Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

    CO on 48/9 @25 kätt, passiivne vaal
    BB on 24/21 @ 59

    Mida teha flopil ? Fish paneb panuse ette, aga kas tõmmata raise peale, ehk kas tuleks hakata juba potti kasvatama, või hetkel oleks hea järgi callida?
    Special reade mängijate kohta pole, kuna antud mängijate kohta on käsi väga vähe



    IPoker Network $100.00 No Limit Hold'em - 5 players -

    CO: $79.65
    Hero (BTN): $100.50
    SB: $100.00
    BB: $195.94
    UTG: $19.80

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A A
    1 fold, CO calls $1, Hero raises to $6, 1 fold, BB calls $5, CO calls $5

    Flop: ($18.50) A 4 4 (3 players)
    BB checks, CO bets $4.00, Hero ?????
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

    Tõstes saame valuet ainult viimaselt Ax. Calliksin ja hoiaksin bluffid sees.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #3
      Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

      oo jaa.

      Ma ka ainult calliksin.
      Laseme neil ilusti masti ja/või rea kokku saada.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4
        Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

        Kui fishil on mingi tõmme, Ax või kasvõi 4x, siis ta callib ka me raise ära. Ma hakkaks ehitama.

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #5
          Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

          Raise 12-14 taalale ei oleks hirmus? Siis äkki mõni flushdraw leiaks ikka oddse et callida ja 4'le annaks võimaluse üle minna?

          Comment

          • andreest6
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 68

            #6
            Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
            Tõstes saame valuet ainult viimaselt Ax. Calliksin ja hoiaksin bluffid sees.
            +1

            Comment

            • andreest6
              Julm Donk
              • Jan 2010
              • 68

              #7
              Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

              Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
              Raise 12-14 taalale ei oleks hirmus? Siis äkki mõni flushdraw leiaks ikka oddse et callida ja 4'le annaks võimaluse üle minna?
              FAIL

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
                FAIL
                Sinu enda strat teema postid paistavad üsna fail olema.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                  Käsi küll vähe, aga kas CO on varem donkbettinud?

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #10
                    Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                    Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
                    FAIL
                    Mis kuradi failist Sa räägid? Täiesti adekvaatne vastus. Kui midagi kommenteerid siis püüa ikka põhjendada ka.

                    Siin ei ole valet lähenemist ausalt öeldes, kui vastastel on tendents bluffima hakata siis ma laseksin neil seda ka teha, kui fishil draw on siis ta niikuinii ei foldi, nii et võid vabalt hakata potti ehitama. Igaühe enda otsustada.

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                      Sa oled positsioonis multiway potis. Ma calliks siin lihtsalt. Kui sa just ei ole viimasel ajal spewmonkey olnud :P. vastastel ei ole tõesti palju millega sind callida /raiseda.
                      See aga muidugi eeldab et sa raised turnil, sest kusagil pead ikkagi raha sisse natuke rohkem saama ja turn on ka viimane koht kust drawlt valuet saada (kui ta riveris ei taba muidugi).

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #12
                        Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                        callin flopi, turnis peab juba kasvatama hakkama..

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                          callin flopi, turnis peab juba kasvatama hakkama..
                          tundub loogiline mulle

                          Comment

                          • chrosmos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 340

                            #14
                            Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                            flopis otsa panna tundub nutsi ülemängimine, aga turn on kindel tugevate bettide koht

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #15
                              Re: Floppasin monsteri kahe mängija vastu, mida teha?

                              bb käitumine lõhnab quadsi järele. ma callin ja foldin bb raisele.

                              Comment

                              Working...