NL100 6max bvb flop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #1

    NL100 6max bvb flop

    Paar nädalat põhimõtteliselt pokkerist eemal olnud ja seetõttu selline küsimus...vastaseks tundus , et on tagish player , aga suhteliselt unknown....aga see ei olegi oluline siin käes.

    Mida flopis teeme ja miks....eriti just vastase võimalikud käed ja bet sizing meie poolt, muu eriti ei huvitagi ausalt õeldes.


    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($78.60)
    Button ($97)
    Hero (SB) ($100.50)
    BB ($108.65)
    UTG ($100)
    MP ($131.70)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    4 folds, Hero bets $2.50, BB calls $2

    Flop: ($6) 2, 9, 10 (2 players)
    Hero bets $4, BB raises $11, Hero raises $26, BB calls $15

    Turn: ($58) 7 (2 players)
    Hero bets $71.50 (All-In), BB calls $71.50

    River: ($201) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $201

    Results below:
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    BB had 6, 8 (straight, ten high).
    Outcome: BB won $198



  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #2
    Re: NL100 6max bvb flop

    kõige lihtsam on flopis suurem 3-bet teha. Boardi pärast just.
    as played fine minu arust

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: NL100 6max bvb flop

      Algselt postitas 2ssapaar
      kõige lihtsam on flopis suurem 3-bet teha. Boardi pärast just.
      as played fine minu arust
      A)kõige lihtsam on vast shoveda :) ühtlasi ka -EV peaks olema

      B)to 26.......flopis annan talle 3:1le oodsid
      ta saab turni uurida kõikide flushdrawdega ja oesdidega... shoven kõiki kaarte turnis, mis ei ole ruutu, K ja 8, mis kokku on ~70% kaartidest
      samas nii väike rr bvb võib lollusi tegema ärgitada

      C) to 33, lollused kaovad üldjuhul temapoolt ära.... drawida enam ei saa....vaid ainult shove või fold. Enamasti olen siin tublisti taga kui nüüd shove callin.

      D) call flop and c/rai 70% turne. Ta saab mingi EQ omades kõvasti raha taga olles sisse panna.
      Küsimus siis oleks, et arvestades ka turni, siis kumb on kasulikum, kas üritada meelitada teda lollusi tegema....või siis võta oma väike +EV flopil shove callimisel.....

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #4
        Re: NL100 6max bvb flop

        kusjuures Brian Townsend tegi taolise käe kohta video, kus ta selgitas, et mida parem mängija su vastas, seda rohkem peaks flopis kõik rahad sisse saama, sest hea mängija võib su rasketesse olukordadesse panna turnis. Unknown'i vastu ei tahaks ka turni näha. Townsend seletas mingist piirist, kust maalt on flopist All-in paugutamine +ev. Kui on +ev, siis võib hea mängija vastu lihtsalt broke minna (3-bet/call).

        antud käes oleks tema flopi raise peale all-in kütta +ev imo. Selles mõttes oleks kõige lihtsam suur raise otsa panna ja representida ise tõmmet. Muidugi võibolla oleks mõni teine liin parem, aga sa ei tea kui agressiivne või tricky ta on, et hakata näiteks sinu variant D-d tegema.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: NL100 6max bvb flop

          ära näita tulemust, minu mõte on kohe hägune igatahes, mitte miskit vastust ei tule mida oleksin teinud

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: NL100 6max bvb flop

            Algselt postitas ESTPatrick
            ära näita tulemust, minu mõte on kohe hägune igatahes, mitte miskit vastust ei tule mida oleksin teinud
            küsimus on ju ainult bet size kohta, see mis tal käes antud hetkel on absoluutselt ebaoluline.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: NL100 6max bvb flop

              Algselt postitas Davy
              küsimus on ju ainult bet size kohta, see mis tal käes antud hetkel on absoluutselt ebaoluline.
              nähes vastase kätt, muutub ka mõtlemine kui palju panna, puuduvad ju standaard kommentaarid: tal on set calli riverini ja foldi. kogu informatsioon mis antud mõjutab vastuse andmist. kui teistel mitte, siis mind küll

              Comment

              • rynno
                Grinder
                • Feb 2009
                • 511

                #8
                Re: NL100 6max bvb flop

                mina betiks flopil 5.50 ja rereraiseks suuremalt, mingi 30ish vms sellisel boardil, siis poleks turnis ka overbet shove.aga muidu fine

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: NL100 6max bvb flop

                  Algselt postitas rynno
                  mina betiks flopil 5.50 ja rereraiseks suuremalt, mingi 30ism vms sellisel boardil, siis poleks turnis ka overbet shove.aga muidu fine
                  Eriti ei ole big fänn pot size cbetil vs unknown, flopil pot size cbeti puhul stäki sisse saamise puhul ma ei ole eriti õnnelik vs unknown. Regulari vastu kellest mul on mingi ettekujutus, kuidas ta mu cbet size leveldab, seal on see ok.

                  Aga board on tõesti selline, et antud situatsioonis 26 on veidi vähe, ülimalt keeruline on 30% turne mängida. raise too 33 ja stack off.

                  Comment

                  Working...