NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1

    NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK


    Tavaliselt foldin pre kuid MP oli väga viisakas foldija, seetõttu valisin 3-beti. Muid reade pole. Ilmselgelt on käsi üle mängitud kuigi võitsin ehkki antud juhtumis on see täiesti tähtsusetu. Mind huvitab rohkem kus kohas te rohkem raha potti ei pane või mis te teisiti teeksite.


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($50)
    UTG ($32.60)
    MP ($69.90)
    CO ($70.55)
    Button ($141.45)
    Hero (SB) ($52.60)

    Preflop: Hero is SB with J, A
    1 fold, MP bets $1.75, 2 folds, Hero raises $5.50, BB calls $5.25, MP calls $4

    Flop: ($17.25) J, 3, 10 (3 players)
    Hero bets $12, BB calls $12, 1 fold

    Turn: ($41.25) 4 (2 players)
    Hero checks, BB bets $32.25 (All-In), Hero calls $32.25

    River: ($105.75) 2 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $105.75

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

    foldiks turni.
    BB foldib pres drawing handid(QK) ja nõrgad ässad(AJ)
    nii et tema range on overpair+

    pre 3bet on ok.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #3
      Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

      Kas sul BB kohta mingeid reade pole ?

      Flop ja pre on ok, kuigi minu arust võib AJ seal callida ka (aga vb ei ole see väga hea).
      Turnil on tõesti suht vastik koht. Miks peaks ta bluffima seal (kuigi variant on, et sinu turni check näitab palju nõrkust - overpairi, setiga vast vajutaksid ise). Aga tundmatu vastase vastu oleme taga üpris tihti (overpair, set).

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #4
        Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

        Reade pole BB-le. Mõte oli selles, et overpairidest on seal ainuke QQ. KK+ oleks vajutanud. JJ on vähetõenäoline - seega TT. Aga miks kurat peaks ta 3-bet pottides setminema ilma teadmata, et MP järgi callib. Kui oleks turni vajutanud, siis poleks vist foldimisruumi olnud. Kuna meil on vaid kätest jäänud sõelale QQ, TT, AK, AQ, AJ ning air, siis otsustasin blufipüüdmise kasuks. Aga sihukeste vastaste käe peale panek on täiesti tänamatu tegevus. Mul jälle mindset sassis ja hakkan 2nd pairiga allinne callima :(
        Last edited by rrrr; 24.05.10, 09:12.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

          EDIT: lugesin kätt valesti.

          ilmselt check-calliks flopi, check-foldiks turni.
          Last edited by tdx; 24.05.10, 11:05.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
            Reade pole BB-le. Mõte oli selles, et overpairidest on seal ainuke QQ. KK+ oleks vajutanud. JJ on vähetõenäoline - seega TT. Aga miks kurat peaks ta 3-bet pottides setminema ilma teadmata, et MP järgi callib. Kui oleks turni vajutanud, siis poleks vist foldimisruumi olnud. Kuna meil on vaid kätest jäänud sõelale QQ, TT, AK, AQ, AJ ning air, siis otsustasin blufipüüdmise kasuks. Aga sihukeste vastaste käe peale panek on täiesti tänamatu tegevus. Mul jälle mindset sassis ja hakkan 2nd pairiga allinne callima :(
            oot kuidas kurat tal saab AQ/AK/air olla??

            pane end BB sussidesse ja mängi need käed läbi
            sa elu sees ei calliks pres airiga/AJ 3beti kui üks tüüp on veel pärast sind.
            sama jutt käib siis ka flopi kohta.

            ja miks ta olek KK+ vajutanud.
            ma oleks tema asemel ka AA kindlalt callinud pres/flopis.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

              ja ära kunagi pane vastase lehti spoilirisse!

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                Mainisin, et tulemus pole tähtis. Tähtis on teada, mis kohani ma oma kätt üle mängisin ja kuidas oleks teisiti pidanud tegema, sest tulemusest sõltumata ei saa taoline asi pikas perspektiivis jätkusuutlik olla. Praegu lihtsalt läks õnneks, et koperdasin bluffija otsa.

                Aga kas te ise selles situatsioonis:
                - c-beti panete
                - kui eelmine jah, siis turnis ???

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                  cbetikisn
                  ja kui BB calliks siis turni c/f aga kui ainult MP calliks siis c/r AI.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    cbetikisn
                    ja kui BB calliks siis turni c/f aga kui ainult MP calliks siis c/r AI.
                    Ma teeks just pigem vastupidi. Vähemalt ise annaks "viisakale foldijale" rohkem respekti kui tundmatule vennale.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Ma teeks just pigem vastupidi. Vähemalt ise annaks "viisakale foldijale" rohkem respekti kui tundmatule vennale.
                      viisakalt foldib ainult 3betide peale pres. - ja vaevalt et see sample suur on.

                      tundmatul on range parem sest ta on kahe tüübi vahel - tema action ei lõpeta panustamist.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                        Kui sul on limiidis samplid suured ja regid selged, siis on tundmatu ju tõenäoliselt fish? Shoven turni, et QJ-lt valuet saaks.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #13
                          Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                          Viisakas foldija MP on 526 käe peale fold to 3-bet 71. NB! mulle peaks ka respecti andma, sest preflop on 16/13 ja 3-bet 3,5 kanti. Lisaks pole tavapärane blindikaklus.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            Kui sul on limiidis samplid suured ja regid selged, siis on tundmatu ju tõenäoliselt fish? Shoven turni, et QJ-lt valuet saaks.
                            ei ütleks et tundmatu kohe fish on NL50 starsis.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: NL50 3-bet AJ OOP, 3way, good TPTK

                              Peale PF 3-beti coldcallimist on see väga tõenäoline imo(>50%) ja postflop lähtuks siis sellest.

                              Comment

                              Working...