Nl50 KK vs Fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Nl50 KK vs Fish

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($68.02)
    Hero (UTG+1) ($50.50)
    CO ($74.50)
    BTN ($56.85)
    SB ($24.96)
    BB ($82.80)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is UTG+1 K K
    1 fold, Hero raises to $1.50, 1 fold, BTN raises to $4.50, 1 fold, BB calls $4, Hero raises to $15.50, BTN folds, BB calls $11

    Flop: 10 A 10 ($35.75, 2 players)
    BB bets $35, HERO ?????????????????????????????????????????????????? ?

    FISH 68/5/2.3 flop AF 1.5 AFq 42%

    On read, et riveril betib potti õhuga. Aga hetkel pole river. Me oleme siin kas väga ees või väga taga imo.
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: Nl50 KK vs Fish

    Agg% 42 on küllaltki kõrge. Go broke.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: Nl50 KK vs Fish

      Selliseid donkbette 3bet pottides ei näe just tihti, aga pigem vist on tegemist rohkem õhuga. Ma vist calliks vinguvalt ja kui dongil mingi a8 tüüpi käsi, siis vannuks ja grindiks edasi.
      Ma ei näe nagu loogikat sellisel ta mängus!

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: Nl50 KK vs Fish

        enamasti on see AK, uskuge või mitte.

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #5
          Re: Nl50 KK vs Fish

          Algselt postitas ESTPatrick
          enamasti on see AK, uskuge või mitte.
          Loogika selline, et donk tahab käe kohe siin ära lõpetada ja ei julge AK-ga edasisi tänavaid vaadata, seega betib pea poti? Või...ta ei mõtlegi midagi?

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Nl50 KK vs Fish

            No tal on käsi ja ta tahab raha saada. See, et vastane vb välja ei maksa, teda ei huvita.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #7
              Re: Nl50 KK vs Fish

              68/5/2.3 on piisav materjal minu meelest, et tal pf oli käsi kui 3-bettis. Eks ise pead otsustama, kas tal on Ax või pocket - muid variante ei tohiks olla. Stattide järgi on nii halb mängija, et tõenäoliselt on tõesti siin Ax pigem ja ta ei oska seda isegi slowda või potti raha meelitada. Paneks maha.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: Nl50 KK vs Fish

                Ta ei 3bettinud vaid flattis btn 3beti.

                Comment

                • stormwarning
                  Julm Donk
                  • Sep 2009
                  • 40

                  #9
                  Re: Nl50 KK vs Fish

                  "me oleme kas ees või taga" geniaalne lause:P

                  maailma kõige lihtsam fold.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: Nl50 KK vs Fish

                    Algselt postitas antnx
                    Overbet on nuts kui fishid teevad. Võite callida aga üsna varsti hakkate foldima ja saate teada, et see on enamuses NUTS!
                    this!



                    ise olen ka hakanud ka selliseid käsi foldima. ma pakun ka, et ees on AK/AQ. AJ või halvemad oleks ta ilmselt pf sinu rereraise peal foldinud.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #11
                      Re: Nl50 KK vs Fish

                      Ma calliks lähtuvalt sellest, et hero peab ainult 33% siin good olema ja see protsent on pigem sinna 50 ligi.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: Nl50 KK vs Fish

                        Oma kogemuste põhjal arvan, et oled beat :P:P

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: Nl50 KK vs Fish

                          Ainuke küsimus siin on selles, kas sa tahad kaotada $15 või $50 - easy fold. Maniakid on natuke targemad kui loose/passive fishid, sest nad reeglina ühildavad nutsimängimisstiili oma blufimängimisstiiliga.

                          Julgeks lausa väita, et tal on siin 80+% kordadest AX, juhin tähelepanu PF 3-betile...

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: Nl50 KK vs Fish

                            Algselt postitas antnx
                            Ta ei 3bettinud vaid flattis btn 3beti.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: Nl50 KK vs Fish

                              mõlemad algavad "B" tähega on minu vabandus :( Aga ega sellel mingit vahet pole, mis osakaaluga tal A-d ja T-d ranges on.

                              Comment

                              Working...