NL100 BvB olukord

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #1

    NL100 BvB olukord

    Mängisin sama villaini vastu kaks kätt lühikese vahega. Erilisi statse pole, 100 käe kohta paistab std tagfish (24\22), ATS oli ~45, s.t stealib iga kahe kaardiga. Hero statsid lauas on umbes 16\14, 3bet ~6 Esimene käsi:

    Full Tilt, $0.50/$1 NL Hold'em Cash Game, 6 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    BTN: $100
    Hero (SB): $102.50
    BB: $104.50
    UTG: $35
    MP: $160.40
    CO: $114.15

    Pre-Flop: A J dealt to Hero (SB)
    2 folds, CO raises to $3, BTN folds, Hero raises to $10, BB folds, CO calls $7

    Flop: ($21) 6 5 9 (2 Players)
    Hero bets $14, CO calls $14

    Turn: ($49) J (2 Players)
    Hero checks, CO bets $22.50, Hero raises to $78.50 and is All-In, CO calls $56

    River: ($206) 6 (2 Players - 1 is All-In)

    Results: $206 Pot ($3 Rake)
    Hero showed A J and LOST (-$102 NET)
    CO showed 6 7 and WON $203 (+$100.50 NET)

    Järgmine ring, sama villain:

    Full Tilt, $0.50/$1 NL Hold'em Cash Game, 6 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    SB: $149.85
    Hero (BB): $100
    UTG: $100
    MP: $35
    CO: $151.25
    BTN: $212.65

    Pre-Flop: A 7 dealt to Hero (BB)
    3 folds, BTN raises to $3, SB folds, Hero raises to $10, BTN calls $7

    Flop: ($20.50) 2 9 6 (2 Players)
    Hero bets $14, BTN calls $14

    Turn: ($48.50) A (2 Players)
    Hero...

    Arvestades kuidas me eelmist kätt mängisime, mis liin võtta?
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: NL100 BvB olukord

    noh see 1. käsi on regular ju..kõik panevad selliseid käsi siia..turnis/riveris saavad kokku

    2. käsi..hero bets 29

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: NL100 BvB olukord

      Esimene käsi on jah suht standard.

      2) Võiks ju bettida 29. Aga mis rahvas arvab turn check/call linest? Või kui ntx villain checkib behind siis bet river.

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #4
        Re: NL100 BvB olukord

        esimene käsi on std ja on siin ainult history ja villaini tendentside mõttes.

        Comment

        • oTT
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 180

          #5
          Re: NL100 BvB olukord

          aga kui oleks 1. puhul turnil ise bettinud, oleks see nii vale liigutus olnud? või miks checkida?

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #6
            Re: NL100 BvB olukord

            tundus suht aggro, s.t betib kui nõrkust näidata.
            kui ise bettida, siis ta ilmselt foldib airi.

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #7
              Re: NL100 BvB olukord

              Üldiselt: AJo ma ei 3bettiks preflop. Tema vastu on üli nuts callida taolise händiga preflop.
              1) ta cbetib ace high floppi peaaegu 100% ning kui ta juba mingi summa on potti sisse pannud, siis arvatavasti paneb future streetides midagi lisaks.
              2) ta ranges on palju ax hände, mida sa dominated. a7 a5 jne.
              3bet ei ole väga halb, aga ma ise olen suht selle vastu. Pigem 3bettiks 57s, kui AJo.


              a7 hand on turn kindel bet, aga sizing nii, et river tuleks ilus pot sized shove( ehk siis bet 28$ kanti vms. Nii jääb tal ruumi shoveda airballidega ehk tekitad temas tunde, et on olemas fold equityt).
              Last edited by Blackbirds; 10.05.10, 19:23.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL100 BvB olukord

                Kas tõesti AJ-ga preflopis 3bettimine on standard?

                Teises käes ma tahaks turnil jälle checkida, sest äss on talle hea bluffimiskaart. Kuna ma eeldan, et ta ranged turnil ja riveril on polariseeritud (see tähendab, et valuebetib ja bluffib mõlemad tänavad) aga checkib järgi SD handiga siis seetõttu ma check-raiseks ja laseks tal teha tilt-calli.

                Comment

                • Blackbirds
                  FPP Pro
                  • May 2010
                  • 206

                  #9
                  Re: NL100 BvB olukord

                  A7 pead turnil bettima sellepärast, et oma bluff rangega betid sa ace turni peaaegu alati ehk siis balanceks on vaja siis ka bettida, kui sa reaalselt hitid seda kaarti. Tavaliselt ei anta respecti ka eriti, mis on win selles konkreetses händis obv.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL100 BvB olukord

                    IMO sa balanseerid oma range siin sellega, et betid näiteks bluffiga ja AK-ga. Check on täiesti suva, sest kui ta betib on ta anyway commited ja tõenäoliselt ei foldi.

                    Comment

                    Working...