NL100- AKo preflop iso

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    NL100- AKo preflop iso

    Just nende statside pärast ma teengi selle posti.

    Vastane: 45/21/1.1 @ 105 kätt






    Pacific $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 601691
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): $105.03
    UTG: $239.79
    MP: $55.22
    CO: $190.23
    BTN: $88.50
    SB: $163.01

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A K
    UTG calls $1, MP calls $1, 1 fold, BTN calls $1, 1 fold, Hero raises to $8, UTG raises to $26.50, 2 folds


    HERO ????????????????
    Last edited by hotcocacola; 21.03.10, 21:11.
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #2
    Re: NL100- AKo preflop iso

    hero shoves.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: NL100- AKo preflop iso

      me siin mõtlesime, et muck.
      Mulle tundub esiteks kahtlane, et donk pole utg-lt enne limpind. Teiseks ei näe eriti käsi millest me ees oleks.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: NL100- AKo preflop iso

        Limp raise = nuts. See on aegade algusest nii olnud. easy muck ja ma isegi ei raiseks 8 peale vaid paneks vähem ala 6.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: NL100- AKo preflop iso

          vähem kindlasti mitte :P :), maybe FRis, aga pacificu 6max nl100s never

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: NL100- AKo preflop iso

            Vastane limp (AA, KK). Seega ma foldiks.

            Comment

            • bJako
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 114

              #7
              Re: NL100- AKo preflop iso

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              Vastane limp (AA, KK). Seega ma foldiks.
              Mina olen (küll NL10-s) näinud ka keskmiste paaridega limp-raise (või isegi limp-shove). Aga jah, mistahes paari vastu on AK veidi taga. Ja kui konkreetne sell pole seda enne teinud, siis on tegu pigem AA, KK-ga.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #8
                Re: NL100- AKo preflop iso

                Küsige Maurilt, kes EMV main eventil 1st level Burgeti limp-raise vastu AK-ga stacki sisse pani ja ürituse lõpetas :)

                Ma ka foldiks muidu, vahel on siin mid pocket, vahel võib-olla AK. Aga pooltel kordadel oleme fucked vs AA/KK. Üle flipi ei saa väga tõenäoliselt.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: NL100- AKo preflop iso

                  RESULTS:


                  Mina kah foldisin seal, kuna enamjaolt neil nuts JJ+.
                  Vähem harva on mingi 99-TT.

                  Parimal juhul saame flipi....seega peaks olema easy fold :)

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL100- AKo preflop iso

                    küsin siis üle, et mida teha antud olukorras kui käes on QQ? Sest siis onju suurem võimalus, et meil on ülepaar, mitte ei saa coinflippi ega ei ole dominated.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL100- AKo preflop iso

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      küsin siis üle, et mida teha antud olukorras kui käes on QQ? Sest siis onju suurem võimalus, et meil on ülepaar, mitte ei saa coinflippi ega ei ole dominated.
                      Oleneb rangest. TT+,AK vastu flippame
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: NL100- AKo preflop iso

                        QQ - easy allinn :)

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: NL100- AKo preflop iso

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          QQ - easy allinn :)

                          ma ei mõista su arutluskäiku, antud olukorras QQ=AK ju. KK ja AA vastu oled kohutavas seisus ja ülejäänud vastu flip või ees. kehvemat näeb harva.

                          ei saa aru kuidas saab üks easy fold ja teine easy allinn olla

                          Comment

                          • dzjouzi
                            Räme Fish
                            • Mar 2010
                            • 7

                            #14
                            Re: NL100- AKo preflop iso

                            AK foldiks, QQ calliks ja vaataks floppi, siis lähtuks juba flopist.

                            Ja seda ainult sellepärast, et UTG on lauas bigstack ja talle võib tunduda, et sina kui BB preflop late pos. üritad potti ära osta, lisaks on tal postflop veel sinu ees positsioon. Ning mulle ei tunduks su preflop raise ka veel eriti monster, pigem steal.

                            Comment

                            • 50CandyJoe
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 253

                              #15
                              Re: NL100- AKo preflop iso

                              Ok oletame et callid QQ-ga et vaadata floppi. Flop on 278. Villain lükkab flopist nuppe. Mis oleks siin õige muuv?

                              Comment

                              Working...