NL5 AJ ja drawine flop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1

    NL5 AJ ja drawine flop

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($3.02)
    Hero (SB) ($5.10)
    BB ($14.65)
    UTG ($2)
    MP ($2.38)
    CO ($4.93) 17/12

    Preflop: Hero is SB with A, J
    2 folds, CO bets $0.15, Button raises to $0.25, Hero calls $0.23, 1 fold, CO calls $0.10

    Flop: ($0.80) J, Q, K (3 players)
    Hero bets $0.65, CO raises to $1.80, Hero ???


    Selline olukord siis. Kommenteerimisse nii mõttekäik, kas mingi otsus on +-/EV jne :)
    Last edited by Karikakar; 29.05.10, 16:29.
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #2
    Re: NL5 AJ ja drawine flop

    Ship for value, isegi JJ,QQ,KK ja AT vastu on 40% equityt.
    Pre calliid btw raise positsioonist väljas ja siis donkleadid seda floppi? Näib ülimalt nõrk isegi nl5 grinderitele.

    Checkraise flop on parim variant siin.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #3
      Re: NL5 AJ ja drawine flop

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Ship for value, isegi JJ,QQ,KK ja AT vastu on 40% equityt.
      Pre calliid btw raise positsioonist väljas ja siis donkleadid seda floppi? Näib ülimalt nõrk isegi nl5 grinderitele.

      Checkraise flop on parim variant siin.
      Mulle endale ka ei meeldinud see liin kui pärast käsi üle vaatasin. Ju siis viisid need ärtud nii ähmi täis.

      Aga kas PF call kahe vastase vastu OOP antud käes on pigem -EV?

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #4
        Re: NL5 AJ ja drawine flop

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Mulle endale ka ei meeldinud see liin kui pärast käsi üle vaatasin. Ju siis viisid need ärtud nii ähmi täis.

        Aga kas PF call kahe vastase vastu OOP antud käes on pigem -EV?
        Üldjuhul ei saa suurt potti sealt selle käega võita, nii et jah, pigem fold, või squeeze

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL5 AJ ja drawine flop

          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
          Mulle endale ka ei meeldinud see liin kui pärast käsi üle vaatasin. Ju siis viisid need ärtud nii ähmi täis.

          Aga kas PF call kahe vastase vastu OOP antud käes on pigem -EV?
          PF jah foldiks. Positsioon kehv. Peale Sind veel 2 mängijat tegutsemata (see juures openraiser, nii et vahel ei näe flopi ka). Lisaks on AJs ka väga tihti domineeritud.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL5 AJ ja drawine flop

            flop on küll nuts ju.

            flop c/r oleks minu käik.

            Comment

            • nalg
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 489

              #7
              Re: NL5 AJ ja drawine flop

              pf fold

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: NL5 AJ ja drawine flop

                flopil pole enam midagi teha ainult AAJ või JJ2 oleks parem flop

                Comment

                Working...