400NL, NUT-**** river, call normal?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    400NL, NUT-**** river, call normal?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    õu, vaadake kolmik (SB) ($400)
    BB ($400)
    UTG ($199.55)
    MP ($426.10)
    CO ($322)
    Button ($632.50)

    Preflop: õu, vaadake kolmik is SB with 9, 9
    UTG calls $4, 3 folds, õu, vaadake kolmik calls $2, BB checks

    Flop: ($12) 6, 4, Q (3 players)
    õu, vaadake kolmik checks, BB bets $8, 1 fold, õu, vaadake kolmik calls $8

    Turn: ($28) 9 (2 players)
    õu, vaadake kolmik checks, BB bets $20, õu, vaadake kolmik raises to $64, BB calls $44

    River: ($156) 7 (2 players)
    õu, vaadake kolmik bets $104, BB raises to $324 (All-In), õu, vaadake kolmik ? ?

    no read, üksikud käed aga miski 27/22
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

    turni raise oli kehvalt väike tagantjärele ja PF call ka, aga kuna parasjagu tuli sitaks uusi laude waitinglistist peale siis see eksitas PF aktsiooni

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #3
      Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

      wuaaaaah päris irmus käsi.

      kui kiiresti ta riveril poppis mäletad?

      aeglaselt siis call snap siis fold imo :P

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #4
        Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

        tundub et rebis oam masti kokku siin ikka, ei usu et ta õhuga masti peale nuppe pani, kui ta sind just foldima ei ajanud.... ega tal sinu kohta ka statid puudusid ehk siis leiaks siin foldi ma arvan. Raske on foldida kui suht commmited aga jätad vähemalt poole oma buy innist alles umbes.

        mingi kahtlane rea võimalus ka tal, aga see oleks juba väga lamp , pigem ikka mastiga sees siin.... runner runner...

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #5
          Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

          Algselt postitas vilkar
          tundub et rebis oam masti kokku siin ikka, ei usu et ta õhuga masti peale nuppe pani, kui ta sind just foldima ei ajanud.... ega tal sinu kohta ka statid puudusid ehk siis leiaks siin foldi ma arvan. Raske on foldida kui suht commmited aga jätad vähemalt poole oma buy innist alles umbes.

          mingi kahtlane rea võimalus ka tal, aga see oleks juba väga lamp , pigem ikka mastiga sees siin.... runner runner...

          samas miks ta mastitõmbega turni popib kui hero on näidanud tugevust?

          aina rohkem hakkan mõtlema et mutt käes ja riveril hittis veel flushi ka mingi QK/j/t kombo moodi paistab. sul suht bluffcatcher siin.

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #6
            Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

            Algselt postitas AshrakWhite

            samas miks ta mastitõmbega turni popib kui hero on näidanud tugevust?

            aina rohkem hakkan mõtlema et mutt käes ja riveril hittis veel flushi ka mingi QK/j/t kombo moodi paistab. sul suht bluffcatcher siin.
            no kui nii pidi vaadata siis jah võib ta siin istuda KQ, AQ JQ handi otsas ja sitemal juhul võivad need veel suited tal olla ehk ristid või kui suur võimalus on et ta siin oma top paari ja top kickeriga nuppe kütab? või nl 400 mängitakse rohkem kaarte boardil kui mis käes ehk mingi meta game käimas siin?

            Igal juhul raske callida siin.

            mis siis lõpp tulemus oli ? callisid või läks foldi???

            Comment

            • hillu
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 260

              #7
              Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

              AQs muidugi on BB peal ning checkis kaks limpi preflop onju. Pigem eeldan, et tegemist kahe paariga flopist.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #8
                Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                Vastasena sinu liini vaadates tundub üsna blufine, seega huvi pärast calliks ära.

                Comment

                • MrRiver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 735

                  #9
                  Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                  Qxs kanti kätt pakuks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                    Raise preflop for value, as played check-fold flop. Edasi mõttetu vaadata, sest vead tehti ju eelnevatel tänavatel.

                    EDIT: lol ma foldiks flopis isegi Q3 ja kui tahad edasi minna siis TP tüüpi käed olekski minimaalsed, millega võid edasi minna.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                      Ja siin vihjeks niipalju, et temal võib olla flush, sinul eriti mitte.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #12
                        Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                        ma arvan et siin ei saa foldida. limp potis setti ma ei foldi.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                          Algselt postitas AshrakWhite
                          ma arvan et siin ei saa foldida. limp potis setti ma ei foldi.
                          see et limped pole põhjendus tegelikult. sinu enda huvides ära selliseid põhimõtteid endale kunagi sea.

                          flopis ei foldi sa setti, ka turnis mitte, kuid river andis mitu draw kokku ja nüüd ei tohi põhimõtetele põhineda, vaid tuleb teha õige otsus

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #14
                            Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                            nii imelik hand.

                            Q6 -never ei shove river
                            66 - shoveb turn enamasti ei shove riverit kunagi
                            44 - shoveb turn enamasti ei shove riverit kunagi
                            QQ - ei checki pre almost ever
                            AQs - kahtlen et chekib pre riveril shoveb alati
                            KQs - chekib pre harva foldib tihti turni, riveril shoveb tihti
                            QJs - chekib pre harva
                            Q4 - ei shove riverit ever
                            35s - shoveb riveri aga ei usu et turni betib


                            straightid on funky ei usu väga


                            sügavamal mõtlemisel vist ei ole väga ees millestki riveri shovel :(


                            ei tea äkki keegi targem räägib mis mõtleb.


                            edit C/C river on halb?


                            Edit2: bet preflop nii on ulme readi teha.

                            Comment

                            • nadasurf
                              Räme Fish
                              • Oct 2009
                              • 17

                              #15
                              Re: 400NL, NUT-**** river, call normal?

                              as played fold river,väga tõenäoline, et tal seal Ac6c.
                              ei saa aru miks limpisid pf ja flopis otsustasid callida? minu arust väga halvalt mängitud käsi ja riveris teeksin, kas c/c või betiksin 60-90$ ja foldiksin shove peale, sest ta callib vaid selliste kätega mida me beatime ja shoveb paremaga.

                              ei saa veel aru, miks tahad limp potis 2nd setiga busto minna, laual on rida ja flush ning dead money pmst puudub ja kui vastane vähegi mõtlev mängija on, siis ta ei teeks seda playd never-ever nõrgema setiga või 2 paariga.

                              Comment

                              Working...