ABI pokkeritoa valimisel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ugabuga
    Räme Fish
    • Sep 2009
    • 1

    #1

    ABI pokkeritoa valimisel

    Hey!
    Idee on paigutada kuskile $ 6max nl10 mängimiseks. Ootan soovitusi, kus oleks kõige parem alustada ning boonuste pealt profiti saamine ja rake suhe kõige mõistlikum. Foorumist lugedes jäi mulje, et FTP-sse tasub hiljem minna, kui vähe suurem bankroll ning panused suuremad. Tower gamingusse piilusin korra aga seal olid 5-sed lauad? Igatahes oleks kena kui saaks abi oma bankrolli kõige mõistlikumaks boostimiseks. Aitäh.
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #2
    Re: ABI pokkeritoa valimisel

    PS; FT

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #3
      Re: ABI pokkeritoa valimisel

      Vahet pole eriti kus mängid. Peaasi, et winrate on kena. Ma oleks nõus loobuma kõikidest boonustest kui vaid oma winrate 4-5bb/100 ülespoole saaks.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: ABI pokkeritoa valimisel

        kui n2rvi jagub siis triobeti pl10, pmts pole võimalik seal kaotada, kui mindsetiga k6ik korras!

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: ABI pokkeritoa valimisel

          Algselt postitas daljoh
          PS; FT
          EI! PS ei saa raket ja FPPsid peaaegu üldse. FT on rake NL10s suurem kui osades konkureerivates tubades.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: ABI pokkeritoa valimisel

            Algselt postitas Pahvak
            EI! PS ei saa raket ja FPPsid peaaegu üldse. FT on rake NL10s suurem kui osades konkureerivates tubades.
            kindel?

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: ABI pokkeritoa valimisel

              6max microde jaoks triobet for sure, 30% rakeback ja nl10 ja 20 6max laudu on ka kuskil 30 kandis

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: ABI pokkeritoa valimisel

                Algselt postitas variatsioon
                kindel?
                6.7% on rake NL10. Kui 27% rakeback maha arvestada, siis maksad ikkagi toale ca 4.9%.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: ABI pokkeritoa valimisel

                  lihtsalt huvist , kas trios kehtis see 100$ rake nõue ,enne kui hakatakse sulle rakebacki maksma?

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #10
                    Re: ABI pokkeritoa valimisel

                    jamh 100$ pead olema maksnud et 30% tagasi saada

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #11
                      Re: ABI pokkeritoa valimisel

                      Mina soovitaks Pacificut, laudades überfishid, rakeback, first deposit boonus 400$ millest 100$ saad insta kontole.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: ABI pokkeritoa valimisel

                        Ise soovitan Absolute Pokkeri - palju fishe norm soft
                        Lisaks on hea koht ka Ongame network aga seal 5max (iseasi kas meeldib)
                        Ofc PS,FTP on kah täitsa ok sest laudu on koguaeg igal pool piisavalt!

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #13
                          Re: ABI pokkeritoa valimisel

                          only PS

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #14
                            Re: ABI pokkeritoa valimisel

                            Algselt postitas Pahvak
                            6.7% on rake NL10. Kui 27% rakeback maha arvestada, siis maksad ikkagi toale ca 4.9%.
                            See on linnalegend, et FTP rake mikros on kõrgem kui mujal. Rake arvutamine on täpselt samade meetodite alustel lihtsalt mikrolimiidis tõstab rake % märgatavalt see 1 sent rake, mis lisandub poti kasvades üle järjekordse 20-sendi piiri. Esimene 20 senti võetakse 1 sent rake. iga järgneva 20 sendi eest 1 sent juurde. See süsteem on igal pool nii. eg:
                            pot 0.19 - rake 0.01 - 5.26%
                            pot 0.25 - rake 0.02 - 8.00%
                            pot 0.39 - rake 0.02 - 5.13%
                            pot 0.41 - rake 0.03 - 7.32%
                            pot 5.25 - rake 0.27 - 5.14%
                            pot 99.0 - rake 3.00 - 3.03%

                            Seetõttu ongi micros jube nähtavalt kahjumlik mängida väikseid pote, mis napilt ületavad selle piiri, kus rakeks võetakse järjekordne sent. Aga uskuge - see on igal pool nii. Mitte ainult FTP-s.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: ABI pokkeritoa valimisel

                              Algselt postitas rrrr
                              See on linnalegend, et FTP rake mikros on kõrgem kui mujal. Rake arvutamine on täpselt samade meetodite alustel lihtsalt mikrolimiidis tõstab rake % märgatavalt see 1 sent rake, mis lisandub poti kasvades üle järjekordse 20-sendi piiri. Esimene 20 senti võetakse 1 sent rake. iga järgneva 20 sendi eest 1 sent juurde. See süsteem on igal pool nii. eg:
                              pot 0.19 - rake 0.01 - 5.26%
                              pot 0.25 - rake 0.02 - 8.00%
                              pot 0.39 - rake 0.02 - 5.13%
                              pot 0.41 - rake 0.03 - 7.32%
                              pot 5.25 - rake 0.27 - 5.14%
                              pot 99.0 - rake 3.00 - 3.03%

                              Seetõttu ongi micros jube nähtavalt kahjumlik mängida väikseid pote, mis napilt ületavad selle piiri, kus rakeks võetakse järjekordne sent. Aga uskuge - see on igal pool nii. Mitte ainult FTP-s.
                              Esiteks FT koduleht väidab, et 15 sendi kohta võetakse 1 sent raket, mis on ca 6,7%. Teiseks tundub su arvutusskeem jabur. Vähemalt starsis võetakse iga $ kohta 5 senti raket. Kui pot on 3.5$, siis võetakse 15 senti raket, aga sinu loogika järgi peaksid nad võtma 20 senti raket.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...