NL100, middle set, monotone flop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    NL100, middle set, monotone flop

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 591313
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $100.00 - 22/16/3, 39 kätt
    UTG: $100.00
    MP: $101.50
    CO: $137.40
    Hero (BTN): $105.70
    SB: $97.50

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN J J
    3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, BB calls $2

    Flop: ($6.50) T A J (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB raises to $11, Hero?

    kumn liin on parem, kas aggro (ehk tõstan veel otsa/callin all inni)
    või passiivne (callin flopis)?
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #2
    Re: NL100, middle set, monotone flop

    andke abi

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #3
      Re: NL100, middle set, monotone flop

      Mina üritaks flopil nupud sisse saada. Calliga on jama, sest kui neljas ärtu hitib, tuleb sul hakata FHd tõmbama, kui ta uuesti tulistab. neljas ärtu võib ta väikse masti ka maha rahustada, nii et ei saa erilist valuet laua paardudes. samuti ei taha sa näha ka ühtegi Qd või Kd.
      Lisaks laua paardudes ei pruugi ta ka oma flushiga nii palju enam sisse panna.

      Hetkel oled sa halvas olukorras ainult royal flushi ja AA vastu, flushi ja straighti vastu on korralik equity. Tal võib siin ka olla miskine K käes, millega shippib floppi.

      Comment

      Working...