NL€50 AA kas leiame foldi??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #16
    Re: NL€50 AA kas leiame foldi??

    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Ära postita tulemusi, need on ebaolulised

    //Btw, selle peale te ei mõelnud, et vastane on 17/3 ja et isegi tema saab aru, et me tema range eriti 5si ei pane, nii et jube raske koht bluffida
    Sellesmõttes on sul õigus et call on seal paha, kuna ta ei tohiks palju bluffida aga kui vastane on selliste donkamisliigutustega et callib turnis selle käega siis on seal ka kindlasti bluffe riveris. Peaks olema shove, siis kaugemal fold ja veel kaugemal call.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #17
      Re: NL€50 AA kas leiame foldi??

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Ära postita tulemusi, need on ebaolulised

      //Btw, selle peale te ei mõelnud, et vastane on 17/3 ja et isegi tema saab aru, et me tema range eriti 5si ei pane, nii et jube raske koht bluffida
      nonoo - kas sa arvad et tavaline vastane NL50s mõtleb selle peale tõsiselt, milline näeb tema range välja meie jaoks ? Ja antud juhul ma arvan et tegu pole ka kõige parema mängijaga ...

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #18
        Re: NL€50 AA kas leiame foldi??

        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
        nonoo - kas sa arvad et tavaline vastane NL50s mõtleb selle peale tõsiselt, milline näeb tema range välja meie jaoks ? Ja antud juhul ma arvan et tegu pole ka kõige parema mängijaga ...
        Cmon, vastane ei mõtle nii ka, et ohoh, tuli 4 reakaarti maha, bluffin ja siis vastane kindlalt foldib kui 2 tänavat tugevust näidanud

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #19
          Re: NL€50 AA kas leiame foldi??

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          Sellesmõttes on sul õigus et call on seal paha, kuna ta ei tohiks palju bluffida aga kui vastane on selliste donkamisliigutustega et callib turnis selle käega siis on seal ka kindlasti bluffe riveris. Peaks olema shove, siis kaugemal fold ja veel kaugemal call.
          mida ***** sa ajad? selline vastane ei bluffi seda riveri never nii, et sellel boardil shove oleks kasumlik. kui sa nii lolli juttu ajad, siis hoia see enda teada.
          seti 2p sorti käega ei slowplay ega pot controlli ta mitte kunagi, nad lähevad üldjuhul setiga juba postflop pöördesse, nii et need käed võib täiesti välja arvestada.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #20
            Re: NL€50 AA kas leiame foldi??

            Never say never.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #21
              Re: NL€50 AA kas leiame foldi??

              River on fold, sest vastane on loose passive ja ei beti seal nõrgemat/ei blufi. Pigem check callib showdown value ja foldib airi, sest ta kardab, et ka sul võis hand kokku tulla.

              Comment

              Working...