KTs NL20 combodraw facing raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #1

    KTs NL20 combodraw facing raise

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG UTG ($20)
    UTG+1 Hero ($34.35)
    CO CO ($58.85)
    BTN BTN ($23.06)
    SB SB ($34.05)
    BB BB ($29.54)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG+1 10 K
    1 fold, Hero raises to $0.80, CO calls $0.80, 3 folds

    Flop: 7 10 9 ($1.90, 2 players)
    Hero bets $1.40, CO raises to $2.80,Hero ???


    Villain 32/22/3.1 raise cbet 17%
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #2
    Re: KTs NL20 combodraw facing raise

    mängi agrolt.

    Comment

    • VinQbator
      FPP Pro
      • Dec 2008
      • 214

      #3
      Re: KTs NL20 combodraw facing raise

      Et siis kütan otsa? kui palju siis?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: KTs NL20 combodraw facing raise

        siin oleneb readist kuidas jätkata, kas vastane on flopil agro. kui vastus jah, siis insta otsa ja pead kahjuks bustoks minema. kui passiivne, siis call. easy

        samas kui vastane on üleagro ka järgnevatel tänavatel siis ma calliks ja calliks ka suht any turni ja riveri kui just miski Q ja A ei tule, siis veidi raskem.

        põhjus callimiseks: kuna ta hakkab sinu mastikaarte ka jätkubluffina kasutama.

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #5
          Re: KTs NL20 combodraw facing raise

          Algselt postitas VinQbator
          Et siis kütan otsa? kui palju siis?
          pane pot mingi 6 äkki võiks olla vms.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: KTs NL20 combodraw facing raise

            Algselt postitas VinQbator
            Et siis kütan otsa? kui palju siis?
            täpselt nii palju kui sa setiga paneksid

            Comment

            • VinQbator
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 214

              #7
              Re: KTs NL20 combodraw facing raise

              flop 4.5 turn 2.5 river 1 agro

              panin otsa, aga vist veits palju. No igatahes tüüp näitas kätt millest ma väga räigelt taga. Aga kui ma oleks pannud natuke vähem otsa ja ta oleks läinud allin, kas siis oleks olnud mingi võimalus, et ma ma mõtlen seal foldi peale? sest mis mul seal vastas saab olla? mastitõmme, rida või set ja ees olen ma ainult väiksemast mastitõmbest(ilma reata obv:D)

              $0.10/$0.20 No Limit Holdem
              HoldemManager
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG UTG ($20)
              UTG+1 Hero ($34.35)
              CO CO ($58.85)
              BTN BTN ($23.06)
              SB SB ($34.05)
              BB BB ($29.54)

              Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG+1 10 K
              1 fold, Hero raises to $0.80, CO calls $0.80, 3 folds

              Flop: 7 10 9 ($1.90, 2 players)
              Hero bets $1.40, CO raises to $2.80, Hero raises to $11, CO goes all-in $58.05, Hero goes all-in $22.55

              Turn: Q ($69, 2 players, 2 all-in)

              River: 4 ($69, 2 players, 2 all-in)

              Final Pot: $69
              Hero shows
              10 K
              CO shows
              6 8

              Hero wins $66 (net +$31.65)

              CO collects $24.50 (net -$34.35)

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                Algselt postitas VinQbator
                ees olen ma ainult väiksemast mastitõmbest(ilma reata obv:D)
                tee endale selgeks, et pokkeris pole sul 50% equityt kunagi vaja

                Comment

                • AshrakWhite
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 666

                  #9
                  Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                  Algselt postitas lenC
                  tee endale selgeks, et pokkeris pole sul 50% equityt kunagi vaja
                  möh?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                    Algselt postitas AshrakWhite
                    möh?
                    Hero raiseb $11-le, Villain shoveb. Herol callida $22.55 potti, mis on $46.45 suur. Herol on vaja vähemalt (22,55/(22,55+46,45))*100=32,68% equityt, et call kasumlik oleks.


                    equity win tie pots won pots tied
                    Hand 0: 38.152% 37.37% 00.78% 4440 92.50 { KcTc }
                    Hand 1: 61.848% 61.07% 00.78% 7255 92.50 { TT-99, 77, AcQc, AcJc, QcJc, Th9h, 8c6c }

                    Comment

                    • VinQbator
                      FPP Pro
                      • Dec 2008
                      • 214

                      #11
                      Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                      Küsin siis uuesti... Kas see oli halb lüke, et ma panin flopis overbet 3beti ja sellega ennast ära committisin? Et kas oleksin võinud raiseda vähem ja pärast foldida allini peale?

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                        wtf, sul on pmst nuts, wp

                        Comment

                        • r3o
                          FPP Pro
                          • Apr 2009
                          • 260

                          #13
                          Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                          Kuna sa oled rohkem kui 170bb deep siis mina oleks flopil ilmselt callinud. Oleks 100bb siis su mäng suht ok. Kuigi ma oleks ka pigem ca 8-9 tõstnud, mitte 11.

                          Comment

                          • tdx
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 768

                            #14
                            Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                            Algselt postitas VinQbator
                            Küsin siis uuesti... Kas see oli halb lüke, et ma panin flopis overbet 3beti ja sellega ennast ära committisin? Et kas oleksin võinud raiseda vähem ja pärast foldida allini peale?
                            lenC stoves sulle all ära ju.
                            Pane villainile mingi range, mis callib su flopi shovet ja näed kohe kas commitimine on hea või mitte. See, et sa ta top range'i sisse jooksid ei mängi siin erilist rolli. Arvestades, et villain raise palju preflop, siis ma tõmbaks ta callimisrange isegi kitsamaks, AcXc käsi tal eriti ei tohiks olla seal.

                            Board: 7c Ts 9c
                            Dead:

                            equity win tie pots won pots tied
                            Hand 0: 49.833% 49.12% 00.71% 7781 112.50 { KcTc }
                            Hand 1: 50.167% 49.46% 00.71% 7834 112.50 { TT-77, AcJc, Ac8c, 8c6c }

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: KTs NL20 combodraw facing raise

                              hmm.. OK, selles käes foldi enam ei näe. Võtsin natuke halva käe näiteks vist. Aga mis mind nagu tegelikult huvitas oli see, et kui mul on mingi tõmbekäsi, aga mitte päris combodraw vaid tavaline 8-9 outine, millega ma teen flopis raise. Kas ma peaks siis pigem raisema niipalju, et ma ennast ära commitin ja pean pärast callima pot oddside pärast või siis teen pigem väiksema raise, et saan allini peale foldida. On vahe ainult selles, et ühtepidi variatsioon suurem? Või on see raise/fold weaktight?

                              Comment

                              Working...