NL25 AK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #1

    NL25 AK

    Mis hero tegema peaks turnil ja plaan riveriks?
    SB 65/10/1; fold sb to steal 56; fold to cbet 33; Afq kõik tänavad ca 38
    CO 49/4/1; fold to cbet 50; AFq 33/41/42


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($26.50)
    Hero (UTG) ($22.98)
    MP ($28.25)
    CO ($17.98)
    Button ($23.85)
    SB ($21.67)

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets $0.80, MP calls $0.80, CO calls $0.80, 1 fold, SB calls $0.65, 1 fold

    Flop: ($3.45) A, 7, 9 (4 players)
    SB checks, Hero bets $2.55, 1 fold, CO calls $2.55, SB calls $2.55

    Turn: ($11.10) 2 (3 players)
    SB checks, Hero ?
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #2
    Re: NL25 AK

    Bet. Turn täiesti blank. Saame rohkem infot ja value't

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL25 AK

      turnis betiks vb. 8 dollarit ja riveris allin (kui mõlemad callivad turni beti, siis pot on riveriks ~35 dollarit ja herol jääb 14 alles).

      samas ma ei tea, kas TPTK on sellisel boardil kahe vastase vastu ikka piisav.
      Last edited by kardaanirist; 29.03.10, 15:49.

      Comment

      • dzjouzi
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 7

        #4
        Re: NL25 AK

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        turnis betiks vb. 8 dollarit ja riveris allin (kui ta callib turni beti, siis pot on riveriks ~27 dollarit ja herol jääb 14 alles).
        No kui juba nii kindla all-in plaaniga minna riverit vaatama, siis ma pigem vajutaksin juba turnil nuppu üritades ta/nad panna oma draw hande muckima.

        Aga that's just me.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL25 AK

          sa ikka tahad, et ta drawga ju kaasa tuleb, lihtsalt ei anna talle õigeid oddse callimiseks.
          kui maas on FD kas siis paned allinni, et vastane ära läheks?
          ma ei saa su mõttekäigust aru.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL25 AK

            Algselt postitas dzjouzi Vaata postitust
            No kui juba nii kindla all-in plaaniga minna riverit vaatama, siis ma pigem vajutaksin juba turnil nuppu üritades ta/nad panna oma draw hande muckima.

            Aga that's just me.
            no valuet tahaks ka saada ju.

            Comment

            • dzjouzi
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 7

              #7
              Re: NL25 AK

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              sa ikka tahad, et ta drawga ju kaasa tuleb, lihtsalt ei anna talle õigeid oddse callimiseks.
              kui maas on FD kas siis paned allinni, et vastane ära läheks?
              ma ei saa su mõttekäigust aru.
              Pean punaste põskedega tunnistama, et tegin siin hajameelse vea, nimelt vaatasin et flop oli Ad, 7c, 9d. Aga tegelikult oli hoopiski 9h.

              Sel juhul oleks lauas 2 (võimalikku) draw'd ja mina ise võtaks pigem selle 11$ poti maha, et mitte näha riveriks näiteks Td. Aga eks mängustiile ole muidugi erinevaid, lihtsalt kribasin, kuidas mina, 'räme fish' antud olukorras oleksin käitunud. Ei väidagi, et miskit siin ainuõiget oleks.

              Cheers

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #8
                Re: NL25 AK

                Selline mõtteviis eristabki edukaid ja mitte nii edukaid mängijaid.

                Comment

                • dzjouzi
                  Räme Fish
                  • Mar 2010
                  • 7

                  #9
                  Re: NL25 AK

                  Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                  Selline mõtteviis eristabki edukaid ja mitte nii edukaid mängijaid.

                  Mul on kuradi hea meel, teie, edukate üle.

                  Ehk kunagi saan ka ise 'edukaks', eks elu näitab.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #10
                    Re: NL25 AK

                    Ma ei öelnud, et sinu mõtteviis kuulub ühte või teise, aga nagu näha liigitasid sa ise oma mõtteviisi mitte nii edukate alla.

                    Comment

                    • dzjouzi
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 7

                      #11
                      Re: NL25 AK

                      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                      Ma ei öelnud, et sinu mõtteviis kuulub ühte või teise, aga nagu näha liigitasid sa ise oma mõtteviisi mitte nii edukate alla.
                      Ma liigitasin oma mõtteviisi vastavalt sinu postituse mõistmisele, kas siis õigesti, või valesti, on juba teine küsimus. :-)

                      EDIT: Parandatud
                      Last edited by dzjouzi; 29.03.10, 16:28. Põhjus: Viga

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: NL25 AK

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        AK selliste vendade vastu on nuts ja paneks mingi 8-9 daala. Kehvemad Ax-d calliks selle suure tõenäosusega ja pole mõtet shovega neid ära hirmutada. Iga riveri puhul seal AI. Selliste stationite vastu TPTK kindlasti bet-bet-bet.

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #13
                          Re: NL25 AK

                          Turn on ikka jõhkralt blank, bet 7-8 doltsi sisse.
                          2 pair ja set hävitavad meid, aga turnis väga muid valikud ei näe kui bet.

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #14
                            Re: NL25 AK

                            2 playeri vastu ilmselt chekin siin, ei taha 1 paariga broke minna.

                            Comment

                            Working...