePoker
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($9.41)
    Hero ($20.20)
    BTN ($23.80)
    SB ($37.68)
    BB ($20.53)

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is CO A A
    1 fold, Hero raises to $0.60, BTN calls $0.60, 2 folds

    Flop: 10 A J ($1.50, 2 players)
    Hero bets $1, BTN raises to $4.50, $3.5 to Hero ($18.6)?
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

    Parandan väikese näpuka. Flopis me antud hetkel 3betime.
    Aga jah, mõte on õige! Esiteks meil on aute antud hetke nutsi vastu. Teiseks ei ole tema range antud hetkel ainult nuts vaid bluff ning mõni .
    Kui me nüüd 3betime, siis bluff eeldatavasti foldib ja see ongi põhiline.

    Imo pole vahet, kas 3bet või shove.
    Last edited by camu; 08.06.10, 18:21.

    Comment

    • VinQbator
      FPP Pro
      • Dec 2008
      • 214

      #3
      Re: NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

      Esiteks villan 2betib ehk raiseb meid. Teiseks ei foldi setti 6maxis 100BB deep. Vastane paneb seal otsa saja eri combodrawga ja mitte ükski käsi ei ole meist väga palju ees. Va. royal muidugi. Ja kui tihti ikka royaliga otsa kütaks keegi sellisel flopil.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

        Siin flopil kindlasti 3bet on õige. Kui laud tuleks AJT ja meil JJ, siis paneks ikkagi otsa.

        Su arutlus on täitsa õige aga millega ma väga ei taha nõustuda: JJ paneb ta preflop otsa. Vastane on täiesti tundmatu ja sa välistad sellise käe ta calling rangest, mina arvan et see on kindlasti ta calling ranges olemas (mitte alati võibolla, aga siiski).

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

          muidugi JJ võib olla tema ranges (nagu ka QQ, KK, AK või suvaline trash), aga see on mittestandard play ja kui on tundmatu vastane, siis ma üldiselt ma võtan range hindamiseks orientiiriks enda range, kuna pean enda stiili suht standard tagiks. Ja mina panen JJ-ga igast positsioonist PF raudselt otsa.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

            Microde value reegel tundmatu vastu: set over set on cooler ja ridade/flushide vastu on 30% equityt.
            /Thread
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: NL20: top setiga monotone flopis, villain 3betib

              kirjutasin igavese pika jutu, aga siis taandasin selle üheks lauseks:
              - sa tahad raha sisse saada, kuna su equity on flopil väga hea:

              Board: As Js Ts
              Dead:

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 48.285% 46.44% 01.84% 11035 437.50 { AdAh }
              Hand 1: 51.715% 49.87% 01.84% 11850 437.50 { JJ-TT, KQs, 9s8s, 8s7s, KQo }

              Nüüd hakka erinevate (blank) turnide puhul vaatama mismoodi su equity langema hakkab...

              BTW, foldimine on siin imo suurem viga kui callimine. Callimise pluss on see, et sa hoiad ta bluffe sees, s.t manipuleerid ta rangega. Call flop, check shove turn oleks ka täitsa tiptop liin.

              Comment

              Working...