NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oTT
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 180

    #1

    NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    kas kindel call? ei oleks tahtnud flopis eriti A või K´d näha. ise oleks pannud ta AK´le või KK. ei oskanud midagi teha nagu
    Last edited by oTT; 15.04.10, 12:16.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

    käsi pane nii ülesse :

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    anna vastase kohta ka mingisugust infi.

    Comment

    • oTT
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 180

      #3
      Re: NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

      tänud, pole varem käsi postitanud.järgmine kord saan hakkama
      Infot pole, 10kätt olin mänginud seal lauas umbes, selle aja jooksul raske öelda tema stiili kohta midagi, kui ainult niipalju, et paar korda oli limpinud sisse. actionit tema poolt eriti selle lühikese ajajooksul ei näinud.
      Last edited by oTT; 15.04.10, 12:27. Põhjus: no reaseon

      Comment

      • bAttery_
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 37

        #4
        Re: NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

        Mina calliks kindlasti ära ja flopil vaatakse edasi, mis saab või ei saa, sest esiteks on sul juba positsiooni eelis tema vastu. Foldimis võimalust küll ei näe, samas tundmatu vastase vastu ei taha preflop QQ all-in ka eriti minna, kuna eeldame, et ta pole päris juhmard.

        See minu arvamus...

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

          Algselt postitas bAttery_ Vaata postitust
          Mina calliks kindlasti ära ja flopil vaatakse edasi, mis saab või ei saa, sest esiteks on sul juba positsiooni eelis tema vastu. Foldimis võimalust küll ei näe, samas tundmatu vastase vastu ei taha preflop QQ all-in ka eriti minna, kuna eeldame, et ta pole päris juhmard.

          See minu arvamus...
          Call tundub mulle kohutav.
          Kui tuleb A või K maha siis laseme ennast väga tihti välja bluffida JJ või TTlt. 4bet-foldida ka ei saa, niiet foldime kohe või ship-it

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #6
            Re: NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

            Põhimõtteliselt on SHs QQ ja AKga nii, et sa ei tee viga, kui lähed AI preflop. Pigem peaksid otsima põhjust foldimiseks. 3betti callides on tõesti see jama, et suht tihti on lauas ülekaardid ja siis sa foldid betile. Kui vastane vähekenegi mõtleb, siis ta foldib ka oma AK flopil ning KK ja AA vastu oled ikkagi AI suure tõenäosusega.

            Nii et jah, tundmatu vastase vastu soovitan AK ja QQ preflop 4bet/AI mängida. Kui hiljem näed, et vastane on tõsine nit, siis saab ka foldida.

            Comment

            • sk3lletor
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 34

              #7
              Re: NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x

              Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
              Põhimõtteliselt on SHs QQ ja AKga nii, et sa ei tee viga, kui lähed AI preflop. Pigem peaksid otsima põhjust foldimiseks. 3betti callides on tõesti see jama, et suht tihti on lauas ülekaardid ja siis sa foldid betile. Kui vastane vähekenegi mõtleb, siis ta foldib ka oma AK flopil ning KK ja AA vastu oled ikkagi AI suure tõenäosusega.

              Nii et jah, tundmatu vastase vastu soovitan AK ja QQ preflop 4bet/AI mängida. Kui hiljem näed, et vastane on tõsine nit, siis saab ka foldida.
              yes.

              QQ ja AK preflop agressiivselt - teeb elu lihtsamaks ja teenib raha ka veel pealekauba.

              Statsidega mõne nit vastu oleks preflop call ka lahendus, aga ma sinu asemel ei muretseks selle pärast...

              Comment

              Working...