NL100, 3bet pot OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #1

    NL100, 3bet pot OOP

    Villain on 32\22\1 over 280, 3bettidele eriti ei foldi (50%). Erilisi riide pole, tund aega varem callis AQ'ga 3beti vs Hero BB (olles ise MP) ja stäkkis ennast Q high flopil ära.

    Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 6 players - View hand 710770
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $250.40
    BB: $106.40
    UTG: $39.50
    MP: $105.50
    CO: $94.70
    BTN: $224.90

    Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A K
    UTG calls $1, 1 fold, CO raises to $4.50, BTN calls $4.50, Hero raises to $19, 2 folds, CO calls $14.50, 1 fold

    Flop: ($44.50) 4 4 9 (2 players)
    Hero ...
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL100, 3bet pot OOP

    check ja fold kui checkib behind siis betiks turni.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL100, 3bet pot OOP

      minuarust läheb siin 3 bulletit vaja.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL100, 3bet pot OOP

        $19 squeeze suckib, $16 maksimum mis mina paneks.

        Flopis lõidki tänu halvale squeeze suurusele keerulise olukorra aga ma riskiks ja betiks $20-$22 ning foldiks.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL100, 3bet pot OOP

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          minuarust läheb siin 3 bulletit vaja.
          Üle kahe bulleti ei saa lasta ning peale esimest bulleti callimist on FE suht 0.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #6
            Re: NL100, 3bet pot OOP

            Küsimus: kui vastane foldib 3-betile halvasti, siis peakski teda heade kätega kostitama suurema 3-betiga kui tavaliselt? Sõltumata positsioonist?

            Mina c-betiks natu üle poole poti ja failimisel annaks alla kui abi ei saa. Madalal flopil armuvad isegi näpitsatesse või vikatitesse ära ja ei lase sellest lahti. Mis siis veel ülepaarist rääkida.
            Last edited by rrrr; 24.05.10, 11:49.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL100, 3bet pot OOP

              3beti suuruse jätan mina alati samaks aga väljaspool positisooni 3betin kitsama rangega. Kui vastasele meeldib rohkem callida kui 4bettida siis saad positsioonil olleks 3bettida ikka laia rangega aga selliste kätega, mis postflopis teevad ka tööd - suured seotud kaartid (QK, QJ, KT, AT+..)

              PS! 280 samplega fold to 3beti vaadata on ka halb.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: NL100, 3bet pot OOP

                Jah - on vaja ikka meeletut veenmisjõudu ja vastase foldimisvõimet, et siit ta keskpäraselt paarilt näiteks maha saada. Seega cbetiks flopi ja kui saame calli, siis turni (kui ei ole A, K, Q) check foldiks. "Poker Blueprint" soovitab siin mitmebarrelisi bluffe ainult tightide vastaste vastu, kellel on herofoldimisvõime. Antud vastasel seda vaevalt on.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #9
                  Re: NL100, 3bet pot OOP

                  Kuidas te ntx QQ siin mängiksite kui oleksite ise villain?

                  Comment

                  • tdx
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 768

                    #10
                    Re: NL100, 3bet pot OOP

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    Küsimus: kui vastane foldib 3-betile halvasti, siis peakski teda heade kätega kostitama suurema 3-betiga kui tavaliselt? Sõltumata positsioonist?
                    ma lähtun samast põhimõttest ja tegin extra suurema squeeze for value, kuna ta callib alati halvemaga, domineeritud ässad, kuningad, keskmised suited connectorid etc. Ma squeezeks isegi to $30 siin kui ma teaks, et ta callib.

                    Flopil, kas herol ei ole tihti parim käsi?

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: NL100, 3bet pot OOP

                      Mina Cbetiks siin pool potti, aga iseasi, kui kasulik see on. paremaid käsi vaevalt foldima saame (paar), halvemad aga suure tõenäosusega foldivad. Muidugi selle viimase pärast on ka ok bettida, sest siis väldime enda väljabluffimist.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL100, 3bet pot OOP

                        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                        Mina Cbetiks siin pool potti, aga iseasi, kui kasulik see on. paremaid käsi vaevalt foldima saame (paar), halvemad aga suure tõenäosusega foldivad. Muidugi selle viimase pärast on ka ok bettida, sest siis väldime enda väljabluffimist.
                        See concept, kus paremad käed ei foldi ja halvemad ei calli nimetakse "dead money" korjamiseks ja siin seda surnud raha on sitaks, mida korjata.

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #13
                          Re: NL100, 3bet pot OOP

                          tähendab... kas check-shove on siin väga halb?
                          kui ma checkin, siis ta ilmselt betib ~95% oma rangest siin ja kui ma shoven, siis ta jätkab ainult PP'dega, mille vastu mul on outse.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL100, 3bet pot OOP

                            Ise ka korra mõtlesin crai peale.

                            Comment

                            • Romantika
                              Räme Fish
                              • May 2010
                              • 4

                              #15
                              Re: NL100, 3bet pot OOP

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              3beti suuruse jätan mina alati samaks aga väljaspool positisooni 3betin kitsama rangega. Kui vastasele meeldib rohkem callida kui 4bettida siis saad positsioonil olleks 3bettida ikka laia rangega aga selliste kätega, mis postflopis teevad ka tööd - suured seotud kaartid (QK, QJ, KT, AT+..)
                              Miks sulle see levinud tava, et OOP 3betid suuremalt ei meeldi?

                              Kui rääkida OOP 3bettidest, siis kuidas sa A8-AJ, K9-KQ, Q9-QJ ja seda laadsete suited ja offsuited kätega teed? Kas eelistad 3bettida pigem neid või eelistad polariseerida rohkem veidrate suited kätega nagu 95s, K4s vms ja eelnevaid callida/foldida?

                              Comment

                              Working...