NL10 KK 3bet ja inetu flop.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #1

    NL10 KK 3bet ja inetu flop.

    Vastase kohta vaid 8 kätt!.. mingi ~40/30/2
    Board:
    CO: $16.38
    Button: $7.95
    SB: $9.90
    Hero: $9.95
    UTG: $18.73
    UTG+1: $14.67

    Dealt to Hero

    Pre-flop:
    UTG raises to $.80, (4 folds), Hero raises to $2.35, UTG calls $1.65

    Flop: ($4.95) (2 Players)
    Hero ?

    0
    bet/call all-in obv dumbass
    0%
    0
    bet/fold
    0%
    0
    check/call
    0%
    0
    check/reraise all-in obv dumbass
    0%
    0
    check/fold for 1/2+ potsize bet
    0%
    0
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: KK 3bet ja inetu flop.

    Mis limiit see on?

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: KK 3bet ja inetu flop.

      Algselt postitas ranka
      Mis limiit see on?
      NL10

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

        Vb on see minu leak, aga ma cbetin seda floppi. Ja rohkem raha sisse ei pane!

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #5
          Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

          Algselt postitas camu
          Vb on see minu leak, aga ma cbetin seda floppi. Ja rohkem raha sisse ei pane!
          +1. Cbet sisse. Mõttetu on eeldada, et villainil on A, pigem on A cbet'i jaoks hea scare-card. Kui callib, siis rohkem ise sisse ei pane.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #6
            Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

            NL10s sellised 8bb betid UTG-lt üldjuhul small pocketid (oma kogemus), agrode arsenalis. Laseks kindlasti Cbeti järgi, kui call, siis turn check/fold.

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #7
              Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

              Paistab, et olin antud käe puhul postflop liialt weak ja andsin kohe alla.. mõneti sisetunne ütles, et ta krmus ei foldi siin isegi oma piskest paari ja bet/fold läheb liialt kalliks ning päris kogu stackiga kah riskida ei tahtnud. Samas FE'd vast ikka on piisavalt c-bet jaoks.
              Oleks veidigi reade olnud, aga ei :(
              Weak ässa armastajaid on sellel limiidil palju ning kuna ta niti moodi ei tundunud, siis open raise 8bb ütleb võib-olla ainult seda, et päris monster tal preflop käes ei olnud. Samas ka see pole päris kindel, sest osad TAG mängijad tõstavad preflop monsteriga rohkem, sest lauad on nii loose.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

                Mulle meeldib ikka bettida. Betsize võiks olla ntx 3.25 ning fold actionile.

                EDIT:

                Ning jah, 2.50 pre võib ka panna või isegi rohkem.

                Comment

                • rynno
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 511

                  #9
                  Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

                  bet/fold. ise paneks flopil 3, kui callitakse, siis shutdown

                  Comment

                  • measke
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 58

                    #10
                    Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

                    varieeriks siin oma mängu. mõnikord laseks väikese cbeti -> c/fold turn, teinekord aga lihtsalt c/fold. check flopil võiks vastasele tunduda kahtlane, kuna sinu range on ilmselgelt kallutatud AK poole, ning vastane võib järgi chekkida. Mõnikord ma chekin sellel flopil AKd jällegi.

                    Comment

                    • measke
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 58

                      #11
                      Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

                      check-call on ka variant. see ajaks vastase eriti segadusse, samas seda liiga palju ei teeks. AK-d võiks samamoodi mängida

                      ütleks siis:
                      50% small cbet, c/fold turn
                      30% c/fold flop
                      20% c/c flop, c/fold turn

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #12
                        Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

                        kui sa check callid siis peab turni plaan olema ja läheb kalliks maksma kui vastasel käsi on.

                        Comment

                        • measke
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 58

                          #13
                          Re: NL10 KK 3bet ja inetu flop.

                          miskipärast eeldasin tavapäraseid bettide suurusi. See muudab asjad palju keerulisemaks.

                          check/call on ilmselgelt välistatud. bet/fold muutub ka halvemaks variandiks kuna siis on üle poole stäki juba sees. c/fold oleks ilmselt parim, kuna vastane võiks oodata, et me AK'ga checkiksime nii kuival laual.

                          edit: bet/fold oleks mõeldav kui alla 40% stäkist läheks sisse

                          Comment

                          Working...