NL100- KK vs extra heavy board & raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    NL100- KK vs extra heavy board & raise

    No mul jooksis juhe kapitaalselt kokku. Mida teha?! Btw, samal ajal hakkasin sulgemalaudu ning no ma jäin pikalt seda akent vaatama ja mõtlema, et WTF ?!?! Tahaks callida, vaadata turn ning safe cardiga sisse vajutada?

    Teinekord kütan toorelt nuppe....no ma ei tea, tema statsid on kyll sellised, et mängib palju käsi, ta võib vabalt hittida suurelt.
    Igastahes, andke coolale nõu :)

    Tema statsid:

    Vastane: 37/17/1.3 @ 88 kätt






    Pacific $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 601674
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $131.20
    BB: $100.00
    UTG: $100.00
    Hero (MP): $131.31
    CO: $140.35
    BTN: $113.41

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with K K
    1 fold, Hero raises to $4, CO calls $4, 3 folds

    Flop: ($9.50) 9 T 8 (2 players)
    Hero bets $8.00, CO raises to $27

    HERO ???????????
    Last edited by hotcocacola; 21.03.10, 21:08.
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

    Kuigi me oleme suht deep ja võime callida - aga mis kaarti me turnil näha tahame, mis meid reaalselt ka aitab? Probleem võibki olla selles, et villainil võib juba olla rida/set/mingi combodraw. Ja ma cbet/foldiks väiksemalt sellisel flopil. Hoiame täpselt selliste raisede vastu raha kokku. Betiks ala 6.50 või 7$ ja foldiks. 88 on väike sample, et raise cbeti kohta järeldusi teha saaks imo - aga mingit tendentsi see näitab.

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #3
      Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

      eriti wet board :S. villainil võib tõesti juba made hand olla, nagu ka antnx mainis, pluss mingi (combo)draw. kaartidest ehk sobiks tõesti ainult mingi ruutu/ärtu 2 või 3. seega väga raske edasi mängida. minu noobi mõistus ütleks, et fold oleks kõige kasumlikum, aga anna teada mis edasi sai :D

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

        Imo on see siht sitt flop cbetiks. Meid raisevad kõikvõimalikud käed. Ma vist isiklikult võtaks passiivse liini.
        Antud juhul ilmselt foldiks ning järgmine käsi palun.
        Samas ootan isegi huviga targemate vastuseid.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

          Algselt postitas antnx Vaata postitust
          Kuigi me oleme suht deep ja võime callida - aga mis kaarti me turnil näha tahame, mis meid reaalselt ka aitab?
          Reaalselt aitab iga blank juba, siis see kätegrupp, mis flopis meie vastu 50:50 on, muutub 75:25 meie kasuks.

          Ise ma muckiks üsna kerge südamega, ja cbet on minu meelest fine, antud vastase callingrange flopil tundub üsna suur, seega teatud kätelt saab 2 tänavat valuet vähemalt.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #6
            Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

            alati c-betid seda floppi?

            2 tänavat valuet on selles käes keeruline saada. pigem saad seda teha floppi checkides ja järgmised 2 tänavat bettides.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              pigem saad seda teha floppi checkides ja järgmised 2 tänavat bettides.
              Niimoodi ma mängiks IP, OOP kardan valuetowni miskipärast :( (kuigi nüüd vaatasin, et vastase AF on pigem madal, nii et fine i guess).

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

                imo fold..

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

                  RESULTS


                  Mina kah tegin easy foldi.

                  Pm kui aus olla, siis overpairiga cbetin sellist floppi 100%. Imo saime kiirelt teada, kus me oleme (raise lükati otsa).

                  Ja tegelikult on mul hea meel, et enamus oleks samamoodi mänginud kui mina, ehk foldinud flopi raisi peale. Arvasin, et maybe on siin mingisugune teine taktika ala call ja blangiga shove. Aga obv, et turni blanke on suht vähe :)

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #10
                    Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

                    no üli wet board ja tüübil fold to cbet 0%........

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #11
                      Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

                      ma tahaks hakata ka seal foldima :/

                      Comment

                      • chrosmos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 340

                        #12
                        Re: NL100- KK vs extra heavy board & raise

                        ma vahel kasutan check/foldi või check/calli, kui mina OOP ja potis veel kaks mängijat, aga ühe vastase vastu tuleb vast bettida välja

                        Comment

                        Working...