NL20 kas foldime AA ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    NL20 kas foldime AA ?

    Villain on LAG tüüpi vastane, ei ütleks et donk, kuigi 41/25/3.9/460 kätt. fold to cbet 63% ja raise cbet 26%.

    Kuidas mängite?


    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($18.81)
    SB ($16.01)
    BB ($25.22)
    Hero (UTG) ($18.30)
    MP ($20.33)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $0.80, MP calls $0.80, 1 fold, SB calls $0.70, 1 fold

    Flop: ($2.60) K, 2, J (3 players)
    SB checks, Hero bets $2, MP raises $4.80, 1 fold, Hero ??



    Total pot: $37.60
    Last edited by farik666; 02.06.10, 11:00.
  • Dicer
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 92

    #2
    Re: NL20 kas foldime AA ?

    IMO võib tal siin olla AK,KK,JJ ja harvemal juhul isegi KJs/QTs vms. KK välistaks tegelikult, oleks pre otsa vast keevitanud, AK-ga ehk mitte.Ma paneks ise isiklikult mucki, selline gayraise tuli ka otsa. Ma obv. liiga nit ka . :D
    Last edited by Dicer; 01.06.10, 22:58.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: NL20 kas foldime AA ?

      Ei saa muckida. Tal siin any K any J ranges isegi QTo. Dicer ütles praegu top range. Snapcallid on sellisel flopil. Isegi suvaline pocket paar

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #4
        Re: NL20 kas foldime AA ?

        Sample on küll väike aga raise cbet 26% on ikka väga suur, fold to cbet avg. Mis ta coldcalli range on ?
        Ainus asi, mis murelikuks teeb on see, et tegemsist on multiway potiga ja tüüp kukub raisema. On ka variant, et kardab oma K-ga rida. Ma eelistaks callile teha reraise kuna meil pole positsiooni. Rea jaoks on tal muidugi ainult 6 outi nii, et võib ka callida aga sel juhul turnis lead out.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL20 kas foldime AA ?

          Panin just tähele, et herol pole full stack. Seda enam peaks flopil stackide peale mängima imo.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #6
            Re: NL20 kas foldime AA ?

            On näha ka, et flopis läks Hero AI :)

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: NL20 kas foldime AA ?

              Algselt postitas antnx Vaata postitust
              Panin just tähele, et herol pole full stack. Seda enam peaks flopil stackide peale mängima imo.
              Short see ka kohe kindlasti pole, et kindlasti peaks stacki peale mängima.

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #8
                Re: NL20 kas foldime AA ?

                Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                On näha ka, et flopis läks Hero AI :)
                Vabandage väga..krt eile uimase peaga sai postitatud..parandasin ära.

                Kui juba vastus välja tuli siis jah, mõttekäik oli sama, et ta range suht lai siin ja raiseb iga kõrge K'ga - KT, KJ, KQ, AK... JJ, KK oleks pre otsa lükand ja 22 oleks flopil callind pigem arvan, kuna rainbow board.

                Lükkasin nuppe ja vastas oligi järjekordselt kaart, mis kõige tõenäolisem, ehk KJo - turn ja river blank.
                Last edited by farik666; 02.06.10, 11:05.

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: NL20 kas foldime AA ?

                  Ma arvan ka, et shippimine on siin parim. Ta võib siin broke minna ka QTga, AK (kuigi ma arvan et see oleks 3bet ta poolt), KQ, vb isegi mingi teise Kga.
                  Pealegi KJ vastu on sul okei equity veel olemas. Ainult settide vastu oled omadega suht läbi.

                  Comment

                  Working...