NL25 A5s flushitõmme flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavo
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 64

    #1

    NL25 A5s flushitõmme flopil

    Hero (UTG) ($27.30)
    MP ($15.70)
    CO ($6.90)
    Button ($26.40)
    SB ($17.90)
    BB ($60.25)

    Vastane 20/0 5kätt

    Preflop: Hero is UTG with A, 5
    Hero bets $0.75, 2 folds, Button calls $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

    Flop: ($2.50) Q, 10, J (3 players)
    SB checks, Hero bets $1.75, Button calls $1.75, 1 fold

    Turn: ($6) 9 (2 players)
    Hero checks, Button bets $3, Hero....

    Millist joont hoida, või on bettimine parem peale turni?

  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: NL25 A5s flushitõmme flopil

    fold

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3
      Re: NL25 A5s flushitõmme flopil

      Ma ei oska estpatrixu vastuselegi vastata see on liiga julm. ja kui tahad kasiinosse minna siis % abiks võttes on see sama kui läed bokkeriaparaaati raha võitma v firenzelt kepsu küsima. 0.
      PS reaost ka ju tegelt sul , puhas all in, kui 1 augulisi otsid , PsPs totsidelgi rohkem auke p ja p, pepukas ja pissukas....

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: NL25 A5s flushitõmme flopil

        Ma foldiks, ainult 1 kaart tulemas, samas võimalus on, aga vastasel ilselt juba made hand, seega sul flushi vaja

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: NL25 A5s flushitõmme flopil

          sul on siin hetkel 12 outi ja pot odds on minu arvutuste järgi 3,8 ja sa pead maksma 1/3 potist(3 dollarit 9 dollarilisse potti). kui ma nüüd midagi valesti ei arvutanud, siis pikas perspektiivis on parem foldida, sest et seda callida oleks pot oddsid vaja 1/3 või parem.

          ja palun parandage mind, kui midagi on mäda, sest ise ka hetkel õpin seda kalkuleerimist ja tahaks ise ka teada, kas ja kus ma midagi mööda panin.


          ja vastane ilmselt tõmbas juba rea kokku või sai seti.

          Comment

          Working...