NL25 tpgk facing fish reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #1

    NL25 tpgk facing fish reraise

    23 käe jooksul mängis pea kõiki käsi ja suht agro.

    kas callimine on kasumlik mäng pikemas perspektiivis või lükkame foldi?
    E: shove mõtlesin ikka mitte call

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO FLAVANDO ($15.45)
    BTN Hero ($25)
    SB ILDAR 2005 ($21.05)
    BB mickola ($25)

    Pre-Flop: ($0.35, 4 players) Hero is BTN J K
    FLAVANDO calls $0.25, Hero raises to $1, 2 folds, FLAVANDO calls $0.75

    Flop: 7 J 8 ($2.35, 2 players)
    FLAVANDO checks, Hero bets $1.50, FLAVANDO raises to $8,Hero ???
    Last edited by dener89; 20.02.10, 06:09.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL25 tpgk facing fish reraise

    Kui sinu esimene lause on vettpidav, siis ma paneks ta flopil allinni. Sedaenam, et tegemist on shordiga.

    Comment

    • timukasr
      Vana Tegija
      • Nov 2008
      • 1099

      #3
      Re: NL25 tpgk facing fish reraise

      Kui tahad flippida, siis all-in jah kuna tegu on short fishiga. Pakun, et fold ka väga halb ei ole, sest igasugused käed võivad sind beatida ja fishil võib jumala vabalt olla siin T9o.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #4
        Re: NL25 tpgk facing fish reraise

        Mis asja, fish mängib iga kätt ja sa tahad top paari foldida? Just meenub sama olukord viimane sess nl100-s kui fish kõige pealt CO-lt openlimpis ja ma buttonilt tõstsin. Flopil ta ckraises allini umbes samal boardil mastitõmbega ja näitas J10o aga tal mingit auku rea tõmmet ei olnud. Ma insta callisin JK-ga. Ei tulnud talle teist paari, ebajopp. Õnnemäng noh.

        Kiiruse peale paneks siin nuppe, kui tal on parem no mis siis ikka.

        edit: aga PF tõsta vast tiba rohkem, tal iizy call 0.75 J8o-ga. Kui ma nii vähe tõstaks siis vbolla leiaks isegi foldi nupu üles kuigi raske.
        Last edited by Keiss; 23.02.10, 04:38.

        Comment

        Working...