NL100, nutflushdraw, deepstacked

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    NL100, nutflushdraw, deepstacked

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 556966
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $100.00
    BB: $56.65
    UTG: $100.00
    Hero (MP): $197.65
    CO: $120.70
    BTN: $200.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with A 3
    1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, BTN calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 4 T K (2 players)
    Hero bets $5, BTN raises to $17.65, Hero ?

    mis oleks erinevad viisid seda kätt edasi mängida? kas keegi üritaks flopis check/raise või check/calli ka flushdraw peitmiseks (tavaliselt betin välja drawga)?
  • Sebastian_du
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 232

    #2
    Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

    Bet on gut imo, sest a või k flopis on pf raise järgne c-bet pea kohustuslik. Kuna statse pole ei saa vastast kommenteerida aga ma arvan et meie fold eq on kaunis madal seega mina ei rr vaid calliks.

    Check raise on võimalus kui tahame potti maha võtta floppis kuna see näitab tugevust siis alla k või kõva combo me vaevalt calli saame samas ei oska kommenteerida villani agressionit.

    Check-call sellisel flopil viitab ilmselegelt nõrkusele või drawle ja on seetõttu ebasobivaim kuna lootus masti kinnimaksmisele väheneb.

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #3
      Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

      ma calliks ära, kuna väga deepid... hittimise korral võidakse kinni maksta kuna hetkel BTN repib suurt kätt

      Comment

      • Sebastian_du
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 232

        #4
        Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

        Kas just suurt kätt, rr on mõistlik pea iga K ja enamuse T kuna me kardaksime väga paljusid kaarte aga mõtte on õige

        Comment

        • chrosmos
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 340

          #5
          Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

          statse ei olnud eriti palju, ainult 16 kätt, seega jätsin need välja

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #6
            Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

            Mis need esimesed 16 kätt tema kohta ytlesid (mingit tendentsi on näha ka sellest sämplist) ?
            Kui ta on reg, ei pruugi see midagi väga tugev käsi olla, ikkagi üritatakse sellistel peaaegu kuivadel floppidel potti maha võtta. Aga raisema ma tõesti ei hakkaks, sest kui ta lükkab, peame callima ja meil oleks vaid kolmandik equitit tihti.
            Nii et call on mõistlik. Kui ta on bluffi peal, betib ta vast flushi ilmudes uuesti, et seda reppida, kui miskine korralik value käsi, siis value peale.
            Kui turnis flush ei hiti, tuleb uuesti vaadata üle implied oddsid ja selle põhjal call teha, raise ei oleks mõistlik vist isegi, kui A tuleks lauda.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

              Vaakumis ju standard call, eriti nii sügavate stäkkidega.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

                eelistaks ka calli, kuna PF on pot väike ja ta range liiga lai. turn ei hiti siis tuleks vist foldida kui just miski väike bet ei ole.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #9
                  Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

                  Ma ka callin. Kui turni midagi ei hiti ja tuleb korrektselt suur panus foldin.

                  Pigem küsimus mida teha siis kui hitime turni auku rea tõmbe/paari? Millist beti callida? Kui tuleb mingi nõrk bet ja tunneme vastast nõrkust kas turnis otsa panna? Kui paneme otsa ja riverisse ei hiti võitvat kätt mida siis teha jms?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: NL100, nutflushdraw, deepstacked

                    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                    Ma ka callin. Kui turni midagi ei hiti ja tuleb korrektselt suur panus foldin.
                    +1

                    Comment

                    Working...