nl50 flop/turn otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kondor
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 339

    #1

    nl50 flop/turn otsus

    vastane 28/17/1.7 3bet on 15.4 , 88 käe põhjal, olles pea 200bb deep , kuidas mängiksite teie?



    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($83.90)
    UTG ($16)
    Hero (MP) ($105.90)
    CO ($50.25)
    Button ($24.15)
    SB ($14)

    Preflop: Hero is MP with K, A
    1 fold, Hero bets $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, BB raises $5.50, Hero raises $14.50, 1 fold, BB calls $10

    Flop: ($33.50) Q, 9, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($33.50) 8 (2 players)
    BB bets $9.50, Hero folds

    Total pot: $33.50
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: nl50 flop otsus

    paneks flopis c beti mingi 17 - 20 ja foldiks shovele

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #3
      Re: nl50 flop otsus

      b/f flop

      edit (Vapsikule): ka airiga võib cbettida. positsioon on siin käes meil. kahtlen, et vastane "sellisel" boardil ei tahaks oma hititud kätt kaitsta cbetiga. tema check on minu jaoks weakness. ja sellega tuleme tagasi minu esimese väite juurde.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: nl50 flop/turn otsus

        b/f flop tundub burning money imo, arvestades, et ta nii suure 4beti ka callis.

        Ma mängiks samamoodi, aga ma ei tea võib olla liiga passiivne lähenemine.

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #5
          Re: nl50 flop/turn otsus

          kõik fine imo, check fold flop ja check fold turn

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: nl50 flop/turn otsus

            Kas mingi sügavam põhjendus on ka kellelgi miks b/f või c/f?

            Nitise ja madalama limiidi FR-mängija läheksin isiklikult c/f peale.

            Minu meelest see väga hea flop meie jaoks ei ole ning ei usu, et betiga ühtegi halvemat kätt foldima saaks ning cbetiga me ennast pmst commitiks ära ennast, kuigi käes on meil vaid air ning ei usu et see väga hea liin oleks.

            Vastane täielik jahupea ei paista ka olevat ning ma ei usu, et ta väga laia rangega OOP 4beti calliks. 99-JJ ehk (mõni madalam PP on ka võimalik + veel ka ehk AQ ning ka AK, väiksemaid Ax ei saa täielikult välistada, aga nendega oleks ta PF võinud lihtsalt callida 3beti asemel. QKs ei saa ka välistada täielikult ning võib-olla veel mõni suurme SC, aga minu meelest hitib see flop tema range üsna hästi ja üks väheseid asju mida me foldima saaks oleks AK ning ma arvan, et TT-ga või siis isegi 88-ga ta seda flopi ei check-foldiks ning teist bulletit me siin oma AK-ga väga lasta ei taha, seega ma isiklikult võtaks tasuta kaardi.


            Sellised mõtted siis, kui väga mööda panin, siis väga ei tasu kurjustada, sest vähemalt üritasin oma seisukohta põhjendada.

            Comment

            • kondor
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 339

              #7
              Re: nl50 flop/turn otsus

              mnjeh, ise arutasin endamisi samamoodi, et cbet oleks raha põletamine ning et ma commitiks end ära sellega.. eks ma tahtsingi suurema ringi arvamust näha. aitümm vastuste eest.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: nl50 flop/turn otsus

                imo see on ok m2ngitud ... me ei biidi mitte munnigi, nahhui nada me betime oma raha sinna sisse kui me kavatseme nagunii foldida?

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #9
                  Re: nl50 flop/turn otsus

                  et saada vastane foldima.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: nl50 flop/turn otsus

                    vastane ei foldi sul enam kui ta on callinud 4beti ja 28/17 ei ole enam NII fish .. ta ei foldi siin any Qd ka .. pointless cbetida

                    e: ma paneks pf 12-13 max

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: nl50 flop/turn otsus

                      Algselt postitas kivisaba
                      paneks flopis c beti mingi 17 - 20 ja foldiks shovele
                      +1
                      vb cbetiks mingi 12$

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: nl50 flop/turn otsus

                        calliks 3beti PF, ta never ei foldi 4betile kui nii deep olete anyway

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: nl50 flop/turn otsus

                          Mulle meeldib flopi mixida checkide ja betide vahel. raha saab nagunii 2-l tänaval sisse kui vaja.

                          Comment

                          • tdx
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 768

                            #14
                            Re: nl50 flop/turn otsus

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            calliks 3beti PF, ta never ei foldi 4betile kui nii deep olete anyway
                            Sample põhjal ma 4betin siin alati, kuna tundub selline kutt olevat, kes squeezeb lite blindidelt. Flopi c-fiks, kuna FE puudub.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #15
                              Re: nl50 flop/turn otsus

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kas mingi sügavam põhjendus on ka kellelgi miks b/f või c/f?

                              Nitise ja madalama limiidi FR-mängija läheksin isiklikult c/f peale.

                              Minu meelest see väga hea flop meie jaoks ei ole ning ei usu, et betiga ühtegi halvemat kätt foldima saaks ning cbetiga me ennast pmst commitiks ära ennast, kuigi käes on meil vaid air ning ei usu et see väga hea liin oleks.

                              Vastane täielik jahupea ei paista ka olevat ning ma ei usu, et ta väga laia rangega OOP 4beti calliks. 99-JJ ehk (mõni madalam PP on ka võimalik + veel ka ehk AQ ning ka AK, väiksemaid Ax ei saa täielikult välistada, aga nendega oleks ta PF võinud lihtsalt callida 3beti asemel. QKs ei saa ka välistada täielikult ning võib-olla veel mõni suurme SC, aga minu meelest hitib see flop tema range üsna hästi ja üks väheseid asju mida me foldima saaks oleks AK ning ma arvan, et TT-ga või siis isegi 88-ga ta seda flopi ei check-foldiks ning teist bulletit me siin oma AK-ga väga lasta ei taha, seega ma isiklikult võtaks tasuta kaardi.


                              Sellised mõtted siis, kui väga mööda panin, siis väga ei tasu kurjustada, sest vähemalt üritasin oma seisukohta põhjendada.
                              ma arvan ta range on rohkem AA-QQ, AK ka, osad tüübid callivadki 4beti mitte ei pane otsa nendega

                              Comment

                              Working...