50NL AKs very weird spot..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #1

    50NL AKs very weird spot..

    UTG+1 überdonk (269 hands) 94/8
    BTN standard (1.1k) 24/17
    SB tuntud regular (3.2k) 22/16 cbet 46% cbet3bpot 63% sqz 7%

    *Alguses mõtlesin keevitada, kuid teades, et donkament ja btn callivad, kui callin-> über oddsid. SB panin suht toore monsteri, enamasti QQ+ peale, kuid polnud täiesti kindel. Flopis pani alla 1/2 poti, jättes pool stacki alles-> 100% committed, insta mõtlesin, et QQ KK or AA. AA välistan, kuna oleks rohkem pannud. Seega foldisin. Teistsuguseid mõtteid käe kohta ? Kuidas oleksite mänginud ise ? TY


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($50)
    BB ($50)
    Hero (UTG) ($63.90)
    MP ($297.10)
    CO ($219.15)
    Button ($58.90)

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets $2, MP calls $2, 1 fold, Button calls $2, SB raises $9.25, 1 fold, Hero calls $7.50, MP calls $7.50, Button calls $7.50

    Flop: ($38.50) Q, 6, K (4 players)
    SB bets $15, Hero folds, 2 folds

    Total pot: $38.50
    Last edited by jaagup17; 26.04.10, 16:48.
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #2
    Re: 50NL AKs very weird spot..

    Preflop calli põhjus on sul väga vale. sa ei taha callida AKga, sest sa saad head oddsid. Millele sa neid tahad saada ? et flopata rida ? AK mängib kõige paremini heads up potis. Sa annad siin hoopis teistele tüüpidele head oddsid enda vastu.
    Mina lihtsalt raiseks preflop. Regular on hea (tundub) ja ta võib seal squeezeda lihtsalt et saada fishiga HU.
    Muidugi kui ta nyyd flopil nii bettis, on asi kahtlane. Ei usu et see bluff on. Suure tõenäosusega oled sa AK , KK, AA või QQ vastu, nii et siin vist on parem fold.

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #3
      Re: 50NL AKs very weird spot..

      Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
      Preflop calli põhjus on sul väga vale. sa ei taha callida AKga, sest sa saad head oddsid. Millele sa neid tahad saada ? et flopata rida ? AK mängib kõige paremini heads up potis. Sa annad siin hoopis teistele tüüpidele head oddsid enda vastu.
      Mina lihtsalt raiseks preflop. Regular on hea (tundub) ja ta võib seal squeezeda lihtsalt et saada fishiga HU.
      Muidugi kui ta nyyd flopil nii bettis, on asi kahtlane. Ei usu et see bluff on. Suure tõenäosusega oled sa AK , KK, AA või QQ vastu, nii et siin vist on parem fold.
      Chatis ütles KK vähemalt. PF oligi selline olukord, kus ma ei kujuta ette mida teha, sest selline regular pasaga sealt ei pane. Tundub, et oleks pidanud lihtsalt PF foldima .... sest K tuli lauda ja siis ikka suht clear fold..

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #4
        Re: 50NL AKs very weird spot..

        Mida sa preflop püüdma läksid, kui sa TPTK hittides foldid? K72 rainbow floppi? Tripsi? Raise pre või fold.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: 50NL AKs very weird spot..

          chatis ütles? mina ei usu midagi, mis keegi mulle pärast kätt oma kaartide kohta ütleb, aga ei näita.

          Comment

          • jaagup17
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1090

            #6
            Re: 50NL AKs very weird spot..

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Mida sa preflop püüdma läksid, kui sa TPTK hittides foldid? K72 rainbow floppi? Tripsi? Raise pre või fold.
            A, K, fdraw aga tundub õigem pf foldida siis vist.. Andke mulle siis oma variante kuidas seda kätt teistmoodi mängida .

            Comment

            • jaagup17
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1090

              #7
              Re: 50NL AKs very weird spot..

              Kokkuvõtvalt, kui käsi oli, siis võtsin time banki ja ei suutnud midagi eriti välja mõelda. Call tudub jh halb, kuid mul on pos. regularile + 80% tuleb 2 calli veel. Ent ma sain jah TPTK, AGA see regular ei Cbeti sellist summat sitemaga kui AK. Kui oleks mingigi märk regulari kohta näidanud, et ta võib sealt sitaga sqzda, oleks nuppe pannud, aga see oli pmtslt coin kas olen flipis või taga. Läbi mõeldes tundub siis fold PF kõige targem otsus, arvestades veel poti pandud raha suurust. Fold ja uus käsi.
              Last edited by jaagup17; 26.04.10, 17:17.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: 50NL AKs very weird spot..

                preflop küta otsa!

                Comment

                • jaagup17
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1090

                  #9
                  Re: 50NL AKs very weird spot..

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  preflop küta otsa!
                  Kui ma olen 90% kindel, et see reg. ei keevita sellist sqzi alla JJ, kas mul on mõtet otsa kütta? Lauas oli total-calling-fish, palju paremaid võimalus raha sisse panekuks kui see olukord imo. Seleta mulle ära miks fold on sitem kui raise...?

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #10
                    Re: 50NL AKs very weird spot..

                    Kuna pre sai viga tehtud, siis on väga raske seda flopis heastada. Ja et mitte viga suurendada - As played - fold.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: 50NL AKs very weird spot..

                      Mis ta sb 3bet on? Kui kõrge siis on shippaments.

                      Comment

                      • jaagup17
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1090

                        #12
                        Re: 50NL AKs very weird spot..

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Mis ta sb 3bet on? Kui kõrge siis on shippaments.
                        SB 3bet 5%

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: 50NL AKs very weird spot..

                          No ma ei tea, kui ta ranges on nõrgemaid ässasid, millega ta postflop stackib ent pre foldib ja kui arvestada, et paar=nuts fishe veel sees on, siis on pre täitsa fine isegi. AKo ma prolly 4-betiks tho.

                          Flopi fold on muidugi lolbad for obvious reasons.

                          Comment

                          • jaagup17
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1090

                            #14
                            Re: 50NL AKs very weird spot..

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            No ma ei tea, kui ta ranges on nõrgemaid ässasid, millega ta postflop stackib ent pre foldib ja kui arvestada, et paar=nuts fishe veel sees on, siis on pre täitsa fine isegi. AKo ma prolly 4-betiks tho.

                            Flopi fold on muidugi lolbad for obvious reasons.
                            Miks flopifold nii bad on? Mis käega selline reg. sellise cbeti teeb, see on enamasti KK QQ AA, harvemini AK, muud kätt mina ei näe. Asi jääb ikkagis preflop otsustada kas AI or fold. Tahaks teada kindlaid kriteeriumeid miks ma peaks pf suruma või miks foldida, st. kumb variant on parem. Seda vastust pole veel seletatult saanud, loodan edasi...

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: 50NL AKs very weird spot..

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Mida sa preflop püüdma läksid, kui sa TPTK hittides foldid? K72 rainbow floppi? Tripsi? Raise pre või fold.
                              hea idee, ak võib ka foldida

                              edit: pätrik

                              Comment

                              Working...