MW pot, foldime maja?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1

    MW pot, foldime maja?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP ($53)
    CO ($68.55)
    Hero (Button) ($66.35)
    SB ($103.95)
    BB ($28.05)
    UTG ($71.80)

    Preflop: Hero is Button with 9, 9
    UTG bets $1.75, 2 folds, Hero calls $1.75, SB calls $1.50, BB calls $1.25

    Flop: ($7) 4, 4, 4 (4 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $5, Hero raises $14, 2 folds, UTG raises $24, Hero ???
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #2
    Re: MW pot, foldime maja?

    Kui SB ja BB on mõlemad tightid, siis üks võimalus oleks flopil callida ja vaadata mis ta turnis teeb. Aga kui blindides on fishid, siis ilmselgelt raise on ainuke variant. Shovet ma ka ei calliks.

    Comment

    • timukasr
      Vana Tegija
      • Nov 2008
      • 1099

      #3
      Re: MW pot, foldime maja?

      Tundub fold jah.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: MW pot, foldime maja?

        Mis mõttega raiseda teda siis kui foldid shove peale?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: MW pot, foldime maja?

          Algselt postitas antnx
          Mis mõttega raiseda teda siis kui foldid shove peale?
          Level?

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #6
            Re: MW pot, foldime maja?

            Algselt postitas antnx
            Mis mõttega raiseda teda siis kui foldid shove peale?
            Mis mõttega raised preflop AJo kui foldid selle kellegi shove peale?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: MW pot, foldime maja?

              Algselt postitas antnx
              Mis mõttega raiseda teda siis kui foldid shove peale?
              2+2 öeldakse tavaliselt nii. :P

              aga jh.. siin pöörad oma 99 bluffiks ju.

              ma calliks raisi asemel.

              asplayd fold.

              edit: ma ei tea 6maxist s****i

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: MW pot, foldime maja?

                Algselt postitas timukasr
                Mis mõttega raised preflop AJo kui foldid selle kellegi shove peale?
                näiteks et blinde stealida.

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #9
                  Re: MW pot, foldime maja?

                  Raise, et pot maha võtta kohe ja kätt kaitsta ofc... Iga ülekaart on meie jaoks vastik ju.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #10
                    Re: MW pot, foldime maja?

                    Algselt postitas variatsioon
                    näiteks et blinde stealida.
                    Samamoodi raised siin, et poti endale saada.

                    Comment

                    • blizkaa
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 389

                      #11
                      Re: MW pot, foldime maja?

                      Ise eelistaksin 3-bettida preflop, callides on küll positsioon, aga ebaselgus flopil+HU potis peaks sealt tulema cbet suht tihti ja siis lahendad võrrandit veic kirvema hinna eest. Antud juhul flopi raise paneb foldima mis käed, mis cbetivad seda floppi? Kui ma peaks meelte segaduses siin AK, AQ cbettima 3 vastase vastu(mis võib-olla on okay play, võib arutada ka selle nurga alt), siis BTN raisi ja blindide foldimise peale ei annaks küll veel alla. Nagu mängitud, valiks ka pigem calli ja vaataks mis turn meid ees ootab.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: MW pot, foldime maja?

                        Algselt postitas timukasr
                        Samamoodi raised siin, et poti endale saada.
                        ehk pöörad käe bluffiks?
                        pole eriti vahet kas sa raisid siin 27o või 99.

                        mitte et raise vale oleks vms..

                        Comment

                        • blizkaa
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 389

                          #13
                          Re: MW pot, foldime maja?

                          Äkki oskab keegi mulle selgitada, kuidas sellisel boardil saab 99-t bluffiks pöörata?

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: MW pot, foldime maja?

                            Algselt postitas blizkaa
                            Äkki oskab keegi mulle selgitada, kuidas sellisel boardil saab 99-t bluffiks pöörata?
                            99 raisides callivad ainult paremad lehed.
                            halvemad lehed foldivad.
                            imo.
                            edit: kui flop olek 888 nagu ma aluses arvasin :D

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: MW pot, foldime maja?

                              Mõttetu siin raiseda. Kui inimene cbetib vs 3 inimest siis mida me siin üldse biidime? Ja kui sa panid ta suure pocketi peale siis võiks ju sellepeale mõelda enne 3beti

                              Comment

                              Working...