AK bb OOP NL10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1

    AK bb OOP NL10

    Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 338457
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): $12.08
    UTG: $16.74
    MP: $14.23 15/12/254 3bet 7
    CO: $8.41
    BTN: $10.09
    SB: $10.03

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A K
    1 fold, MP raises to $0.40, 3 folds, Hero calls $0.30

    Flop: ($0.85) A J 7 (2 players)
    Hero checks, MP bets $0.50, Hero raises to $1.50, MP raises to $3.40, Hero raises to $11.58

    kas on hästi mängitud? kuidas oleks ise mänginud, miks?
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: AK bb OOP NL10

    raudselt vaatas sulle AJ vastu:-D mina oleks preflopis 3betinud juba...

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: AK bb OOP NL10

      PF raise järgi võiks tal siin olla JJ+ AK-

      AK on PF 3beti käsi....seega oleks otsa pannud ta raisele.....oleks tõstnud mingi 1.2 peale u

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: AK bb OOP NL10

        Algselt postitas daljoh
        PF raise järgi võiks tal siin olla JJ+ AK-

        AK on PF 3beti käsi....seega oleks otsa pannud ta raisele.....oleks tõstnud mingi 1.2 peale u
        Pigem ca 1.5 peale kuna oleme OOP.

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #5
          Re: AK bb OOP NL10

          see oleks vist parem jah

          Comment

          • AshrakWhite
            Grinder
            • Oct 2008
            • 666

            #6
            Re: AK bb OOP NL10

            Algselt postitas daljoh
            PF raise järgi võiks tal siin olla JJ+ AK-

            AK on PF 3beti käsi....seega oleks otsa pannud ta raisele.....oleks tõstnud mingi 1.2 peale u

            miks on AK PF3 bet käsi? ainuke asi mis callib sind on juu käsi mis domineerib või käsi millega flippab kui 3betin.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #7
              Re: AK bb OOP NL10

              Algselt postitas AshrakWhite

              miks on AK PF3 bet käsi? ainuke asi mis callib sind on juu käsi mis domineerib või käsi millega flippab kui 3betin.
              Sest siis on sul rohkem informatsiooni, mis vastasel on. Ning samuti mängib AK hästi ainult PF, postflopis on juba väga raske AK mängida, nagu sinu käest juba väljendub. Vastasel on seal võimas range ning nuppe sellises olukorras panna on suht möah..

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #8
                Re: AK bb OOP NL10

                kindel 3bet pre. bet flop.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: AK bb OOP NL10

                  Algselt postitas Lutzky
                  kindel 3bet pre. bet flop.
                  +1

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #10
                    Re: AK bb OOP NL10

                    Algselt postitas AshrakWhite

                    miks on AK PF3 bet käsi? ainuke asi mis callib sind on juu käsi mis domineerib või käsi millega flippab kui 3betin.
                    siis foldi juba QQ ja KK kah ära, sest ainuke asi mis sind callib on äkki AA?

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #11
                      Re: AK bb OOP NL10

                      Algselt postitas AshrakWhite

                      miks on AK PF3 bet käsi? ainuke asi mis callib sind on juu käsi mis domineerib või käsi millega flippab kui 3betin.
                      Level?
                      NL10-s callib hunnik sitemaid käsi 100%

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #12
                        Re: AK bb OOP NL10

                        AK pigem foldi oop, kui calli, callida võid sa positsioonist, kuigi seda ka ei soovitaks, õige oleks ikka 3bet pre.

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #13
                          Re: AK bb OOP NL10

                          AKga saad calli samaväärselt või halvemalt käelt...paremad....QQ+ (fishide puhul tavaliselt kõik pp)...teevad sulle tavaliselt 4beti....

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #14
                            Re: AK bb OOP NL10

                            As played ma check calliks 2x ja foldiks 3 barreli peale, sest seal näed tavaliselt paremat kui 2pair handi.

                            PS! Ma flatin AK OOP ja IP olenevalt readidest ja vastase tüübist, seega ma ei nõustu 100% 3bet väitega.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #15
                              Re: AK bb OOP NL10

                              eh, kui te AK-ga ka ei 3beti siis teie 3bet range on , mm 2?

                              Comment

                              Working...