NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1

    NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($8.98)
    UTG ($4.85)
    MP ($5.95)
    CO ($5.63)
    Button ($9.94)
    Hero (SB) ($16.12)

    Preflop: Hero is SB with ,
    3 folds, Button calls $0.10, Hero bets $0.55, 1 fold, Button calls $0.50

    Flop: ($1.30) , , (2 players)
    Hero checks, Button checks

    Turn: ($1.30) (2 players)
    Hero bets $0.70, Button calls $0.70

    River: ($2.70) (2 players)
    Hero checks, Button bets $8.64 (All-In), Hiiro

    Total pot: $2.70
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

    Oleneb vastasest, aga tundub, et fold on siin ideaalne käik.

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #3
      Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

      vastane on unknown

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #4
        Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

        Minu meelest on kogu käsi natuke pahasti mängitud.

        Flop on cbetiks ideaalne, miks check?
        Kui callib cbeti, siis turni oleks checkinud. Kui otsustasid turnis bettida, siis miks nii vähe?

        Riveris oleks teinud bet to fold. Bettinud juba sellepärast, et ta ei tuleks ideele all-in-bluffida ehk flushi etendada. Kui tal on ikkagi flush, aga mitte nut-flush, siis ehk callib nuppude asemel.

        Comment

        • Viski
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 393

          #5
          Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

          Oleks flopis cbettinud siis oleks asi vähe selgem olnud pmst .. turnis fish juba võib drawida küll kahe ruutuga. Aga nooo .. samas ma olen selliseid riveri bluffe + sitemaid ridu seal näinud .. mingi J9'ga callis turni ja siis vaatas, "Oh, STRIIIIT !!!". Siiski .. ma oleks selle BI keskele lükanud.

          EDIT: Ma ei lugenud eelmisi poste .. äkki öeldi kõik ära juba. :DDD

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

            Kuni Riverini mängin samamoodi ja tõenäoliselt bet-callin. Nagu mängitud on see väga raske check-fold, lauas vist ei suudaks.

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #7
              Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

              võimatu foldida siin ju? Tal võib mast olla, aga ma arvan, et mingi aeg on tal nt ka lihtsalt 9.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

                Mind huvitaks ka siin cbeti teema. Kui tegu on passiivse donkiga, kelle preflop calling range on siin pooled käed, siis kas pole mõtekas kuivi Q+ high ja paardunud floppe alati cbettida?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  võimatu foldida siin ju? Tal võib mast olla, aga ma arvan, et mingi aeg on tal nt ka lihtsalt 9.
                  Ei teagi, mis ma mõtlesin ennist. LOL. Maas ju 4 straight ja tal endal võib vabalt 9 olla. Ei fold ei tule enam mõttesegi, rattad keskele ja kommi ostma.

                  Comment

                  • Viski
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 393

                    #10
                    Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

                    Nokukott ei lugenud mu posti läbi vä ?

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #11
                      Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

                      Ja läheb mastiga allin? Noh igast ahve on, kes valuebetida ei oska aga..

                      cbet või mitte aga ma calliks maha ta vist kui tegu pole mingi nitregiga. Riveril peaks siiski betima for value ja vbolla foldima allinile. Pigem mitte.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: NL10 riveril hitin nut rea kui tuleb maha mast

                        Mina callin siin alati. Kui on backdoor flush siis on. Villainil võib olla 2 pair, AK, set whatever 2 cards millega ta riveris shoveb. Isegi väiksem rida arvestades board tekstuuri.

                        Comment

                        Working...