NL10 2 pair.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    NL10 2 pair.

    thread closed ty.
    Last edited by KristjanLaas; 26.04.10, 00:39.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL10 2 pair.

    as played, what now?

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: NL10 2 pair.

      mina foldin. 6maxi küll pole eriti mänginud, aga arvan, et kui FD-flopis callitakse ja turnis 3. mastikaardiga 3betitakse, siis NL10-s see üldiselt bluff ei ole. FH jaoks ei näe oddse ka.

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #4
        Re: NL10 2 pair.

        Nigel turn 2nd barreliks. Mina oleks check/foldinud.

        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #5
          Re: NL10 2 pair.

          c/f, really?
          ma ilmselt bet/foldiks siin, ei usu et mingi random siin bluffiks

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL10 2 pair.

            Ma ka bet foldiks. Ärtu äss kõige halvem kaart, mis tulla sai. Ei usu, et ta mingi AJ-ga sellist liini võtaks ja mast kõige tõenäolisem. Pluss veel paremad 2 paari.

            Ise oleks sellisse maltsa PF foldinud, sest ei oma piisavalt skilli, et seda edukalt mängida isegi IP.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: NL10 2 pair.

              Ilmselt mängiti seda kätt PF puhtalt blindide varastamiseks. Ju siis tundus õige hetk.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: NL10 2 pair.

                Ahjaa, unustasin mainida, et herol on täielik maniac image.
                Mängisin kätt, kuna mängin u. 75% käsi kui minuni folditakse.

                Comment

                • blizkaa
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 389

                  #9
                  Re: NL10 2 pair.

                  Ei meeldi siin 2nd barrel, sisuliselt püüad valuet ainult ühelt-kahelt kaardilt, KhT ja maybe QhT. Ise check behind ja otsustan uuesti riveris, kus checki ja blank kaardi peale võib isegi thin value veel olla

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: NL10 2 pair.

                    as i said maniac image, bettisin absoluutselt kõike ja kogu aeg, endisin upi teda suruma ja sain A3lt calli ja doublei.

                    Comment

                    • blizkaa
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 389

                      #11
                      Re: NL10 2 pair.

                      Vaata, mida sa kirjutad villaini kohta algses postituses. Kui ta mängib kolmandat kätt, siis tema on küll ainuke, kes POLE kursis su imagoga...
                      Ja kui sul oleks tõeline maniac dongi imago olnud, siis oleks sulle siin nuts vastu näidatud...

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: NL10 2 pair.

                        ei no see on oletus, ma lihtsalt ei viitsinud tähele panna kes mida teeb haha, seepärast polnud readi, lihtsalt kõmmutasin:D

                        Comment

                        Working...