NL25 FD flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1

    NL25 FD flopil

    Ühe võimaliku leakina kujutan ma ette , et ma ei lähe drawga all inn. Ma pigem vaatan mõistliku summa eest turni. Kas see on leak ,et ma ei lähe drawdega all inn näidates vastastele tugevust ? Näitena alumine käsi, kuid kujutame ette teisel juhul ,et flopi bet oli 3.50$, tuli 3 calli , mis peaks Hero tegema?


    $0.10/0.25 No Limit Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    nitnite (Button): $32.42
    Gummihuhn (SB): $30.02
    HERO (BB): $26.67
    SePf (UTG): $62.83
    csigusz77 (UTG+1): $35.44
    charlie100797 (CO): $32.69

    Dealt to HERO A 9

    Pre-flop:
    SePf raises to $.85, (1 folds), charlie100797 calls $.85, nitnite calls $.85, (1 folds), HERO calls $.60

    Flop: ($3.50) 6 2 5 (4 Players)
    HERO checks, SePf bets $2.25, charlie100797 calls $2.25, nitnite calls $2.25, HERO? vastased tundmatud .
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: NL25 FD flopil

    Call on hea - rohkem raha tuleb potti. Raise to AI pole ka paha - võid panga kohe saada või siis kolmandikul juhul oma masti riveriks kätte saada või ässa riverisse tõmmata. Samas ma arvan, et call on isegi parem, sest a)keegi võis oma setti siin slowda b) raiseril võib siin overpair+ olla (4way potis CBettida???), millest ta ei loobu.

    Noriks preflopi kallal - on küll hunnik coldcallijaid aga A9s OOP midagi üritada pole hea. Ei maksta välja su masti...

    Comment

    • Dicer
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 92

      #3
      Re: NL25 FD flopil

      Mina kütaks nuppe . Heal juhul võtaks flopi maha , halvemal juhul viskaks münti , mis poleks ka paha varjant .

      Comment

      Working...