NL100, A2s on A82r board

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    NL100, A2s on A82r board

    midagi sarnast oli 2plus2s ka, aga mul juhtus olema sarnane olukord.

    NL100, 6 mängijat, kõigil 100bb stäkid

    mina UTG, avan A2s 3$, SB ja BB callivad

    pot 9$, flop on A82 rainbow, mõlemad checkivad, betin 6$, SB fold ja BB tõstab 21$ni. BB on hea mängija

    kuidas te käituksite? kas keegi näeb foldi? kas keegi näeb calli ja turnis suurele betile foldimist? kas oleks mõtet teha flopis teha kolmas bet?
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #2
    Re: NL100, A2s on A82r board

    Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    midagi sarnast oli 2plus2s ka, aga mul juhtus olema sarnane olukord.

    NL100, 6 mängijat, kõigil 100bb stäkid

    mina UTG, avan A2s 3$, SB ja BB callivad

    pot 9$, flop on A82 rainbow, mõlemad checkivad, betin 6$, SB fold ja BB tõstab 21$ni. BB on hea mängija

    kuidas te käituksite? kas keegi näeb foldi? kas keegi näeb calli ja turnis suurele betile foldimist? kas oleks mõtet teha flopis teha kolmas bet?
    Tere.
    Mina näen siin calli ja call/shove any turn.
    Kui ta on hea mängija siis ta callib oma setiga järgi üldjuhul sellisel tühjal laual, et juhul kui sul on mingi äss või 2 paari siis sa veel raha sisse või lihtsalt barreldaks õhuga veel turnis, mitte ei foldiks.
    Kuna laual on väga vähe tõmbeid, pole palju kaarte mis sellele flopile pihta saaksid, vaid on tihti nt madalamad paarid, siis on hea võimalus sellisel laual teha flopis 3bet, et ässa esindada nt ja sa enda TT/QK või sarnase käe maha paned.
    Callida flopis, kuna tal võib siin ka mõni kõrgem äss olla ja ta võib sellest loobuda. Sa tahad turnis veel ta bluffilt ning Ässapaarilt valuet saada. Seti ta niivõinaa stäkib ära ka järgnevatel tänavatel. Et ta ise 2 paari saab on 12%, see on ok. Sul 8% FH peale. A korral ta stäkib end ära, 2 korral pole kindel.

    IMO
    Ei pretendeeri tõele.

    Comment

    • sk3lletor
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 34

      #3
      Re: NL100, A2s on A82r board

      call flop, turn pista sisse.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL100, A2s on A82r board

        Jah see on hea, mis poku välja pakub.

        Sul on tugev käsi, nii et fold ei tule kõne alla. Tema ranges on bluffe, Ax käsi ja kaks setti (mida ta ei pruugi raiseda sellel flopil). A8 ka (aga seda ei pruugi ta OOP callida). Flopil võib ka raiseda aga arvan, et call on parem, et hoida tema range laiem (kui sa oled viimasel ajal palju flopil raisenud jne, siis võib raise isegi efektiivsem olla).

        Turnil paneks rahad sisse - siin ei tohiks ta enam oma Ax käest ära saada.

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #5
          Re: NL100, A2s on A82r board

          Aga kui turn on 8 , siis ei shoveks ju nii lihtsalt?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: NL100, A2s on A82r board

            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
            Aga kui turn on 8 , siis ei shoveks ju nii lihtsalt?
            obv mitte, siis biidid väga väheseid käsi

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #7
              Re: NL100, A2s on A82r board

              Algselt postitas J0kker Vaata postitust
              Aga kui turn on 8 , siis ei shoveks ju nii lihtsalt?
              Jah, minu arvutuste põhjal 12% hulka oligi arvatud tema käes olev teine kaart + võimalus et 8 tuleb lauda.

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #8
                Re: NL100, A2s on A82r board

                kas kõik arvavad, et 100 big blindi deep on see nii hea käsi, et tahan turnis all inni minna? ja kas vastase range ei koosne üldiselt kaartidest 22, TT, AT ning bluffide osakaal on üliväike?

                Comment

                • k1ly
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 205

                  #9
                  Re: NL100, A2s on A82r board

                  üks küsimus sulle siis , miks sa seda kätt utg avad üldse ? moepärast ? :D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: NL100, A2s on A82r board

                    kuidas sa antud olukorras AK, AQ mängiksid, ka check-fold, bet -fold`?

                    Comment

                    • Poku
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 295

                      #11
                      Re: NL100, A2s on A82r board

                      Eksisin esimeses kirjelduses rängalt.
                      Arvestasime et mängime ühe vastase vastu, nüüd näen et seal on 2 vastast. Millest üks küll foldis, aga see ei loe enam.
                      Siin loeb mis on sinu image vastase suhtes, kuna ta on hea mängija, siis ta kindlasti arvestab sellega. Ja time telling loeb ka. Kui sina oled üldiselt hea mängija ja sa tead, et tema teab seda, siis ma foldiksin siin. Kuna sa cbetisid siin 2he vastase vastu, siis sul peab olema siin tugev käsi. AQ+. Nõrka ässa ega TT/QK tüüpi kätt sa ei cbetiks siin.
                      Ta ei 3beti siin flopis selleks et ässa esindada, ta 3betib siin for value.
                      AQ/AK tüüpi käega samamoodi mängiks. bet-fold.

                      Comment

                      Working...