thread closed ty.
NL10 2 pair.
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Re: NL10 2 pair.
Ma ka bet foldiks. Ärtu äss kõige halvem kaart, mis tulla sai. Ei usu, et ta mingi AJ-ga sellist liini võtaks ja mast kõige tõenäolisem. Pluss veel paremad 2 paari.
Ise oleks sellisse maltsa PF foldinud, sest ei oma piisavalt skilli, et seda edukalt mängida isegi IP.
Comment
-
Re: NL10 2 pair.
Ahjaa, unustasin mainida, et herol on täielik maniac image.
Mängisin kätt, kuna mängin u. 75% käsi kui minuni folditakse.
Comment
-
Re: NL10 2 pair.
as i said maniac image, bettisin absoluutselt kõike ja kogu aeg, endisin upi teda suruma ja sain A3lt calli ja doublei.
Comment
-
Re: NL10 2 pair.
Vaata, mida sa kirjutad villaini kohta algses postituses. Kui ta mängib kolmandat kätt, siis tema on küll ainuke, kes POLE kursis su imagoga...
Ja kui sul oleks tõeline maniac dongi imago olnud, siis oleks sulle siin nuts vastu näidatud...
Comment
-
Re: NL10 2 pair.
ei no see on oletus, ma lihtsalt ei viitsinud tähele panna kes mida teeb haha, seepärast polnud readi, lihtsalt kõmmutasin:D
Comment
Comment