Hey!
Idee on paigutada kuskile $ 6max nl10 mängimiseks. Ootan soovitusi, kus oleks kõige parem alustada ning boonuste pealt profiti saamine ja rake suhe kõige mõistlikum. Foorumist lugedes jäi mulje, et FTP-sse tasub hiljem minna, kui vähe suurem bankroll ning panused suuremad. Tower gamingusse piilusin korra aga seal olid 5-sed lauad? Igatahes oleks kena kui saaks abi oma bankrolli kõige mõistlikumaks boostimiseks. Aitäh.
Idee on paigutada kuskile $ 6max nl10 mängimiseks. Ootan soovitusi, kus oleks kõige parem alustada ning boonuste pealt profiti saamine ja rake suhe kõige mõistlikum. Foorumist lugedes jäi mulje, et FTP-sse tasub hiljem minna, kui vähe suurem bankroll ning panused suuremad. Tower gamingusse piilusin korra aga seal olid 5-sed lauad? Igatahes oleks kena kui saaks abi oma bankrolli kõige mõistlikumaks boostimiseks. Aitäh.
Comment