50nl full house riveri otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #1

    50nl full house riveri otsus

    SB on 14/12/8 (130 kätt)
    SB on foldinud 75%, 3-bet 5%, AFq kõik tänavad ca 50.

    Kas riveril ainult callida või peaks tõstma?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($50.80)
    SB ($72.35)
    BB ($36.36)
    UTG ($51.25)
    Hero (MP) ($54.05)
    CO ($41.30)

    Preflop: Hero is MP with 2, 2
    1 fold, Hero bets $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, BB calls $1

    Flop: ($4.50) 10, 4, 8 (3 players)
    SB checks, BB bets $0.50, Hero calls $0.50, SB calls $0.50

    Turn: ($6) 2 (3 players)
    SB checks, BB bets $0.50, Hero raises to $4.50, SB calls $4.50, 1 fold

    River: ($15.50) 4 (2 players)
    SB bets $11, Hero ?
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #2
    Re: 50nl full house riveri otsus

    Flop: võid ka raiseda, aga call pole halb.
    Turn: Raise suuremalt, umbes potsize võid vabalt panna, sest drawsid on palju ja sa tahad saada valuet nõrgematelt kätelt.

    River: Ma ei usu, et siin midagi väga karta tuleks. Ainukesed loogilised käed, mis sind löövad on 88 ja TT (arvestades, et ta suht tight on, ei lisaks ma väga tihti T4 ja 84).
    Ma seega lihtsalt raisiks siin. Teeks mingi väikse raise (28 vms), lihtsalt selleks, et talle kergem call oleks.

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #3
      Re: 50nl full house riveri otsus

      Arvan sama mis kosmonaut... Turnil oli sinu põhiline raha saamis koht

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4
        Re: 50nl full house riveri otsus

        Flopi raisest mina küll aru ei saanud, kosmonaut.

        Comment

        • Koit
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 495

          #5
          Re: 50nl full house riveri otsus

          ta sai alles turnis setile pihta ju

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: 50nl full house riveri otsus

            Ma ei saa aru miks me floppi raiseme? Mina raiseks turnis kohe suuremalt ala 6 või isegi 7. Nii saame rohkem raha potti ja riveris palju kergemini otsustada.

            Flop on 2 villaini vastu standard check/fold. Aga selle 0.50c$ panuse võib ära callida oddside pärast.

            Riveris ma calliks sest ma olen nit ja mulle ei meeldi variatsioon, need 0.50c$ panused lõhnavad flopatud seti järgi. Meie hand ei ole siiski nii supper, et saaks nuppe teha. Selletõttu turni raise võikski suurem olla oleks riveril kergem otsustada.
            Last edited by antnx; 07.03.10, 23:03.

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #7
              Re: 50nl full house riveri otsus

              See flopi raise on lihtsalt seepärast, et mulle ei meeldi need minbetid ja tihti võtab raisega poti maha. Ja loomulikult ei ole vaja seda alati teha.

              Comment

              • r3o
                FPP Pro
                • Apr 2009
                • 260

                #8
                Re: 50nl full house riveri otsus

                Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                River: Ma ei usu, et siin midagi väga karta tuleks. Ainukesed loogilised käed, mis sind löövad on 88 ja TT (arvestades, et ta suht tight on, ei lisaks ma väga tihti T4 ja 84).
                Ma seega lihtsalt raisiks siin. Teeks mingi väikse raise (28 vms), lihtsalt selleks, et talle kergem call oleks.
                Mis on loogilised käed nii tight mängijal, mida ta sellise käe kulu juures riveril raiseb ja millega calliks meie reraise-i ja oleks seejuures taga? Kas me oleme vähemalt pooltel kordadel sel juhul ees?

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: 50nl full house riveri otsus

                  ta on kyll preflop nit, aga tundub, et ei ole seda postflop. Kohati mängitakse niiviisi mingit ülepaari ja kui talle riveris head oddsid annad, callib ära. Samuti on tal ka mõni A4s , 54s vms ranges (mitte tihti küll).

                  Kuigi tõesti, lihtsalt call ei ole ka halb mõte, aga ise kätt mängides oleksin kindlasti raisenud seal.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #10
                    Re: 50nl full house riveri otsus

                    Imo kõige loogilisem asi on praegu siin missed flush, 4jade 8ksate ja 10nete setid võib välja jätta. Ma hindaks ta range kuskil 55-JJ välja arvatud 8ksad ja 10ned, siis veel 10te ja 8ksatega mingid kombod T8 ja võibolla veel J+T või J9s(ehk busted str8fd). Need minbetid näevad nii nii nõrga käena, lootes, et vastane ei raise ja saab odavalt näha veel ühe kaardi. Raise peale callivad sind arvatavasti 4 kombod, 88, TT. Valuet siin rohkem võtta küll nüüd ei anna.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #11
                      Re: 50nl full house riveri otsus

                      Ma arvan,et see vend nüüd küll flopis oma setiga ei calliks.
                      2.vastast ja FD.Siin teeks regular küll oma re-raise ära.

                      Comment

                      • jaagup17
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1090

                        #12
                        Re: 50nl full house riveri otsus

                        Ainuke eeldatav käsi, mis meie raisi callib ja mida juhime on A4s vms.Call.

                        Comment

                        Working...