midagi sarnast oli 2plus2s ka, aga mul juhtus olema sarnane olukord.
NL100, 6 mängijat, kõigil 100bb stäkid
mina UTG, avan A2s 3$, SB ja BB callivad
pot 9$, flop on A82 rainbow, mõlemad checkivad, betin 6$, SB fold ja BB tõstab 21$ni. BB on hea mängija
kuidas te käituksite? kas keegi näeb foldi? kas keegi näeb calli ja turnis suurele betile foldimist? kas oleks mõtet teha flopis teha kolmas bet?
NL100, 6 mängijat, kõigil 100bb stäkid
mina UTG, avan A2s 3$, SB ja BB callivad
pot 9$, flop on A82 rainbow, mõlemad checkivad, betin 6$, SB fold ja BB tõstab 21$ni. BB on hea mängija
kuidas te käituksite? kas keegi näeb foldi? kas keegi näeb calli ja turnis suurele betile foldimist? kas oleks mõtet teha flopis teha kolmas bet?
Comment