NL5 AA - mis liini võtame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1

    NL5 AA - mis liini võtame?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($3.96) 33/22
    MP ($6.58) 72/0
    CO ($5.25) 18/12
    Button ($4.66)
    SB ($5.56)
    Hero (BB) ($7.10)

    Preflop: Hero is BB with A, A
    UTG bets $0.15, MP (poster) calls $0.10, CO raises to $0.80, 2 folds, HERO ???

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Et siis selline olukord. Kuidas võtta sellest käest nö. max valuet? Pärast meid on veel kaks tüüpi, kelle raha himustame Kuidas kommenteerite minu valitud liini jne.?
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: NL5 AA - mis liini võtame?

    Su liin on ausalt öeldes väga jube. Tekidad olukorra, kus võid sattuda ka neljakesi boardi vaatama. Kavatsed siis foldida, kui keegi siin sodiga 2 paari näiteks peaks hittima? Selliste vendade vastu oleks ka NL1000 ainus variant ilmselt suur 4bet.

    Edited:Ty camu, muidugi 4bet.
    Last edited by pastilaa; 07.06.10, 08:12.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: NL5 AA - mis liini võtame?

      Ma ise olen ka selle poolt, et me ei taha ässadega multiway potti mängida, eriti stacki peale.
      4bet ei pea iseenesest suur olema, piisav, et suvalised oma käest lahti laseks ning 3better calliks.
      Antud hetkel õnnestus küll max value saada, aga liiga risky line imo.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: NL5 AA - mis liini võtame?

        Pane pre 2.10 ja läheb

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: NL5 AA - mis liini võtame?

          No ma ei tea miks peaks hakkama NL5 mingit tricky liini ässadega võtma. Tee lihtsalt 4bet mingi 2.9 peale ja asi korras. Shove any flop kui mõni peaks callima.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #6
            Re: NL5 AA - mis liini võtame?

            Tänud kõigile vastajatele. Jätan meelde, et ei hakka ässadega enam midagi leiutama :D

            Comment

            Working...